Výsledky sobotního semifinále

                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D16A      2.97 km, 90 m, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Teplá Karolína            SHK9251 A TJ Slavia Hradec Králové        23.43         
 2. Horčičková Vendula        UOL9353 A SK Univerzity Palackého Olomou  23.56   + 0.13
 3. Šulerová Pavlína          ZBM9152 A SK Žabovřesky Brno              24.40   + 0.57
 4. Uhlíková Tereza           BSO9151 A KOB Baník Sokolov               25.49   + 2.06
 5. Chmelařová Michaela       SHK9151 A TJ Slavia Hradec Králové        27.01   + 3.18
 6. Sklenářová Radka          SBR9250 B SKOB Bruntál                    27.29   + 3.46
 7. Kubátová Zuzana           VRL9151 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         27.44   + 4.01
 8. Šperlíková Eva            VRB9151 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  27.59   + 4.16
 9. Brožová Eliška            BSO9250 A KOB Baník Sokolov               28.36   + 4.53
10. Veselá Anna               NEJ9250 A TJ Jiskra Nejdek                28.45   + 5.02
11. Gorčicová Eliška          CHA9150 B OK Chrastava                    31.02   + 7.19
12. Šámalová Ludmila          PGP9252 B SK Praga                        32.13   + 8.30
13. Křečková Lenka            ZPV9271 B KOB Železárny Prostějov         32.51   + 9.08
14. Jastrzembská Tereza       TRI9256 A TJ TŽ Třinec                    33.03   + 9.20
15. Mlčochová Alice           TRI9251 B TJ TŽ Třinec                    35.17   +11.34
16. Šarmanová Alena           MOV9351 A SKOB Ostrava                    35.38   +11.55
17. Drgová Markéta            TZL9152 B SKOB Zlín                       36.09   +12.26
18. Dlouhá Tereza             TUR9151 C OOB TJ Turnov                   37.30   +13.47
    Procházková Zuzana        LBE9251 B TJ Lokomotiva Beroun             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D18A      3.40 km, 80 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kabáthová Eva             ZBM8966 A SK Žabovřesky Brno              25.08         
 2. Hlavová Jindra            KON8989 A KOB Konice                      27.04   + 1.56
 3. Mullerová Věra            SRK9053 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  29.03   + 3.55
 4. Veličková Monika          VRB8951 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  29.56   + 4.48
 5. Knapová Jana              LPU9053 A OK Lokomotiva Pardubice         30.35   + 5.27
 6. Siněňkaja Táňa            TAP9057 A KOB TRETRA Praha                31.12   + 6.04
 7. Hubáčková Pavla           LCE9052 A TJ Slovan Luhačovice            31.48   + 6.40
 8. Hvorecká Eva              VRB8953 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  32.07   + 6.59
 9. Svobodová Barbora         TJN8952 A TJ Tatran Jablonec nad Nisou    35.26   +10.18
10. Kociánová Michaela        OOP9050 B TJ Opava                        36.19   +11.11
11. Ježková Dominika          PGP9053 A SK Praga                        37.16   +12.08
12. Šmajstrlová Hana          AOV8954 B Baník Ostrava - FIZA            37.28   +12.20
13. Kršáková Veronika         VIZ9090 B TJ Sokol Vizovice               38.32   +13.24
14. Bialožytová Tereza        TRC9050 A SKOB BETA Třinec                38.46   +13.38
15. Fialová Zuzana            TTR9051 C OOB Třebíč                      40.35   +15.27
16. Slavíková Renata          BSO8950 B KOB Baník Sokolov               41.13   +16.05
17. Neradová Eva              LIT8951 B KOB Chemopetrol Litvínov        44.15   +19.07
18. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                59.24   +34.16
    Hradilová Veronika        VRB8950 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D20A      3.86 km, 120 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Svobodná Šárka            DKP8850 A Oddíl OB Kotlářka               29.38         
 2. Azebová Nina              PHK8855 A OK 99 Hradec Králové            33.50   + 4.12
 3. Mrštíková Květa           LPU8753 R OK Lokomotiva Pardubice         34.01   + 4.23
 4. Sehnalová Tereza          TUR8852 A OOB TJ Turnov                   34.53   + 5.15
 5. Šediváková Helena         LPU8857 A OK Lokomotiva Pardubice         35.26   + 5.48
 6. Doležalová Vendula        PHK8752 A OK 99 Hradec Králové            35.30   + 5.52
 7. Dlouhá Marie              DKP8756 A Oddíl OB Kotlářka               35.48   + 6.10
 8. Prchalová Ivana           TUR8754 R OOB TJ Turnov                   36.19   + 6.41
 9. Horáková Veronika         TUR8751 R OOB TJ Turnov                   38.05   + 8.27
10. Žabková Markéta           TRC8850 B SKOB BETA Třinec                39.05   + 9.27
11. Borecká Kateřina          ZBM8852 B SK Žabovřesky Brno              39.37   + 9.59
12. Pavlíková Barbora         JPV8750 A SK Prostějov                    40.04   +10.26
13. Špicarová Michaela        SJC8754 A Sportcentrum Jičín              41.51   +12.13
14. Fólová Martina            TJN8853 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    45.11   +15.33
15. Dittrichová Petra         KON8787 A KOB Konice                      45.55   +16.17
16. Bajcarová Pavla           VRB8752 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  51.17   +21.39
17. Moravcová Zuzana          SOP8852 B TJ Slezan Opava                 63.30   +33.52
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D21A      4.70 km, 155 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Topinková Monika          BOR8054 E OK Jiskra Nový Bor              37.48         
 2. Zatloukalová Lenka        JPV8577 R SK Prostějov                    39.30   + 1.42
 3. Horčičková Eva            UOL7051 C SK Univerzity Palackého Olomou  40.00   + 2.12
 4. Hrazdírová Iva            SCP8152 E OK Sparta Praha                 42.10   + 4.22
 5. Pekárková Eva             TZL7653 E SKOB Zlín                       42.16   + 4.28
 6. Volfová Martina           EKP8051 C VŠTJ Ekonom Praha               42.23   + 4.35
 7. Hrušková Lenka            DKP8555 R Oddíl OB Kotlářka               44.08   + 6.20
 8. Vlčovská Marta            LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice         44.18   + 6.30
 9. Tichovská Hana            PGP6652 R SK Praga                        44.31   + 6.43
10. Fukátková Pavla           LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice         44.41   + 6.53
11. Krejčíková Barbora        TZL8551 C SKOB Zlín                       45.08   + 7.20
12. Vítková Lucie             PHK8055 C OK 99 Hradec Králové            45.23   + 7.35
13. Tvarůžková Petra          ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno              45.47   + 7.59
14. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   46.04   + 8.16
15. Uvizlová Martina          SJC8665 R Sportcentrum Jičín              46.28   + 8.40
16. Bulenová Michaela         LPM7751 C OK Lokomotiva Plzeň             46.31   + 8.43
17. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       47.20   + 9.32
18. Staňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko               48.23   +10.35
19. Tauchmanová Ivana         NPA7852 C SK lyžování a OB Nová Paka      48.27   +10.39
20. Tahalová Lenka            MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha               48.49   +11.01
21. Mezníková Lenka           PGP8453 C SK Praga                        49.17   +11.29
22. Pokorná Magdalena         PGP7562 C SK Praga                        49.22   +11.34
23. Horáková Marie            VSP7551 C USK Praha                       50.15   +12.27
24. Kurfürstová Irena         TZL8052 C SKOB Zlín                       50.31   +12.43
25. Višňová Michaela          VOV8456 C VSK VŠB-TU Ostrava              51.11   +13.23
26. Fučíková Hana             VBM7751 C VSK MZLU Brno                   51.53   +14.05
27. Svobodová Jitka           DCE7450 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       52.30   +14.42
28. Knoblochová Kamila        VRL8353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         61.06   +23.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H16A      3.88 km, 110 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chmelař Lukáš             SHK9102 A TJ Slavia Hradec Králové        26.39         
 2. Petržela Jan              LTU9201 A Lokomotiva Trutnov              26.51   + 0.12
 3. Strečko Marek             KSU9149 A Klub vytrvalostních sportů Šum  28.56   + 2.17
 4. Bělohlávek Jiří           ROZ9201 A OK Roztoky                      29.05   + 2.26
 5. Navrátil Boris            AOV9203 B Baník Ostrava - FIZA            29.22   + 2.43
 6. Bravený Vít               VBM9102 A VSK MZLU Brno                   29.28   + 2.49
 7. Švirák Ondřej             BSO9102 B KOB Baník Sokolov               30.24   + 3.45
 8. Picek Jan                 TJN9101 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    31.03   + 4.24
 9. Hubáček Jan               LCE9101 A TJ Slovan Luhačovice            31.56   + 5.17
10. Kolovský František        LPM9202 B OK Lokomotiva Plzeň             33.22   + 6.43
11. Wolf Daniel               TUR9100 A OOB TJ Turnov                   33.39   + 7.00
12. Janata Jakub              JIL9207 A OK Jilemnice                    33.49   + 7.10
13. Egrt Martin               SHK9203 B TJ Slavia Hradec Králové        34.32   + 7.53
14. Argaláš Michal            TRI9301 A TJ TŽ Třinec                    34.34   + 7.55
15. Suchý Jiří                SJI9201 A OK Jihlava                      34.38   + 7.59
16. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         35.46   + 9.07
17. Sochor Vít                HAV9105 B SKOB Baník Havířov              38.12   +11.33
18. Kostka Jakub              TRC9103 C SKOB BETA Třinec                38.14   +11.35
19. Kamaryt Michal            MLA9205 B MLOK Mariánské Lázně            42.20   +15.41
20. Kučera Michal             STH9201 B SK Studenec                     44.13   +17.34
21. Škrabánek Matěj           SJI9203 C OK Jihlava                      53.20   +26.41
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H18A      4.07 km, 160 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zimmermann Jakub          ZBM8928 A SK Žabovřesky Brno              27.07         
 2. Klusáček Matěj            ZBM8923 A SK Žabovřesky Brno              28.33   + 1.26
 3. Vlažný Jan                LCE8901 A TJ Slovan Luhačovice            29.07   + 2.00
 4. Kučera Petr               TUR8902 A OOB TJ Turnov                   30.07   + 3.00
 5. Kořínek Tomáš             BOR9007 B OK Jiskra Nový Bor              30.25   + 3.18
 6. Melecký Martin            OOP9000 A TJ Opava                        30.41   + 3.34
 7. Ptáček Jiří               SRK9002 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.20   + 4.13
 8. Exner Jan                 JIL9001 A OK Jilemnice                    31.30   + 4.23
 9. Pátek Lukáš               SRK8905 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.35   + 4.28
10. Kamenický Matěj           OSN9036 A SK Orientační sporty Nové Měst  32.40   + 5.33
11. Ondřej Pavlů              PGP8904 B SK Praga                        33.00   + 5.53
12. Havlas Jan                SHK8908 B TJ Slavia Hradec Králové        33.20   + 6.13
13. Šabatka Zdeněk            SHK8902 B TJ Slavia Hradec Králové        33.21   + 6.14
14. Klapal Jan                LPU9006 A OK Lokomotiva Pardubice         33.44   + 6.37
15. Kobr Tomáš                TJN8901 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    34.55   + 7.48
16. Pernica Jiří              VRB9002 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  35.05   + 7.58
17. Stránský Vojtěch          DKP9005 A Oddíl OB Kotlářka               36.22   + 9.15
18. Slezák Jiří               LCE9001 A TJ Slovan Luhačovice            37.31   +10.24
19. Procházka Jakub           TUR9005 B OOB TJ Turnov                   39.06   +11.59
20. Opletal Jaroslav          SSU9010 C SK Severka Šumperk              39.11   +12.04
21. Panovec Jan               OTK8931 B Jiskra Otrokovice               40.36   +13.29
22. Legerski Martin           TRI9003 B TJ TŽ Třinec                    41.30   +14.23
23. Janů Zdeněk               KSU9045 B Klub vytrvalostních sportů Šum  43.47   +16.40
24. Schäfer Martin            TZL9009 B SKOB Zlín                       50.51   +23.44
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H20A      4.65 km, 150 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Beneš Jan                 SJC8703 E Sportcentrum Jičín              29.47         
 2. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        30.36   + 0.49
 3. Panchártek Jan            PHK8802 A OK 99 Hradec Králové            30.48   + 1.01
 4. Král Vojtěch              SSU8841 A SK Severka Šumperk              30.50   + 1.03
 5. Bravený Adam              VBM8801 A VSK MZLU Brno                   31.41   + 1.54
 6. Kvaka Ondrej              KSU8701 A Klub vytrvalostních sportů Šum  31.47   + 2.00
 7. Kočí Martin               VBM8702 A VSK MZLU Brno                   32.15   + 2.28
 8. Malý Aleš                 JIL8702 R OK Jilemnice                    32.20   + 2.33
 9. Perůtka Jan               JIL8808 A OK Jilemnice                    32.25   + 2.38
10. Černý Martin              JIL8703 A OK Jilemnice                    34.31   + 4.44
11. Poklop Martin             SSU8802 A SK Severka Šumperk              34.35   + 4.48
12. Budín Václav              JIL8705 B OK Jilemnice                    34.41   + 4.54
13. Sysel Ctibor              PGP8700 A SK Praga                        35.07   + 5.20
14. Rajnošek Matěj            OSN8800 A SK Orientační sporty Nové Měst  35.35   + 5.48
15. Bialožyt Michal           ZBM8707 R SK Žabovřesky Brno              36.31   + 6.44
16. Dědic Filip               ZBM8836 B SK Žabovřesky Brno              36.36   + 6.49
17. Klícha Martin             SRK8801 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  37.18   + 7.31
18. Zdráhal Tomáš             OOL8801 B SK Haná orienteering            38.12   + 8.25
19. Purkyt Jan                TAP8705 B KOB TRETRA Praha                39.45   + 9.58
20. Hodek Michal              TAP8808 B KOB TRETRA Praha                40.50   +11.03
21. Modrý Marek               SCP8807 B OK Sparta Praha                 41.25   +11.38
22. Klapka Michal             JIL8701 C OK Jilemnice                    48.23   +18.36
23. Trojek Pavel              TRC8803 B SKOB BETA Třinec                49.33   +19.46
24. Krajíček Vojtěch          VRL8803 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         50.22   +20.35
25. Vojta Marek               SHK8804 C TJ Slavia Hradec Králové        62.37   +32.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H21A      5.78 km, 195 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jedlička Michal           SHK7309 E TJ Slavia Hradec Králové        36.14         
 2. Hepner David              SHK7601 E TJ Slavia Hradec Králové        37.41   + 1.27
 3. Váňa Petr                 TUR8103 E OOB TJ Turnov                   40.27   + 4.13
 4. Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                 41.12   + 4.58
 5. Seidl Miroslav            EKP7402 R VŠTJ Ekonom Praha               41.14   + 5.00
 6. Zvěřina Petr              PHK8204 E OK 99 Hradec Králové            42.15   + 6.01
 7. Pekárek Evžen             TZL7007 R SKOB Zlín                       42.43   + 6.29
 8. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              43.10   + 6.56
 9. Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 R SK Žabovřesky Brno              43.16   + 7.02
10. Procházka Tomáš           DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka               43.21   + 7.07
11. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   43.42   + 7.28
12. Čech Radovan              TBM7835 E KOS TJ Tesla Brno               44.27   + 8.13
13. Pavlačka Ondřej           ODR8100 C SKOB Odry                       45.43   + 9.29
14. Hora Vojtěch              PGP8301 C SK Praga                        46.10   + 9.56
15. Turczer Petr              KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šum  46.38   +10.24
16. Velička Jan               VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  47.16   +11.02
17. Starosta Pavel            VIZ7938 C TJ Sokol Vizovice               47.54   +11.40
18. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB MOIRA Brno                  48.57   +12.43
19. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.00   +12.46
20. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        50.02   +13.48
20. Černý Michal              PHK8005 C OK 99 Hradec Králové            50.02   +13.48
22. Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                        50.06   +13.52
23. Udržal Tomáš              TBM8002 R KOS TJ Tesla Brno               50.17   +14.03
24. Zicha Jiří                LCE7708 C TJ Slovan Luhačovice            50.49   +14.35
25. Slavík Pavel              SNA7349 C TJ Start Náchod                 51.25   +15.11
26. Vobr Marek                BOR7801 C OK Jiskra Nový Bor              51.52   +15.38
27. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ Start Náchod                 52.04   +15.50
27. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        52.04   +15.50
29. Pachner Pavel             VLI7503 C VSK Slavia TU Liberec           52.17   +16.03
30. Jirásek Aleš              LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice         53.21   +17.07
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D16B      3.03 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Březinová Marie           SSU9191 A SK Severka Šumperk              24.59         
 2. Svobodná Madla            DKP9154 A Oddíl OB Kotlářka               25.08   + 0.09
 3. Petráčková Klára          SJI9251 A OK Jihlava                      25.52   + 0.53
 4. Klusáčková Zuzana         TTR9151 A OOB Třebíč                      26.39   + 1.40
 5. Indráková Adélka          UOL9153 A SK Univerzity Palackého Olomou  27.32   + 2.33
 6. Janečková Adriana         CEL9161 B TJ Sokol Čelechovice na Hané    28.47   + 3.48
 7. Landovská Anna            PGP9251 B SK Praga                        29.15   + 4.16
 8. Beranová Jana             BSO9153 A KOB Baník Sokolov               30.13   + 5.14
 9. Krejčíková Marie          TZL9252 B SKOB Zlín                       30.24   + 5.25
10. Seifertová Magda          DKP9155 A Oddíl OB Kotlářka               30.51   + 5.52
11. Procházková Monika        BSO9150 A KOB Baník Sokolov               30.57   + 5.58
12. Štrajtová Štěpánka        UOL9151 A SK Univerzity Palackého Olomou  33.14   + 8.15
13. Grundmannová Hana         LTU9251 B Lokomotiva Trutnov              33.33   + 8.34
14. Mervartová Kristýna       SHK9155 A TJ Slavia Hradec Králové        34.24   + 9.25
15. Válková Tereza            VRB9150 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  35.22   +10.23
16. Jelínková Šárka           PGP9153 A SK Praga                        36.02   +11.03
17. Nováková Kateřina         PGP9152 B SK Praga                        40.12   +15.13
18. Drgová Lenka              TZL9153 B SKOB Zlín                       41.45   +16.46
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D18B      3.47 km, 85 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jakobová Adélka           UOL9052 A SK Univerzity Palackého Olomou  24.48         
 2. Freyová Andrea            JIL8955 A OK Jilemnice                    26.51   + 2.03
 3. Weissová Lucie            JAM8952 A SK Jamnice                      29.03   + 4.15
 4. Kuncová Eliška            MLA8951 A MLOK Mariánské Lázně            29.42   + 4.54
 5. Boudová Zuzana            SJI9055 B OK Jihlava                      30.39   + 5.51
 6. Poklopová Lenka           UOL8951 A SK Univerzity Palackého Olomou  31.05   + 6.17
 7. Cahlová Blanka            LCE9051 A TJ Slovan Luhačovice            31.56   + 7.08
 8. Nádvorníková Tereza       LPU8953 B OK Lokomotiva Pardubice         32.00   + 7.12
 9. Wurzelová Hana            OSN8972 A SK Orientační sporty Nové Měst  32.35   + 7.47
10. Staňková Štěpánka         SSU8992 B SK Severka Šumperk              33.07   + 8.19
11. Hadačová Tereza           AOP9051 A POBO Opava, Přátelé orientační  34.22   + 9.34
12. Přecechtělová Tereza      DKP8951 B Oddíl OB Kotlářka               35.47   +10.59
13. Vozdová Klára             KSU8964 B Klub vytrvalostních sportů Šum  36.03   +11.15
14. Krätschmerová Ivona       VRB9050 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  36.43   +11.55
15. Jiříková Dana             TAP9055 B KOB TRETRA Praha                37.07   +12.19
16. Maliňáková Barbora        VIZ9051 A TJ Sokol Vizovice               38.22   +13.34
17. Králová Kateřina          ODR9052 B SKOB Odry                       42.11   +17.23
18. Viková Vendula            JIL8951 C OK Jilemnice                    43.06   +18.18
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D20B      3.80 km, 115 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Doležalová Monika         DKP8857 A Oddíl OB Kotlářka               29.53         
 2. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         30.44   + 0.51
 2. Karochová Simona          DKP8853 A Oddíl OB Kotlářka               30.44   + 0.51
 4. Hlavová Hana              KON8888 A KOB Konice                      31.39   + 1.46
 5. Klečková Lucie            HAV8852 A SKOB Baník Havířov              34.58   + 5.05
 6. Vlažná Lucie              LCE8762 R TJ Slovan Luhačovice            36.08   + 6.15
 7. Teplá Tereza              SHK8851 A TJ Slavia Hradec Králové        36.53   + 7.00
 8. Stratilová Marie          ZBM8751 A SK Žabovřesky Brno              38.38   + 8.45
 9. Hrstková Vladěna          SCP8753 R OK Sparta Praha                 39.58   +10.05
10. Šákrová Michaela          BOR8850 A OK Jiskra Nový Bor              41.40   +11.47
11. Hamáčková Kristina        LBE8850 A TJ Lokomotiva Beroun            42.05   +12.12
12. Sedláčková Oldřiška       KRL8751 R Kometa Kralovice                44.58   +15.05
13. Sůvová Barbora            LPU8751 B OK Lokomotiva Pardubice         45.42   +15.49
14. Kakrdová Iva              SJC8757 B Sportcentrum Jičín              47.13   +17.20
15. Doležalová Veronika       SHK8753 A TJ Slavia Hradec Králové        49.21   +19.28
16. Wernerová Marika          VRB8851 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  49.49   +19.56
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D21B      4.79 km, 145 m, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Stará Zdenka              TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno               39.54         
 2. Fejlková Martina          SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        41.32   + 1.38
 3. Krafková Lucie            BOR8650 E OK Jiskra Nový Bor              41.56   + 2.02
 4. Kovářová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka               42.10   + 2.16
 5. Chudíková Barbora         SJI7850 E OK Jihlava                      43.05   + 3.11
 6. Ryšavá Magdalena          PGP7650 C SK Praga                        43.17   + 3.23
 7. Ryšavá Vendula            PGP8153 E SK Praga                        43.22   + 3.28
 8. Smičková Eva              KON8277 R KOB Konice                      43.53   + 3.59
 9. Neradová Alena            LIT8551 R KOB Chemopetrol Litvínov        43.58   + 4.04
10. Palátová Petra            ZBM8658 R SK Žabovřesky Brno              44.17   + 4.23
11. Smutná Pavla              VAM8651 C OOB Vamberk                     45.13   + 5.19
12. Lomáková Iveta            SCP8151 C OK Sparta Praha                 46.17   + 6.23
13. Mališová Barbora          DKP8654 R Oddíl OB Kotlářka               47.28   + 7.34
14. Kašková Kateřina          CHA7850 R OK Chrastava                    47.39   + 7.45
15. Plochová Dominika         DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka               47.41   + 7.47
16. Kašparová Šárka           JAM7253 C SK Jamnice                      48.21   + 8.27
17. Hrobařová Lenka           JIL7754 C OK Jilemnice                    48.31   + 8.37
18. Melounková Lucie          PHK8054 C OK 99 Hradec Králové            48.43   + 8.49
19. Hostomská Jitka           PGP8056 C SK Praga                        49.55   +10.01
20. Tichovská Hana            PGP8251 C SK Praga                        50.03   +10.09
21. Hanzlová Veronika         BOR8150 C OK Jiskra Nový Bor              50.54   +11.00
22. Krásná Václava            DOB8181 C KOB Dobruška                    51.01   +11.07
23. Havlíčková Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka               53.44   +13.50
24. Filipová Ivana            SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  55.48   +15.54
25. Krafková Ita              BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor              59.32   +19.38
26. Doležalová Lenka          SHK8256 C TJ Slavia Hradec Králové        59.34   +19.40
    Škodová Petra             LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H16B      3.85 km, 105 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kubát Pavel               PHK9101 A OK 99 Hradec Králové            25.59         
 2. Mokrý Stanislav           ABM9202 A KOB MOIRA Brno                  28.49   + 2.50
 3. Kantor Ondřej             TRI9103 A TJ TŽ Třinec                    29.16   + 3.17
 4. Hubáček Michal            LCE9301 A TJ Slovan Luhačovice            29.41   + 3.42
 5. Nečas Jiří                TZL9101 A SKOB Zlín                       30.42   + 4.43
 6. Peřinka Jan               AOP9101 A POBO Opava, Přátelé orientační  31.24   + 5.25
 7. Funda Jan                 SHK9103 B TJ Slavia Hradec Králové        31.40   + 5.41
 8. Valenta Jiří              LCE9201 A TJ Slovan Luhačovice            31.42   + 5.43
 9. Rusý Tomáš                DCE9300 A OOB TJ Sokol Dobřichovice       32.00   + 6.01
10. Landovský Tomáš           PGP9103 B SK Praga                        32.04   + 6.05
11. Smitka Jan                SHK9204 B TJ Slavia Hradec Králové        33.18   + 7.19
12. Bína Martin               MLA9102 B MLOK Mariánské Lázně            33.30   + 7.31
13. Kamenický Jakub           PHK9104 B OK 99 Hradec Králové            33.34   + 7.35
14. Krejsa Vladimír           CHT9202 A SK Chrast                       33.36   + 7.37
15. Mikulecký Jan             PHK9202 A OK 99 Hradec Králové            33.44   + 7.45
16. Kos Oldřich               LPU9302 A OK Lokomotiva Pardubice         33.52   + 7.53
17. Seitler Milan             KSU9148 C Klub vytrvalostních sportů Šum  34.05   + 8.06
18. Szturc Václav             TRC9102 B SKOB BETA Třinec                36.01   +10.02
19. Verlík Jan                TRI9205 B TJ TŽ Třinec                    38.04   +12.05
20. Ostřanský Filip           SSU9243 B SK Severka Šumperk              38.29   +12.30
21. Berka Miroslav            RBK9210 B SK Radioklub Blansko            43.14   +17.15
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H18B      4.09 km, 165 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čech Ladislav             BOR9000 B OK Jiskra Nový Bor              29.59         
 2. Lejsek Tadeáš             PGP8903 A SK Praga                        30.02   + 0.03
 3. Jirásek Michal            SHK8901 A TJ Slavia Hradec Králové        30.04   + 0.05
 4. Malý Ondřej               VIZ8911 A TJ Sokol Vizovice               30.20   + 0.21
 5. Dusílek Adam              SRK8902 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.14   + 1.15
 6. Kolárik Jan               TZL9013 A SKOB Zlín                       31.54   + 1.55
 7. Nožka Radek               LPU9005 A OK Lokomotiva Pardubice         33.13   + 3.14
 8. Müller Martin             PHK8903 A OK 99 Hradec Králové            34.00   + 4.01
 9. Hyka Jan                  TUR9002 B OOB TJ Turnov                   34.47   + 4.48
10. Brendl Radek              NPA9002 B SK lyžování a OB Nová Paka      34.51   + 4.52
11. Holinek Tomáš             SSU9013 B SK Severka Šumperk              35.55   + 5.56
12. Klouček Tomáš             JIL9007 A OK Jilemnice                    36.04   + 6.05
13. Přikryl Jan               SSU8945 B SK Severka Šumperk              36.24   + 6.25
14. Válek Filip               VRB8906 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  36.43   + 6.44
15. Kult Martin               LTU9002 B Lokomotiva Trutnov              39.57   + 9.58
16. Havlíček Lukáš            JIL9003 A OK Jilemnice                    40.06   +10.07
17. Ostřanský Josef           SSU9011 B SK Severka Šumperk              41.10   +11.11
18. Betlach Martin            DKP9000 B Oddíl OB Kotlářka               41.20   +11.21
19. Černý Vojtěch             JIL9006 B OK Jilemnice                    46.08   +16.09
20. Nerad Jaroslav            LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov        50.49   +20.50
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H20B      4.87 km, 155 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bořil Tomáš               ZBM8833 A SK Žabovřesky Brno              29.51         
 2. Hradec Pavel              CHA8801 A OK Chrastava                    30.52   + 1.01
 3. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              31.14   + 1.23
 4. Cahel Marek               LCE8803 A TJ Slovan Luhačovice            31.34   + 1.43
 5. Vlček Martin              TUR8702 R OOB TJ Turnov                   31.50   + 1.59
 6. Škoda Jakub               VLI8800 A VSK Slavia TU Liberec           31.52   + 2.01
 7. Mazúr Martin              ZBM8701 R SK Žabovřesky Brno              31.58   + 2.07
 8. Kunc Petr                 MLA8801 A MLOK Mariánské Lázně            31.59   + 2.08
 8. Zelinka Jiří              ZBM8740 A SK Žabovřesky Brno              31.59   + 2.08
10. Holas Štěpán              SJC8702 E Sportcentrum Jičín              32.42   + 2.51
11. Špicar Petr               SJC8801 A Sportcentrum Jičín              33.30   + 3.39
12. Zbranek Roman             UOL8812 B SK Univerzity Palackého Olomou  35.37   + 5.46
13. Justa Pavel               PHK8701 R OK 99 Hradec Králové            35.50   + 5.59
14. Mališ Jiří                JIL8806 A OK Jilemnice                    36.05   + 6.14
15. Kamaryt Tomáš             MLA8807 B MLOK Mariánské Lázně            36.37   + 6.46
16. Šafránek Michal           VRL8804 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         37.08   + 7.17
17. Špacír Jan                UOL8805 B SK Univerzity Palackého Olomou  38.25   + 8.34
18. Ondrusz Martin            VRB8801 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  38.41   + 8.50
19. Píro Matěj                TTR8802 B OOB Třebíč                      39.12   + 9.21
20. Brtník Adam               OOL8705 C SK Haná orienteering            40.53   +11.02
21. Klapal Michal             VAM8802 B OOB Vamberk                     42.26   +12.35
22. Sochor Jan                HAV8801 A SKOB Baník Havířov              43.07   +13.16
23. Zháňal Jan                TTR8701 C OOB Třebíč                      43.14   +13.23
24. Fojtík Jan                VOV8701 C VSK VŠB-TU Ostrava              45.54   +16.03
25. Duda Antonín              DKP8701 B Oddíl OB Kotlářka               52.16   +22.25
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H21B      5.66 km, 205 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Prášil Marek              SJI7313 R OK Jihlava                      36.57         
 2. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               37.21   + 0.24
 3. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               37.27   + 0.30
 4. Hovorka Jan               LPU7907 E OK Lokomotiva Pardubice         38.06   + 1.09
 5. Mrázek Jan                SCP8102 E OK Sparta Praha                 38.08   + 1.11
 6. Lučan Vladimír            LPU7710 E OK Lokomotiva Pardubice         38.28   + 1.31
 7. Kazda Ondřej              SJC8202 E Sportcentrum Jičín              38.44   + 1.47
 8. Tihon Michal              PHK7905 C OK 99 Hradec Králové            39.31   + 2.34
 9. Pýcha Lukáš               SNA8402 C TJ Start Náchod                 40.08   + 3.11
10. Vítek Tomáš               PHK7702 C OK 99 Hradec Králové            40.10   + 3.13
11. Dlabaja Štěpán            TZL8508 R SKOB Zlín                       40.16   + 3.19
12. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            40.29   + 3.32
13. Henych Petr               VLI6001 R VSK Slavia TU Liberec           40.45   + 3.48
14. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové            41.18   + 4.21
15. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    41.25   + 4.28
16. Weiner Jakub              SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králové        41.41   + 4.44
17. Hanč Petr                 VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         41.51   + 4.54
18. Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                        42.47   + 5.50
19. Přinda Lukáš              VLI7701 R VSK Slavia TU Liberec           43.02   + 6.05
20. Pokorný Ondřej            PGP7506 C SK Praga                        43.33   + 6.36
21. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                       43.54   + 6.57
22. Holas Ondřej              TUR8501 R OOB TJ Turnov                   43.57   + 7.00
23. Fibír Tomáš               FSP7901 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     44.19   + 7.22
24. Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                      44.30   + 7.33
25. Piják Ondrej              BBA82   C                                 45.34   + 8.37
26. Stulík Jakub              SHK8212 C TJ Slavia Hradec Králové        45.56   + 8.59
27. Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                      46.06   + 9.09
28. Kárník Jan                LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice         50.50   +13.53
29. Martan Jiří               HAR7301 C OK Harcov                       52.31   +15.34
30. Bencúr Juraj              LCE7701 C TJ Slovan Luhačovice            55.20   +18.23
31. Cabrnoch Pavel            DKL8200 C Klub OB Kladno                  63.50   +26.53
32. Šilhavý Jakub             LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň             72.31   +35.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D16C      2.87 km, 90 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kosová Denisa             SRK9151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  25.08         
 2. Mezníková Lucie           LBE9150 A TJ Lokomotiva Beroun            25.48   + 0.40
 3. Čermáková Magdalena       UOL9155 A SK Univerzity Palackého Olomou  27.10   + 2.02
 4. Beranová Barbora          BSO9152 A KOB Baník Sokolov               28.09   + 3.01
 5. Šimková Johanka           UOL9355 A SK Univerzity Palackého Olomou  28.17   + 3.09
 6. Novotná Tereza            PHK9255 A OK 99 Hradec Králové            28.25   + 3.17
 7. Kosová Barbora            TRI9258 A TJ TŽ Třinec                    28.54   + 3.46
 8. Valešová Jana             CHA9152 A OK Chrastava                    28.59   + 3.51
 9. Kožinová Anna             PGP9350 A SK Praga                        30.26   + 5.18
10. Knapová Lenka             LPU9351 A OK Lokomotiva Pardubice         31.19   + 6.11
11. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        32.04   + 6.56
12. Říčařová Žaneta           SRK9152 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  32.08   + 7.00
13. Neumannová Kateřina       PVP9250 C VSK Přírodověda - orientační s  33.20   + 8.12
14. Šinclová Zdenka           SSU9196 C SK Severka Šumperk              34.22   + 9.14
15. Doležalová Radka          VRL9252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         34.58   + 9.50
16. Kršáková Marie            VIZ9191 B TJ Sokol Vizovice               36.58   +11.50
17. Hojsáková Martina         VBM9153 B VSK MZLU Brno                   39.24   +14.16
18. Vintrová Iva              TZL9151 B SKOB Zlín                       51.50   +26.42
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D18C      3.47 km, 95 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mádlová Věra              SHK8951 A TJ Slavia Hradec Králové        25.19         
 2. Petrželová Tereza         LTU8951 A Lokomotiva Trutnov              26.07   + 0.48
 3. Soukupová Lucie           SJC8951 A Sportcentrum Jičín              28.38   + 3.19
 4. Mechlová Lenka            JIL9051 A OK Jilemnice                    29.45   + 4.26
 5. Šmidrkalová Monika        NPA9051 A SK lyžování a OB Nová Paka      30.27   + 5.08
 6. Procházková Michaela      LPU8960 A OK Lokomotiva Pardubice         30.42   + 5.23
 7. Folbrechtová Šárka        BOR9051 B OK Jiskra Nový Bor              30.54   + 5.35
 8. Sedláčková Anna           KRL9051 A Kometa Kralovice                31.38   + 6.19
 9. Polzerová Lenka           LTU9051 A Lokomotiva Trutnov              32.56   + 7.37
10. Valachová Martina         LPU9054 A OK Lokomotiva Pardubice         32.57   + 7.38
11. Kafková Tereza            SJI8956 B OK Jihlava                      34.36   + 9.17
12. Bednářová Michaela        VAM8951 B OOB Vamberk                     35.28   +10.09
13. Zítková Lenka             ABR9055 B A-team NOVO Bruntál             35.30   +10.11
14. Pilcová Barbora           VRB8977 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  37.03   +11.44
15. Řezníčková Tereza         SJI9056 B OK Jihlava                      38.14   +12.55
16. Hendrychová Zuzana        PHK8954 B OK 99 Hradec Králové            41.31   +16.12
17. Horáková Aneta            TUR9051 B OOB TJ Turnov                   44.04   +18.45
18. Hudzieczková Eva          TRC9051 B SKOB BETA Třinec                44.19   +19.00
19. Kočařová Barbora          ABR9051 C A-team NOVO Bruntál             44.52   +19.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D21C      4.86 km, 155 m, 19 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dočkalová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         39.24         
 2. Stehnová Zuzana           SHK8150 E TJ Slavia Hradec Králové        39.53   + 0.29
 3. Duchová Iveta             LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         40.09   + 0.45
 4. Kalenská Romana           SJC8351 E Sportcentrum Jičín              40.37   + 1.13
 5. Krčálová Veronika         LPU8557 E OK Lokomotiva Pardubice         40.59   + 1.35
 6. Rufferová Iva             BOR8354 R OK Jiskra Nový Bor              41.51   + 2.27
 7. Panchártková Jana         PHK8569 E OK 99 Hradec Králové            42.36   + 3.12
 8. Kynčlová Martina          JIL8651 R OK Jilemnice                    43.12   + 3.48
 9. Klimplová Lenka           LPU7951 R OK Lokomotiva Pardubice         44.34   + 5.10
10. Nováková Kateřina         PHK8252 R OK 99 Hradec Králové            45.43   + 6.19
11. Dokoupilová Radka         VBM8558 C VSK MZLU Brno                   46.07   + 6.43
12. Spurná Martina            PGP8556 R SK Praga                        46.16   + 6.52
13. Matějová Kateřina         VSP8054 C USK Praha                       46.17   + 6.53
14. Dytrtová Dagmar           SRK7952 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.44   + 7.20
15. Kutlvašrová Vladimíra     VRL7752 R OOS TJ Spartak Vrchlabí         47.12   + 7.48
16. Kašková Barbora           CHA8050 C OK Chrastava                    47.25   + 8.01
17. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        48.19   + 8.55
18. Hlubučková Dominika       CHA7750 C OK Chrastava                    50.03   +10.39
19. Klimplová Zuzana          LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice         51.46   +12.22
20. Jedličková Radka          STB8199 C TJ Stadion Nový Bor             52.47   +13.23
21. Bernášková Petra          STB8297 C TJ Stadion Nový Bor             54.26   +15.02
22. Klíchová Jana             VSP8152 C USK Praha                       54.54   +15.30
23. Borovičková Lenka         FSP7350 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     55.57   +16.33
24. Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                       56.28   +17.04
25. Škorpilová Jana           VSP7455 C USK Praha                       57.29   +18.05
26. Brettlová Marta           VIP7557 C SK Viprahlo                     62.08   +22.44
27. Bernátková Markéta        PVP7751 C VSK Přírodověda - orientační s  62.42   +23.18
    Sikorová Miroslava        VIZ7658 C TJ Sokol Vizovice                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D35      3.89 km, 100 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holinková Hana            ZPV6777 C KOB Železárny Prostějov         30.43         
 2. Kovaříková Mária          TRI6950 R TJ TŽ Třinec                    33.02   + 2.19
 3. Křivdová Lenka            CHC7251 C KOB Choceň                      33.13   + 2.30
 4. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Měst  34.54   + 4.11
 5. Švadlenová Ivana          CHC7151 C KOB Choceň                      35.27   + 4.44
 6. Hradecká Petra            DOK6850 C OK Doksy                        35.30   + 4.47
 7. Kostková Jana             AOP7151 C POBO Opava, Přátelé orientační  39.13   + 8.30
 8. Sedlářová Pavla           VRB7051 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  39.39   + 8.56
 9. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB Železárny Prostějov         39.41   + 8.58
10. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK MZLU Brno                   40.30   + 9.47
11. Mudráková Tereza          LCE7252 C TJ Slovan Luhačovice            42.45   +12.02
12. Procházková Alexandra     LPU7051 C OK Lokomotiva Pardubice         44.10   +13.27
13. Tesařová Bohumila         VOV6957 C VSK VŠB-TU Ostrava              44.52   +14.09
14. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      45.27   +14.44
15. Švecová Iva               CHT7151 C SK Chrast                       45.44   +15.01
16. Janků Renata              STE7251 C SK SKI-OB Šternberk             45.59   +15.16
17. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         55.19   +24.36
18. Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB MOIRA Brno                  56.28   +25.45
19. Pavelková Michaela        AOP6851 C POBO Opava, Přátelé orientační  57.50   +27.07
20. Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ Start Náchod                 69.46   +39.03
21. Kosová Leona              LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice         92.30   +61.47
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D40      3.67 km, 60 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smutná Jana               VAM6251 C OOB Vamberk                     31.21         
 2. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB Železárny Prostějov         31.46   + 0.25
 3. Abelová Ivana             STB6798 C TJ Stadion Nový Bor             33.42   + 2.21
 4. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      35.40   + 4.19
 5. Uchytilová Jana           JPV6677 C SK Prostějov                    36.24   + 5.03
 6. Miturová Radmila          MOV6551 C SKOB Ostrava                    37.13   + 5.52
 7. Bohunská Jana             KRN6551 C TJ Loko Krnov                   37.28   + 6.07
 8. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        38.23   + 7.02
 9. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     38.49   + 7.28
10. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        39.08   + 7.47
11. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB Železárny Prostějov         39.20   + 7.59
12. Poklopová Ivana           UOL6451 C SK Univerzity Palackého Olomou  39.49   + 8.28
13. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        41.42   +10.21
14. Müllerová Zorka           SHK6751 C TJ Slavia Hradec Králové        42.02   +10.41
15. Cahlová Slávka            LCE5451 C TJ Slovan Luhačovice            45.13   +13.52
16. Klečková Zina             HAV6151 C SKOB Baník Havířov              45.14   +13.53
17. Petrželová Alena          LTU6351 C Lokomotiva Trutnov              45.51   +14.30
18. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    47.15   +15.54
19. Vaňáková Milada           LOL6252 C SK OK Olomouc                   48.00   +16.39
20. Bialožytová Pavla         TRC6350 C SKOB BETA Třinec                48.07   +16.46
21. Kiprá Zdena               SBR6550 C SKOB Bruntál                    48.48   +17.27
22. Korčáková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       49.14   +17.53
23. Ježková Regina            MKP6350 C SK Meteor Kačerov Praha         49.28   +18.07
24. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    49.56   +18.35
25. Veverková Yveta           VAM6452 C OOB Vamberk                     50.03   +18.42
26. Hadačová Gabriela         AOP6751 C POBO Opava, Přátelé orientační  50.07   +18.46
27. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              51.22   +20.01
28. Mátlová Yvona             KSU6799 C Klub vytrvalostních sportů Šum  54.23   +23.02
29. Čmuchálková Růžena        KRN6351 C TJ Loko Krnov                   54.31   +23.10
30. Šimková Hana              UOL6653 C SK Univerzity Palackého Olomou  54.48   +23.27
31. Kamarytová Martina        MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně            55.28   +24.07
32. Sýkorová Ivana            AOP6451 C POBO Opava, Přátelé orientační  55.58   +24.37
33. Schusterová Martina       AOP6551 C POBO Opava, Přátelé orientační  59.10   +27.49
34. Hanušová Jitka            LTU6352 C Lokomotiva Trutnov              59.59   +28.38
35. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              62.21   +31.00
36. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      68.00   +36.39
37. Peřinková Irena           BBM6550 C BETA Ursus Orienteering         73.54   +42.33
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D45      3.26 km, 80 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         32.59         
 2. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      36.43   + 3.44
 3. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               36.52   + 3.53
 4. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        38.01   + 5.02
 5. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              38.30   + 5.31
 5. Juračková Jana            LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice         38.30   + 5.31
 7. Mrázová Pavla             DCE5550 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       40.10   + 7.11
 8. Glabazňová Jana           AOP6151 C POBO Opava, Přátelé orientační  41.48   + 8.49
 9. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       41.52   + 8.53
10. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         43.11   +10.12
11. Hrouzová Jiřina           KRN6151 C TJ Loko Krnov                   45.13   +12.14
12. Hermanová Dana            LPU6151 C OK Lokomotiva Pardubice         45.35   +12.36
13. Šilhavá Jana              LPM5951 C OK Lokomotiva Plzeň             46.02   +13.03
14. Kratochvílová Zdena       BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor              47.02   +14.03
15. Hrabánková Ilona          PGP6250 C SK Praga                        47.15   +14.16
16. Vilnerová Eva             LPU6054 C OK Lokomotiva Pardubice         47.58   +14.59
17. Vlažná Mirka              LCE5852 C TJ Slovan Luhačovice            49.02   +16.03
18. Gazdačková Jana           SHK5851 C TJ Slavia Hradec Králové        49.18   +16.19
19. Špacírová Danuše          UOL5852 C SK Univerzity Palackého Olomou  53.17   +20.18
20. Jansová Alena             CHT5852 C SK Chrast                       55.04   +22.05
21. Buzková Hana              PGP6150 C SK Praga                        61.43   +28.44
22. Nováková Pavla            DOK5950 C OK Doksy                        71.10   +38.11
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D50      2.96 km, 65 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Rosecká Alena             PZR5654 C SKP Žďár nad Sázavou            29.50         
 2. Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové            30.36   + 0.46
 3. Mikulecká Nataša          SRK4751 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  32.37   + 2.47
 4. Stackeová Anna            LCE5551 C TJ Slovan Luhačovice            32.39   + 2.49
 5. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      32.41   + 2.51
 6. Škodová Zuzana            VLI5650 C VSK Slavia TU Liberec           33.12   + 3.22
 7. Rybářová Lenka            PHK5551 C OK 99 Hradec Králové            33.14   + 3.24
 8. Jiranová Alena            PHK5351 C OK 99 Hradec Králové            33.57   + 4.07
 9. Doležalová Vlasta         PGP5550 C SK Praga                        34.35   + 4.45
10. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        35.51   + 6.01
11. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               36.29   + 6.39
12. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      37.26   + 7.36
13. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK MZLU Brno                   37.37   + 7.47
14. Dočkalová Jiřina          LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         39.51   +10.01
15. Dudová Hana               DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka               40.14   +10.24
16. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              40.49   +10.59
17. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       60.59   +31.09
18. Nováková Jana             NPA5552 C SK lyžování a OB Nová Paka      87.39   +57.49
    Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK lyžování a OB Nová Paka       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D55      2.86 km, 25 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            30.59         
 2. Omová Jana                TUR5150 C OOB TJ Turnov                   33.10   + 2.11
 3. Neradová Alena            LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov        35.18   + 4.19
 4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        35.27   + 4.28
 5. Grygarová Alena           BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD            37.05   + 6.06
 6. Knoblochová Věra          VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         39.46   + 8.47
 7. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       41.26   +10.27
 8. Kupcová Věroslava         HSU4850 C Horizont klub Šumperk           50.54   +19.55
 9. Čadilová Alena            HSU5051 C Horizont klub Šumperk           69.38   +38.39
10. Nedvídková Jitka          DLT5151 C OB Rozmarýn Litoměřice          73.38   +42.39
    Doležalová Vlasta         BOV4851 C TJ Baník Ostrava OKD             DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D60      2.61 km, 15 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Vlachová Renata           VOV4450 C VSK VŠB-TU Ostrava              36.08         
2. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    38.20   + 2.12
3. Dvořáková Ladislava       PGP4451 C SK Praga                        40.07   + 3.59
4. Stará Pavla               BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD            40.18   + 4.10
   Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno                DISK         
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
D65      2.24 km, 5 m, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                        41.13         
2. Stiborová Jitka           KAR4150 C SK Karlovice                    54.28   +13.15
3. Langrová Marie            BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor              56.47   +15.34
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H16C      3.91 km, 90 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hnilica Přemek            KSU9141 B Klub vytrvalostních sportů Šum  27.03         
 2. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 A SK Žabovřesky Brno              27.08   + 0.05
 3. Brož Petr                 CHA9106 A OK Chrastava                    28.06   + 1.03
 4. Zemaník Jan               SRK9111 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  28.07   + 1.04
 5. Novotný Ondřej            ABM9211 B KOB MOIRA Brno                  28.26   + 1.23
 6. Procházka David           LPU9113 A OK Lokomotiva Pardubice         29.05   + 2.02
 7. Bořil Petr                LPU9119 A OK Lokomotiva Pardubice         30.03   + 3.00
 8. Seidl Jakub               LPU9104 B OK Lokomotiva Pardubice         30.25   + 3.22
 9. Hadač Filip               AOP9301 A POBO Opava, Přátelé orientační  30.53   + 3.50
10. Stulík Matěj              SHK9101 B TJ Slavia Hradec Králové        31.10   + 4.07
11. Handl Jindřich            SRK9201 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  32.30   + 5.27
12. Schuster Marek            AOP9303 A POBO Opava, Přátelé orientační  32.52   + 5.49
13. Procházka Tomáš           LPU9110 B OK Lokomotiva Pardubice         33.34   + 6.31
14. Kovář Tomáš               BSO9101 A KOB Baník Sokolov               33.46   + 6.43
15. Uvizl Marek               STH9202 B SK Studenec                     34.50   + 7.47
16. Kobrle Aleš               JIL9101 B OK Jilemnice                    34.56   + 7.53
17. Křeček Jan                ZPV9111 B KOB Železárny Prostějov         35.08   + 8.05
18. Gazda Viktor              TRI9203 A TJ TŽ Třinec                    36.43   + 9.40
19. Nešpor Václav             KAM9103 B SK Kamenice                     37.12   +10.09
20. Ptáček Adam               LPU9203 A OK Lokomotiva Pardubice         38.54   +11.51
21. Sýkora Jan                AOP9201 A POBO Opava, Přátelé orientační  40.56   +13.53
22. Lazák Tomáš               LTU9102 B Lokomotiva Trutnov              46.57   +19.54
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H18C      4.05 km, 160 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hájek Daniel              ZBM8919 A SK Žabovřesky Brno              28.13         
 2. Nykodým Miloš             ZBM9005 A SK Žabovřesky Brno              28.15   + 0.02
 3. Henych Ondřej             VLI9001 A VSK Slavia TU Liberec           28.55   + 0.42
 4. Daněk Jáchym              VRL8901 B OOS TJ Spartak Vrchlabí         29.09   + 0.56
 5. Petr Jiří                 BFM8901 B SKOB Frýdek - Místek            29.33   + 1.20
 6. Kubát Jan                 PHK8902 A OK 99 Hradec Králové            29.48   + 1.35
 7. Hladík Jiří               VIZ8901 A TJ Sokol Vizovice               29.59   + 1.46
 8. Vozda Vojtěch             KSU9043 A Klub vytrvalostních sportů Šum  31.05   + 2.52
 9. Bednařík Antonín          VIZ9001 A TJ Sokol Vizovice               31.30   + 3.17
10. Valenta Jan               LCE9003 A TJ Slovan Luhačovice            31.33   + 3.20
11. Zelenka Tomáš             PHK9001 A OK 99 Hradec Králové            32.04   + 3.51
12. Hostaš Petr               TJN9001 B TJ Tatran Jablonec nad Nisou    33.06   + 4.53
13. Krejsa Martin             CHT9001 B SK Chrast                       33.50   + 5.37
14. Coufal Radek              SSU9042 B SK Severka Šumperk              34.07   + 5.54
15. Hovorka Lukáš             LPU9001 A OK Lokomotiva Pardubice         34.08   + 5.55
16. Štrajt Michal             UOL8903 B SK Univerzity Palackého Olomou  35.08   + 6.55
17. Karvánek Matouš           BOR9006 B OK Jiskra Nový Bor              35.37   + 7.24
18. Szturc Jan                TRC9003 B SKOB BETA Třinec                37.08   + 8.55
19. Tesař Jan                 VRB9000 B SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  39.33   +11.20
20. Benc Tomáš                SSU8943 B SK Severka Šumperk              40.14   +12.01
21. Hruška Ondřej             OSN8935 B SK Orientační sporty Nové Měst  43.27   +15.14
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H21C      5.93 km, 165 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga                        40.38         
 2. Barták Lukáš              TZL8302 E SKOB Zlín                       41.16   + 0.38
 3. Rajnošek Zdeněk           ZBM8506 E SK Žabovřesky Brno              41.45   + 1.07
 4. Matějů Luboš              PGP7601 E SK Praga                        41.47   + 1.09
 5. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        42.25   + 1.47
 6. Princl Pavel              FSP7800 R VŠTJ Stavební fakulta Praha     42.54   + 2.16
 7. Šurgan Štefan             TUR7900 C OOB TJ Turnov                   43.49   + 3.11
 8. Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK MZLU Brno                   44.29   + 3.51
 9. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk             44.33   + 3.55
10. Palas Jan                 ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno              45.07   + 4.29
11. Matějů Michal             VSP7700 R USK Praha                       46.21   + 5.43
12. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  46.48   + 6.10
13. Oma Jakub                 TUR8002 E OOB TJ Turnov                   47.12   + 6.34
14. Antoš Filip               NPA8001 C SK lyžování a OB Nová Paka      47.31   + 6.53
15. Henek Michal              RBK8605 R SK Radioklub Blansko            47.32   + 6.54
16. Flašar Jan                VSP8612 C USK Praha                       48.18   + 7.40
17. Bučánek Antonín           ODR8400 C SKOB Odry                       49.29   + 8.51
18. Hanák Pavel               STE7101 C SK SKI-OB Šternberk             49.32   + 8.54
19. Peterka Vojtěch           LLI7502 C TJ Loko Liberec                 49.36   + 8.58
20. Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                          50.34   + 9.56
21. Žaloudík Jiří             VOV8601 C VSK VŠB-TU Ostrava              50.48   +10.10
22. Hübner Jan                CTB7902 C SK Chotěboř                     52.29   +11.51
23. Váňa Martin               TUR8401 R OOB TJ Turnov                   52.43   +12.05
24. Čech Jan                  FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     52.52   +12.14
25. Paclík Roman              SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové        53.02   +12.24
26. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ Start Náchod                 53.39   +13.01
27. Vlach Martin              DKP8605 R Oddíl OB Kotlářka               56.03   +15.25
28. Kratochvíl Karel          HOB7001 C SKOB HOBES Horní Benešov        56.41   +16.03
29. Novák Zdeněk              NPA7701 C SK lyžování a OB Nová Paka      58.48   +18.10
30. Potštejnský Jan           SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  59.34   +18.56
31. Stehlík Martin            ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno              63.19   +22.41
32. Rapant Jaroslav           JZL5501 C TJ Jižní svahy Zlín             70.07   +29.29
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H21D      5.76 km, 200 m, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                       34.40         
 2. Bukovac Palo              ZBM8101 E SK Žabovřesky Brno              36.39   + 1.59
 3. Rambousek Karel           BSO7907 C KOB Baník Sokolov               37.04   + 2.24
 4. Henych Martin             SJC8601 R Sportcentrum Jičín              38.08   + 3.28
 5. Kolařík Tomáš             BOR7809 R OK Jiskra Nový Bor              38.22   + 3.42
 6. Štěrba Zbyněk             LPU8304 E OK Lokomotiva Pardubice         38.43   + 4.03
 7. Kučera Jan                VSP7302 C USK Praha                       38.48   + 4.08
 8. Polášek Jan               TZL8601 R SKOB Zlín                       39.32   + 4.52
 9. Henek Vladan              JPV8002 R SK Prostějov                    39.36   + 4.56
10. Otruba Karel              PLU7917 C TJ Sokol Plumlov                39.52   + 5.12
11. Novotný Radek             PHK7402 R OK 99 Hradec Králové            40.05   + 5.25
12. Mrázek Jiří               DKP7911 R Oddíl OB Kotlářka               40.23   + 5.43
13. Kabáth David              ZBM8433 C SK Žabovřesky Brno              40.26   + 5.46
14. Holas Tomáš               JAM7800 C SK Jamnice                      41.23   + 6.43
15. Halama Jakub              KSU7940 R Klub vytrvalostních sportů Šum  41.37   + 6.57
16. Pašek František           DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka               42.40   + 8.00
17. Polák Vlastimil           VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         43.12   + 8.32
18. Procházka Jan             DKP8201 C Oddíl OB Kotlářka               43.16   + 8.36
19. Veverka Tomáš             VAM8401 C OOB Vamberk                     43.22   + 8.42
20. Janeček Oldřich           DKP8211 C Oddíl OB Kotlářka               43.37   + 8.57
21. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                43.41   + 9.01
21. Fučík Karel               VBM7246 C VSK MZLU Brno                   43.41   + 9.01
23. Pešek Ondřej              CHC8502 C KOB Choceň                      44.31   + 9.51
24. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         45.14   +10.34
25. Otrusina Jiří             ZBM8201 C SK Žabovřesky Brno              45.17   +10.37
26. Blahuta Marek             MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha               45.35   +10.55
27. Tichovský Martin          PGP6100 C SK Praga                        46.18   +11.38
28. Žaloudek Petr             DKP8304 C Oddíl OB Kotlářka               47.00   +12.20
29. Gomzyk Andriy             TUR8001 C OOB TJ Turnov                   47.28   +12.48
30. Fejk Zbyněk               SJC7501 C Sportcentrum Jičín              54.30   +19.50
    Novák Jiří                NPA7502 R SK lyžování a OB Nová Paka       DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H35      4.70 km, 125 m, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zikmund Zdeněk            NPA6705 C SK lyžování a OB Nová Paka      32.56         
 2. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             34.20   + 1.24
 3. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA Ursus Orienteering         35.12   + 2.16
 4. Schröter Pavel            HAR7203 C OK Harcov                       35.33   + 2.37
 5. Zrník Tomáš               TZL7118 C SKOB Zlín                       36.13   + 3.17
 6. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             36.35   + 3.39
 7. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         36.43   + 3.47
 8. Kunz Martin               BBM7101 C BETA Ursus Orienteering         36.51   + 3.55
 9. Valík Luděk               AOP7101 C POBO Opava, Přátelé orientační  37.02   + 4.06
10. Kunart Tomáš              PHK7205 C OK 99 Hradec Králové            38.22   + 5.26
11. Hrouda Petr               VBM6900 C VSK MZLU Brno                   38.32   + 5.36
12. Skoupý Jan                STE7001 C SK SKI-OB Šternberk             38.47   + 5.51
13. Kolář Rudolf              ABR6301 C A-team NOVO Bruntál             39.49   + 6.53
14. Hanovec Petr              SHK7101 C TJ Slavia Hradec Králové        39.55   + 6.59
15. Zlámal Petr               SJC7010 C Sportcentrum Jičín              39.56   + 7.00
16. Klaška Jan                ZNO     C OB Znojmo                       42.32   + 9.36
17. Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                    43.13   +10.17
18. Szturc Radek              TRC6800 C SKOB BETA Třinec                43.53   +10.57
19. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    43.56   +11.00
20. Hlava Miroslav            KON6515 C KOB Konice                      44.51   +11.55
21. Žebrák Zbyněk             MOV7105 C SKOB Ostrava                    46.30   +13.34
22. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB MOIRA Brno                  48.57   +16.01
23. Paloncý Pavel             KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šum  49.30   +16.34
24. Müller Robert             SHK6901 C TJ Slavia Hradec Králové        59.34   +26.38
    Pavlík Radek              KSU6849 C Klub vytrvalostních sportů Šum   DISK         
    Odehnal Roman             ABM6909 C KOB MOIRA Brno                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H40      4.41 km, 140 m, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              35.41         
 2. Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno               35.45   + 0.04
 3. Kunčar Vít                LCE6602 C TJ Slovan Luhačovice            36.19   + 0.38
 4. Stárek Filip              TUR6602 C OOB TJ Turnov                   36.34   + 0.53
 5. Hadač Miroslav            AOP6501 C POBO Opava, Přátelé orientační  37.00   + 1.19
 6. Teplý Jiří                SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové        38.31   + 2.50
 7. Tesař Jiří                VOV6702 C VSK VŠB-TU Ostrava              38.55   + 3.14
 8. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         38.56   + 3.15
 9. Mlynárik Peter            ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno              39.07   + 3.26
10. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB Železárny Prostějov         41.29   + 5.48
11. Suk Jiří                  MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha               41.46   + 6.05
12. Peřinka Jan               AOP6301 C POBO Opava, Přátelé orientační  41.55   + 6.14
13. Schuster Martin           AOP6502 C POBO Opava, Přátelé orientační  42.10   + 6.29
14. Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun            42.33   + 6.52
15. Šimek Roman               UOL6503 C SK Univerzity Palackého Olomou  42.56   + 7.15
16. Soldán Vladimír           JPV6526 C SK Prostějov                    43.26   + 7.45
17. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    43.40   + 7.59
18. Hepnar Lubomír            STE6307 C SK SKI-OB Šternberk             43.48   + 8.07
19. Hostaš Zdeněk             VAM6403 C OOB Vamberk                     43.50   + 8.09
20. Petržela Pavel            LTU6301 C Lokomotiva Trutnov              44.06   + 8.25
21. Hradecký Jaroslav         DOK6300 C OK Doksy                        44.33   + 8.52
22. Trojek Jakub              TRC6400 C SKOB BETA Třinec                45.11   + 9.30
23. Kunc Petr                 MLA6601 C MLOK Mariánské Lázně            45.13   + 9.32
24. Hanuš Pavel               LTU6501 C Lokomotiva Trutnov              45.33   + 9.52
25. Niedoba Jan               TRC6200 C SKOB BETA Třinec                46.08   +10.27
26. Končák Jaroslav           HLV6321 C Sokol Holešov                   46.37   +10.56
27. Procházka Tomáš           LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice         47.12   +11.31
28. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        47.14   +11.33
28. Korčák Marián             HAV6508 C SKOB Baník Havířov              47.14   +11.33
30. Pernica Jiří              UOL6501 C SK Univerzity Palackého Olomou  47.25   +11.44
31. Svoboda Martin            BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek            48.15   +12.34
32. Volf Karel                ZPV6604 C KOB Železárny Prostějov         49.20   +13.39
33. Procházka Radek           LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice         50.25   +14.44
34. Sklenář Miroslav          SBR6301 C SKOB Bruntál                    51.38   +15.57
35. Kraus Milan               FSP6700 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     51.50   +16.09
36. Řezanina Lubomír          ZVS6601 C TJ Zbrojovka Vsetín             51.59   +16.18
37. Fellner Marek             AOP6503 C POBO Opava, Přátelé orientační  52.07   +16.26
38. Šimek Miroslav            MFP6302 C VŠSK MFF UK Praha               52.10   +16.29
39. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              55.08   +19.27
40. Kamaryt Miloš             MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně            55.16   +19.35
41. Holec Jan                 MOV6701 C SKOB Ostrava                    56.23   +20.42
42. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            57.32   +21.51
43. Hofman Petr               LPM6500 C OK Lokomotiva Plzeň             60.06   +24.25
44. Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor              60.12   +24.31
45. Hájek Petr                ZBM6301 C SK Žabovřesky Brno              65.51   +30.10
46. Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK MZLU Brno                   67.12   +31.31
47. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      68.06   +32.25
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H45      4.11 km, 135 m, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk             33.07         
 2. Slezák Libor              LCE6207 C TJ Slovan Luhačovice            35.08   + 2.01
 3. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            38.13   + 5.06
 4. Hirš Libor                VBM6000 C VSK MZLU Brno                   38.41   + 5.34
 5. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB Železárny Prostějov         38.56   + 5.49
 6. Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk             39.07   + 6.00
 7. Poloprutský Tomáš         VLI6205 C VSK Slavia TU Liberec           39.09   + 6.02
 8. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      39.15   + 6.08
 9. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              39.22   + 6.15
10. Jeřábek Luboš             JPV6112 C SK Prostějov                    39.31   + 6.24
11. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    39.55   + 6.48
12. Kořínek Zdeněk            DOK6200 C OK Doksy                        40.56   + 7.49
13. Peths Pavel               KRN5801 C TJ Loko Krnov                   41.08   + 8.01
14. Smutný Michal             VAM6201 C OOB Vamberk                     41.15   + 8.08
15. Chmelař Miroslav          JPV6217 C SK Prostějov                    41.53   + 8.46
16. Višňa Milan               STE5904 C SK SKI-OB Šternberk             41.55   + 8.48
17. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        42.02   + 8.55
18. Uchytil Vlastimil         JPV6117 C SK Prostějov                    42.49   + 9.42
19. Šilhavý Miroslav          LPM5800 C OK Lokomotiva Plzeň             43.40   +10.33
20. Kamenický Radan           OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Měst  44.42   +11.35
21. Tupec Jiří                VAM5801 C OOB Vamberk                     45.03   +11.56
22. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      47.04   +13.57
23. Moravec Stanislav         SOP5801 C TJ Slezan Opava                 47.18   +14.11
24. Král Martin               JIL6101 C OK Jilemnice                    47.38   +14.31
25. Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov                   48.15   +15.08
26. Kršák Karel               VIZ5902 C TJ Sokol Vizovice               48.21   +15.14
26. Albert František          STE5804 C SK SKI-OB Šternberk             48.21   +15.14
28. Kafka Václav              SJI6001 C OK Jihlava                      48.51   +15.44
29. Pavelek Luděk             AOP5801 C POBO Opava, Přátelé orientační  48.59   +15.52
30. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         49.10   +16.03
31. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     49.30   +16.23
32. Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice         52.01   +18.54
33. Pavlů Jaroslav            DCE6100 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       54.01   +20.54
34. Šváb Jan                  FSP5801 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     56.39   +23.32
35. Tomaščin Jaroslav         MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha         58.36   +25.29
36. Bohunský Vladimír         KRN5901 C TJ Loko Krnov                   58.54   +25.47
37. Vrábel Jaromír            SBR6102 C SKOB Bruntál                    59.06   +25.59
38. Janás Jiří                BOR6201 C OK Jiskra Nový Bor              60.28   +27.21
39. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      62.54   +29.47
40. Matyáš Petr               LBM6110 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      63.15   +30.08
41. Bořil Petr                OSN6207 C SK Orientační sporty Nové Měst  66.18   +33.11
42. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK MZLU Brno                   71.28   +38.21
43. Nerad Jaroslav            LIT5802 C KOB Chemopetrol Litvínov        77.17   +44.10
44. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         79.51   +46.44
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H50      3.82 km, 95 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Táborský Ondřej           TJN5605 C TJ Tatran Jablonec nad Nisou    26.50         
 2. Strachota Jaroslav        SSU5600 C SK Severka Šumperk              27.57   + 1.07
 3. Juračka Zdeněk            HAV5702 C SKOB Baník Havířov              28.15   + 1.25
 4. Škorpil Martin            VSP5700 C USK Praha                       28.18   + 1.28
 5. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             29.19   + 2.29
 6. Procházka Antonín         DCE5500 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       29.41   + 2.51
 7. Hrouza Jan                KRN5401 C TJ Loko Krnov                   29.45   + 2.55
 8. Ludvík Petr               STB5701 C TJ Stadion Nový Bor             30.02   + 3.12
 9. Hruška Jiří               OSN5501 C SK Orientační sporty Nové Měst  30.10   + 3.20
10. Sýkora Jiří               AOP5401 C POBO Opava, Přátelé orientační  31.14   + 4.24
11. Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice         31.21   + 4.31
12. Novák Tom                 DOK5500 C OK Doksy                        31.31   + 4.41
13. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              31.44   + 4.54
14. Cabrnoch Jiří             DKL5400 C Klub OB Kladno                  31.45   + 4.55
15. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            31.51   + 5.01
16. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        32.01   + 5.11
17. Flašar Jan                KCK5701 C KOB Český Krumlov               32.05   + 5.15
18. Škoda Přemek              VLI5301 C VSK Slavia TU Liberec           32.06   + 5.16
19. Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                      32.22   + 5.32
20. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    33.05   + 6.15
21. Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice         33.21   + 6.31
22. Doležal Miroslav          PGP5501 C SK Praga                        33.55   + 7.05
23. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB Železárny Prostějov         34.04   + 7.14
24. Bialožyt Miroslav         TRC5701 C SKOB BETA Třinec                34.18   + 7.28
25. Kolář Leopold             KAR5401 C SK Karlovice                    34.19   + 7.29
26. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        35.14   + 8.24
27. Janů Zdeněk               KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šum  35.38   + 8.48
28. Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                      35.40   + 8.50
29. Jaroš Vladimír            DCE5400 C OOB TJ Sokol Dobřichovice       35.50   + 9.00
30. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       37.45   +10.55
31. Jedlička Miroslav         JEN5301 C OB Jenišovice                   38.38   +11.48
32. Šámal Václav              PGP5601 C SK Praga                        39.40   +12.50
33. Dosoudil Miroslav         LOL5502 C SK OK Olomouc                   40.05   +13.15
34. Žaludek Jindřich          TZL5410 C SKOB Zlín                       41.25   +14.35
35. Poklop Lubomír            LOL5601 C SK OK Olomouc                   42.27   +15.37
36. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA Ursus Orienteering         43.37   +16.47
37. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK Univerzity Palackého Olomou  47.38   +20.48
38. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            48.39   +21.49
39. Jelínek Roman             ADA5506 C TJ Spartak Adamov               48.41   +21.51
40. Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice         49.22   +22.32
41. Herman Jan                LPU5407 C OK Lokomotiva Pardubice         52.55   +26.05
42. Korecký Miroslav          TEM5501 C KOB Temelín                     53.24   +26.34
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H55      3.69 km, 90 m, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Přinda Oldřich            VLI5101 C VSK Slavia TU Liberec           28.56         
 2. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         33.12   + 4.16
 3. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       33.50   + 4.54
 4. Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice         34.48   + 5.52
 5. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       35.03   + 6.07
 6. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               35.28   + 6.32
 7. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    36.00   + 7.04
 8. Babický Tomáš             DLT5001 C OB Rozmarýn Litoměřice          36.07   + 7.11
 9. Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK lyžování a OB Nová Paka      36.19   + 7.23
10. Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice                    36.26   + 7.30
11. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         36.30   + 7.34
12. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            36.31   + 7.35
13. Novák Karel               NPA5001 C SK lyžování a OB Nová Paka      37.30   + 8.34
14. Chotětický Václav         MAS5200 C KČT Aš                          37.39   + 8.43
15. Peška Antonín             HLV4801 C Sokol Holešov                   38.59   +10.03
16. Novotný Stanislav         OOP4800 C TJ Opava                        40.02   +11.06
17. Sukeník Mojmír            KRN5202 C TJ Loko Krnov                   40.51   +11.55
18. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         43.48   +14.52
19. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                43.52   +14.56
20. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       46.01   +17.05
21. Hamáček Bohuslav          LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun            47.04   +18.08
22. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK MZLU Brno                   49.43   +20.47
23. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA Ursus Orienteering         51.40   +22.44
24. Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                    53.26   +24.30
25. Doležal Libor             BOV4801 C TJ Baník Ostrava OKD            66.18   +37.22
    Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk              DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H60      3.56 km, 85 m, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  31.03         
 2. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK MZLU Brno                   32.23   + 1.20
 3. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              33.07   + 2.04
 4. Jirásek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  34.51   + 3.48
 5. Vlach Oldřich             VOV4401 C VSK VŠB-TU Ostrava              35.46   + 4.43
 6. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         36.02   + 4.59
 7. Pospíšil Jiří             TUV4701 C SOK TJ Turnov                   36.32   + 5.29
 8. Švadlena Jiří             CHC4601 C KOB Choceň                      36.42   + 5.39
 9. Švec Zdeněk               SLA4700 C SKOB STAVIMAT Slaný             36.43   + 5.40
10. Bauer Emil                VBM4410 C VSK MZLU Brno                   38.32   + 7.29
11. Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně            39.02   + 7.59
12. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       39.48   + 8.45
13. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               40.12   + 9.09
14. Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál                    40.57   + 9.54
15. Nosál Stanislav           SLA4600 C SKOB STAVIMAT Slaný             41.32   +10.29
16. Klech Josef               HOB4701 C SKOB HOBES Horní Benešov        42.10   +11.07
17. Tomeček Lubomír           KAR4701 C SK Karlovice                    45.04   +14.01
18. Starý Břetislav           BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD            45.05   +14.02
19. Ptáček Jiří               BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD            46.12   +15.09
20. Vyškovský Ivan            ZVS4301 C TJ Zbrojovka Vsetín             47.44   +16.41
21. Gottfried Jan             UOL4602 C SK Univerzity Palackého Olomou  59.23   +28.20
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H65      3.23 km, 50 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            40.39         
2. Sklenář Jan               MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně            41.29   + 0.50
3. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        43.47   + 3.08
4. Weber Petr                PHK3901 C OK 99 Hradec Králové            44.04   + 3.25
5. Sedlář Vladimír           AOP4201 C POBO Opava, Přátelé orientační  46.43   + 6.04
6. Gřunděl Ivan              SJH4201 C TJ Slovan Jindřichův Hradec     49.45   + 9.06
7. Ďurčat Jozef              DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka               76.32   +35.53
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H70      2.94 km, 25 m, 13 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Zemánek Bohumil           VRL3601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         32.28         
2. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       34.16   + 1.48
3. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              36.54   + 4.26
4. Křtěnský Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor              39.08   + 6.40
5. Boudný Zdeněk             SJI3709 C OK Jihlava                      47.05   +14.37
6. Langr Jan                 BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor              50.46   +18.18
7. Řezanina Josef            ZVS3701 C TJ Zbrojovka Vsetín             54.01   +21.33
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                           Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
H75      2.15 km, 20 m, 12 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sita Vratislav            SSU3000 C SK Severka Šumperk              41.57         
2. Balcar Miroslav           CHA3200 C OK Chrastava                    42.04   + 0.07
3. Valla Stanislav           TZL3125 C SKOB Zlín                       87.56   +45.59
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
P3      2.58 km, 65 m, 11 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Janeček Jiří              CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané    22.46         
 2. Mokrý Ondřej              ABM9410 B KOB MOIRA Brno                  24.09   + 1.23
 3. Korčák Jakub              TZL9403 B SKOB Zlín                       25.01   + 2.15
 4. Chmelař Martin            JPV9505 B SK Prostějov                    26.12   + 3.26
 5. Holinka Lukáš             PTE9421 B TJ Sokol Ptení                  26.21   + 3.35
 6. Svobodová Radka           BFM9451 B SKOB Frýdek - Místek            27.25   + 4.39
 7. Macháčková Kateřina       DKP8855 C Oddíl OB Kotlářka               28.09   + 5.23
 8. Sklenářová Dorothea       SBR     C SKOB Bruntál                    30.37   + 7.51
 9. Bořánková Karolína        VSP9550 C USK Praha                       31.50   + 9.04
10. Deml Tomáš                LPU9502 B OK Lokomotiva Pardubice         32.16   + 9.30
11. Jordanov Alexandr         VBM9501 C VSK MZLU Brno                   32.22   + 9.36
12. Mokrá Regina              ABM6854 C KOB MOIRA Brno                  32.34   + 9.48
13. Procházková Marie         DCE9550 B OOB TJ Sokol Dobřichovice       33.17   +10.31
14. Bořil Jan                 OSN9700 C SK Orientační sporty Nové Měst  34.16   +11.30
15. Zvackova Jana             XXX78   C                                 35.29   +12.43
16. Liščinský Tomáš           TBM8411 C KOS TJ Tesla Brno               36.08   +13.22
17. Kunčarová Jana            LCE9651 C TJ Slovan Luhačovice            36.16   +13.30
18. Hiršová Gabriela          VBM9651 C VSK MZLU Brno                   37.07   +14.21
19. Szturcová Ivana           TRC7051 C SKOB BETA Třinec                37.32   +14.46
20. Hirš Otakar               VBM9801 C VSK MZLU Brno                   41.36   +18.50
21. Ludvík Matyáš             STB9801 C TJ Stadion Nový Bor             43.22   +20.36
22. Odehnalová Tereza         ABM9757 C KOB MOIRA Brno                  43.58   +21.12
23. Ledabylová Alena          HOB5551 C SKOB HOBES Horní Benešov        44.01   +21.15
24. Brettl František          VIP7706 C SK Viprahlo                     44.14   +21.28
25. Klaška Jan                ZNO     C OB Znojmo                       48.12   +25.26
26. Zavřel Lukáš              KRN9701 C TJ Loko Krnov                   50.47   +28.01
27. Tennyson Mark                     C                                 51.35   +28.49
28. Kamenický Jeroným         OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Měst  54.13   +31.27
29. Leite Guna                        C                                 55.27   +32.41
30. Kafka Matěj               SJI9903 C OK Jihlava                      61.57   +39.11
31. Krumpholcová Jarmila      HOB5655 C SKOB HOBES Horní Benešov        66.17   +43.31
32. Zhaňálová Jana                    C                                 70.00   +47.14
33. Peřinková Petra           AOP9451 C POBO Opava, Přátelé orientační  83.28   +60.42
34. Korpasová Tereza          LBM9898 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      93.47   +71.01
    Šichnárková Eva                   C                                  DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                            Vytvořeno 09.06.2007 18:02
09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále
P5      5.06 km, 120 m, 20 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nycz Petr                 JAM7700 C SK Jamnice                      38.14         
 2. Sedláček Tomáš            JPV8601 C SK Prostějov                    38.53   + 0.39
 3. Černohous Jan             JPV8335 C SK Prostějov                    42.54   + 4.40
 4. Kovalčík Tomáš            JAM7300 C SK Jamnice                      43.38   + 5.24
 5. Ludvík Vojtěch            STB9301 B TJ Stadion Nový Bor             47.00   + 8.46
 6. Klimenko Igor             KTA8008 C SK Kotnov Tábor                 47.27   + 9.13
 7. Košárek Pavel             JAM7100 R SK Jamnice                      47.37   + 9.23
 8. Grundmann Jan             LTU9401 B Lokomotiva Trutnov              48.23   +10.09
 9. Holinka Matouš            ZPV9222 C KOB Železárny Prostějov         49.02   +10.48
10. Stibor Zbyněk                     C                                 49.35   +11.21
11. Válka Jan                 SOP7811 C TJ Slezan Opava                 51.02   +12.48
12. Zavřel Michal             KRN6804 C TJ Loko Krnov                   51.32   +13.18
13. Kutlvašr Ruda             VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         51.49   +13.35
14. Silný Ondřej              PHK7906 C OK 99 Hradec Králové            52.48   +14.34
15. Šulc Marek                MAS9300 B KČT Aš                          52.55   +14.41
16. Nožková Sára                      C                                 54.37   +16.23
17. Kolářová Renata           ABR9351 B A-team NOVO Bruntál             55.22   +17.08
18. Mátlová Pavlína           KSU9392 B Klub vytrvalostních sportů Šum  55.59   +17.45
19. Smutný Šimon              VAM9301 B OOB Vamberk                     56.01   +17.47
20. Berka Milan               RBK9011 B SK Radioklub Blansko            56.13   +17.59
21. Králová Lada              SSU8799 C SK Severka Šumperk              58.09   +19.55
22. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      59.15   +21.01
23. Rouš Pavel                VBM8102 C VSK MZLU Brno                   59.32   +21.18
24. Jedrszczak Eduard                 C                                 61.05   +22.51
25. Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha                 61.27   +23.13
26. Kuča Petr                 SOP8606 C TJ Slezan Opava                 62.10   +23.56
27. Procházková Klára         LPU9451 A OK Lokomotiva Pardubice         62.26   +24.12
28. Kopec Tomáš               VOV8203 C VSK VŠB-TU Ostrava              62.36   +24.22
29. Schmidt Hynek             VRL     C OOS TJ Spartak Vrchlabí         63.03   +24.49
30. Fujak Vladimír                    C                                 63.53   +25.39
31. Mrázová Pavla             DCE9350 B OOB TJ Sokol Dobřichovice       69.49   +31.35
32. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  69.55   +31.41
33. Schmidtová Jana           VRL7553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         71.58   +33.44
34. Tomanková Martina         STE7552 C SK SKI-OB Šternberk             72.11   +33.57
35. Štrajtová Zuzana          UOL6452 C SK Univerzity Palackého Olomou  73.39   +35.25
36. Kozelský Miroslav         KRN7801 C TJ Loko Krnov                   74.53   +36.39
37. Kresta Čestmír                    C                                 75.17   +37.03
38. Baranová Lenka            KRN7656 C TJ Loko Krnov                   79.56   +41.42
39. Suková Anna               MFP9250 C VŠSK MFF UK Praha               98.16   +60.02
40. Ledabyl Pavel             HOB8401 C SKOB HOBES Horní Benešov        98.57   +60.43
41. Suková Eva                MFP6450 C VŠSK MFF UK Praha              118.33   +80.19
42. Cholastová Eva            KRN8585 C TJ Loko Krnov                  135.00   +96.46
    Hausvaterová Pavla        SHK8654 C TJ Slavia Hradec Králové         DISK         
    Peterková Viktorie        LLI7551 C TJ Loko Liberec                  DISK         
    Bohunská Jana             KRN8651 C TJ Loko Krnov                    DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------