Seznam přihlášených ke dni 31.5.2007
po oddílech

ABM KOB MOIRA Brno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 23) 232736 H35 ABM6611 Mokrý Jan 0.00 250.00 Kč ( 24) 52008 H21 ABM6708 Přikryl Petr 0.00 250.00 Kč ( 25) 232740 P3 ABM6854 Mokrá Regina 0.00 180.00 Kč ( 26) 232879 H35 ABM6909 Odehnal Roman 0.00 250.00 Kč ( 27) 332950 D35 ABM7052 Odehnalová Kamila 0.00 250.00 Kč ( 28) 53172 H16 ABM9202 Mokrý Stanislav 0.00 250.00 Kč ( 29) 416014 P3 ABM9410 Mokrý Ondřej 0.00 180.00 Kč ( 30) 337646 P3 ABM9757 Odehnalová Tereza 0.00 180.00 Kč ( 969) 232705 H16 ABM9211 Novotný Ondřej 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2040.00 Kč

ABR A-team NOVO Bruntál

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 31) 51881 H35 ABR6301 Kolář Rudolf 0.00 250.00 Kč ( 32) 51911 H40 ABR6501 Vičan Lubomír 0.00 250.00 Kč ( 33) 51887 D18 ABR9051 Kočařová Barbora 0.00 250.00 Kč neregistro ( 34) 51893 D18 ABR9055 Zítková Lenka 0.00 250.00 Kč ( 35) 51883 P5 ABR9351 Kolářová Renata 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

ADA TJ Spartak Adamov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 36) 52669 H50 ADA5506 Jelínek Roman 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

AOP POBO Opava, Přátelé orientačního běhu Opava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37) 52665 H65 AOP4201 Sedlář Vladimír 0.00 200.00 Kč ( 38) 08863 H50 AOP5401 Sýkora Jiří 0.00 250.00 Kč ( 39) 49421 D50 AOP5451 Řezníková Renáta 0.00 250.00 Kč ( 40) 08811 H45 AOP5801 Pavelek Luděk 0.00 250.00 Kč ( 41) 08714 D45 AOP6151 Glabazňová Jana 0.00 250.00 Kč ( 42) 410170 H40 AOP6301 Peřinka Jan 0.00 250.00 Kč ( 43) 232169 D40 AOP6451 Sýkorová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 44) 52663 H40 AOP6501 Hadač Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 45) 52753 H40 AOP6502 Schuster Martin 0.00 250.00 Kč ( 46) 416142 D40 AOP6551 Schusterová Martina 0.00 250.00 Kč ( 47) 08810 D40 AOP6751 Hadačová Gabriela 0.00 250.00 Kč ( 48) 49405 D35 AOP6851 Pavelková Michaela 0.00 250.00 Kč ( 49) 51316 H35 AOP7101 Valík Luděk 0.00 250.00 Kč ( 50) 52453 D35 AOP7151 Kostková Jana 0.00 250.00 Kč ( 51) 08798 D18 AOP9051 Hadačová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 52) 08713 H16 AOP9101 Peřinka Jan 0.00 250.00 Kč ( 53) 232192 H16 AOP9201 Sýkora Jan 0.00 250.00 Kč ( 54) 08799 H16 AOP9301 Hadač Filip 0.00 250.00 Kč ( 55) 232136 H16 AOP9303 Schuster Marek 0.00 250.00 Kč ( 56) 232243 P3 AOP9451 Peřinková Petra 0.00 180.00 Kč ( 979) ? H40 AOP Fellner Marek 0.00 375.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 5255.00 Kč

AOV Baník Ostrava - FIZA

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 57) 416154 D18 AOV8954 Šmajstrlová Hana 0.00 250.00 Kč ( 58) 253130 H16 AOV9203 Navrátil Boris 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

BBA Kobra Bratislava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 1) 533303 H21 BBA82.. Piják Ondrej 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

BBM BETA Ursus Orienteering

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 59) 410398 H55 BBM5100 Denemarek Oldřich 0.00 250.00 Kč ( 60) 219273 H50 BBM5300 Ptáček Ladislav 0.00 250.00 Kč ( 61) 53271 H40 BBM6508 Ptáček Pavel 0.00 250.00 Kč ( 62) 331257 D40 BBM6550 Peřinková Irena 0.00 250.00 Kč ( 63) 52345 H35 BBM7101 Kunz Martin 0.00 250.00 Kč ( 64) 515468 H35 BBM7205 Fiala Jan 0.00 250.00 Kč ( 65) 331262 P3 BBM9500 Záděra Pavel 0.00 180.00 Kč ( 66) 301292 P3 BBM9600 Ptáček Pavel 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1860.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 67) 49467 H40 BFM6701 Svoboda Martin 0.00 250.00 Kč ( 68) 49459 H18 BFM8901 Petr Jiří 0.00 250.00 Kč ( 69) 49462 P3 BFM9451 Svobodová Radka 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 70) 04132 H70 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 0.00 200.00 Kč ( 71) 08541 H70 BOR3601 Langr Jan 0.00 200.00 Kč ( 72) 08542 D65 BOR3750 Langrová Marie 0.00 200.00 Kč ( 73) 50000 H45 BOR6003 Dikoš Pavel 0.00 250.00 Kč ( 74) 08478 H45 BOR6201 Janás Jiří 0.00 250.00 Kč ( 75) 08467 D45 BOR6250 Kratochvílová Zdena 0.00 250.00 Kč ( 76) 08512 H40 BOR6302 Krejčí Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 77) 08490 H40 BOR6400 Doškář Boris 0.00 250.00 Kč ( 78) 08529 H21 BOR7801 Vobr Marek 0.00 250.00 Kč ( 79) 08513 H21 BOR7809 Kolařík Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 80) 515494 D21 BOR8054 Topinková Monika 0.00 250.00 Kč ( 81) 08469 D21 BOR8150 Hanzlová Veronika 0.00 250.00 Kč ( 82) 08532 D21 BOR8156 Krafková Ita 0.00 250.00 Kč ( 83) 09394 D21 BOR8354 Rufferová Iva 0.00 250.00 Kč ( 84) 08537 D21 BOR8650 Krafková Lucie 0.00 250.00 Kč ( 85) 08481 D20 BOR8850 Šákrová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 86) 08470 H18 BOR9000 Čech Ladislav 0.00 250.00 Kč ( 87) 52902 H18 BOR9006 Karvánek Matouš 0.00 250.00 Kč ( 88) 07761 H18 BOR9007 Kořínek Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 89) 08479 D18 BOR9051 Folbrechtová Šárka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 4850.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 90) 09576 D60 BOV4251 Stará Pavla 0.00 200.00 Kč ( 91) 09577 H60 BOV4402 Starý Břetislav 0.00 200.00 Kč ( 92) 52171 H55 BOV4802 Sikora Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 93) 52178 D55 BOV4852 Sikorová Marie 0.00 250.00 Kč ( 94) 52172 D55 BOV5251 Grygarová Alena 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1150.00 Kč

BSO KOB Baník Sokolov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 95) 07872 H21 BSO7907 Rambousek Karel 0.00 250.00 Kč ( 96) 08691 D18 BSO8950 Slavíková Renata 0.00 250.00 Kč ( 97) 301405 H16 BSO9101 Kovář Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 98) 301422 H16 BSO9102 Švirák Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 99) 301408 D16 BSO9150 Procházková Monika 0.00 250.00 Kč ( 100) 232236 D16 BSO9151 Uhlíková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 101) 232238 D16 BSO9152 Beranová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 102) 232239 D16 BSO9153 Beranová Jana 0.00 250.00 Kč ( 103) 232237 D16 BSO9250 Brožová Eliška 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

CEL TJ Sokol Čelechovice na Hané

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 104) 301561 D16 CEL9161 Janečková Adriana 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

CHA OK Chrastava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 174) 53531 H75 CHA3200 Balcar Miroslav 0.00 200.00 Kč ( 175) 05177 D21 CHA7750 Hlubučková Dominika 0.00 250.00 Kč ( 176) 05176 D21 CHA7850 Kašková Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 177) 04212 D21 CHA8050 Kašková Barbora 0.00 250.00 Kč ( 178) 04130 H20 CHA8801 Hradec Pavel 0.00 250.00 Kč ( 179) 09870 H16 CHA9106 Brož Petr 0.00 250.00 Kč ( 180) 08197 D16 CHA9150 Gorčicová Eliška 0.00 250.00 Kč ( 181) 08190 D16 CHA9152 Valešová Jana 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč

CHC KOB Choceň

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 182) 09554 H60 CHC4601 Švadlena Jiří 0.00 200.00 Kč ( 183) 09556 D35 CHC7151 Švadlenová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 184) 09551 D35 CHC7251 Křivdová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 185) 09559 H21 CHC8502 Pešek Ondřej 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 950.00 Kč

CHT SK Chrast

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 186) 51897 D45 CHT5852 Jansová Alena 0.00 250.00 Kč ( 187) 53167 D35 CHT7151 Švecová Iva 0.00 250.00 Kč ( 188) 51980 H21 CHT8001 Matras Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 189) 52161 H18 CHT9001 Krejsa Martin 0.00 250.00 Kč ( 190) 52158 H16 CHT9202 Krejsa Vladimír 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

CTB SK Chotěboř

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 105) 51833 H21 CTB7902 Hübner Jan 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

DCE OOB TJ Sokol Dobřichovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 2) 51177 P3 DCE9550 Procházková Marie 0.00 180.00 Kč ( 3) 301313 P5 DCE9350 Mrázová Pavla 0.00 180.00 Kč ( 4) 53598 D21 DCE7450 Svobodová Jitka 0.00 250.00 Kč ( 5) 07868 D45 DCE5550 Mrázová Pavla 0.00 250.00 Kč ( 6) 51966 D50 DCE5450 Procházková Miluše 0.00 250.00 Kč ( 7) 301101 H16 DCE9300 Rusý Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 8) 232041 H45 DCE6100 Pavlů Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 9) 51965 H50 DCE5500 Procházka Antonín 0.00 250.00 Kč ( 10) 51973 H50 DCE5400 Jaroš Vladimír 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2110.00 Kč

DKL Klub OB Kladno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 106) 416324 H50 DKL5400 Cabrnoch Jiří 0.00 250.00 Kč ( 107) 515075 H21 DKL8200 Cabrnoch Pavel 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 108) 51763 H65 DKP3800 Ďurčat Jozef 0.00 200.00 Kč ( 109) 51800 H60 DKP4300 Procházka Zdenko 0.00 200.00 Kč ( 110) 51760 H55 DKP4900 Stehno Pavel 0.00 250.00 Kč ( 111) 49892 D50 DKP5752 Dudová Hana 0.00 250.00 Kč ( 112) 219293 H40 DKP6501 Seifert Jan 0.00 250.00 Kč ( 113) 52300 H21 DKP7600 Pašek František 0.00 250.00 Kč ( 114) 51797 H21 DKP7911 Mrázek Jiří 0.00 250.00 Kč ( 115) 515114 H21 DKP8200 Procházka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 116) 51802 H21 DKP8201 Procházka Jan 0.00 250.00 Kč ( 117) 515015 H21 DKP8211 Janeček Oldřich 0.00 250.00 Kč ( 118) 51783 H21 DKP8304 Žaloudek Petr 0.00 250.00 Kč ( 119) 08277 H21 DKP8306 Janata Martin 0.00 250.00 Kč ( 120) 51759 D21 DKP8350 Havlíčková Vendula 0.00 250.00 Kč ( 121) 51755 D21 DKP8450 Kovářová Kristýna 0.00 250.00 Kč ( 122) 52142 D21 DKP8555 Hrušková Lenka 0.00 250.00 Kč ( 123) 52336 P5 DKP8556 Zemanová Šárka 0.00 180.00 Kč ( 124) 51807 H21 DKP8605 Vlach Martin 0.00 250.00 Kč ( 125) 51798 D21 DKP8651 Plochová Dominika 0.00 250.00 Kč ( 126) 49898 D21 DKP8654 Mališová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 127) 49999 H20 DKP8701 Duda Antonín 0.00 250.00 Kč ( 128) 49815 D20 DKP8756 Dlouhá Marie 0.00 250.00 Kč ( 129) 51292 D20 DKP8758 Bochenková Martina 0.00 250.00 Kč ( 130) 51796 D20 DKP8850 Svobodná Šárka 0.00 250.00 Kč ( 131) 51787 D20 DKP8853 Karochová Simona 0.00 250.00 Kč ( 132) 232409 D20 DKP8857 Doležalová Monika 0.00 250.00 Kč ( 133) 515171 D18 DKP8950 Bochenková Ivana 0.00 250.00 Kč ( 134) 08564 D18 DKP8951 Přecechtělová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 135) 49881 H18 DKP9000 Betlach Martin 0.00 250.00 Kč ( 136) 301385 H18 DKP9005 Stránský Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 137) 53561 H18 DKP9007 Tkadlec Josef 0.00 250.00 Kč ( 138) 301368 D16 DKP9154 Svobodná Madla 0.00 250.00 Kč ( 139) 219291 D16 DKP9155 Seifertová Magda 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 7830.00 Kč

DLT OB Rozmarýn Litoměřice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 140) 336704 H55 DLT5001 Babický Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 141) 05991 D55 DLT5151 Nedvídková Jitka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

DOB KOB Dobruška

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 142) 08130 D21 DOB8181 Krásná Václava 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

DOK OK Doksy

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 143) 07755 H50 DOK5500 Novák Tom 0.00 250.00 Kč ( 144) 07759 D45 DOK5950 Nováková Pavla 0.00 250.00 Kč ( 145) 07762 H45 DOK6200 Kořínek Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 146) 07763 H40 DOK6300 Hradecký Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 147) 07768 D35 DOK6850 Hradecká Petra 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 148) 51610 H21 EKP7402 Seidl Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 149) 09941 D21 EKP8051 Volfová Martina 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 150) 207811 H45 FSP5801 Šváb Jan 0.00 250.00 Kč ( 151) 515097 H45 FSP6104 Borovička Milan 0.00 250.00 Kč ( 152) 08127 H40 FSP6700 Kraus Milan 0.00 250.00 Kč ( 153) 08909 D21 FSP7350 Borovičková Lenka 0.00 250.00 Kč ( 154) 515098 H21 FSP7610 Kužel Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 155) 51611 H21 FSP7800 Princl Pavel 0.00 250.00 Kč ( 156) 416195 H21 FSP7900 Čech Jan 0.00 250.00 Kč ( 157) 515067 H21 FSP7901 Fibír Tomáš 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

HAR OK Harcov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 158) 07203 H35 HAR7203 Schröter Pavel 0.00 250.00 Kč ( 159) 08129 H21 HAR7301 Martan Jiří 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 160) 336721 H50 HAV5701 Jakobi Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 161) 52752 H50 HAV5702 Juračka Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 162) 52944 D40 HAV6151 Klečková Zina 0.00 250.00 Kč ( 163) 52943 D40 HAV6250 Sochorová Hana 0.00 250.00 Kč ( 164) 515436 H40 HAV6301 Sochor Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 165) 232612 H40 HAV6508 Korčák Marián 0.00 250.00 Kč ( 166) 52935 H20 HAV8801 Sochor Jan 0.00 250.00 Kč ( 167) 52934 D20 HAV8852 Klečková Lucie 0.00 250.00 Kč ( 168) 411563 H16 HAV9105 Sochor Vít 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

HLV Sokol Holešov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 956) 416088 H55 HLV4801 Peška Antonín 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 375.00 Kč

HOB SKOB HOBES Horní Benešov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 13) 04684 P3 HOB5551 Ledabylová Alena 0.00 90.00 Kč ( 14) 301310 P5 HOB8401 Ledabyl Pavel 0.00 90.00 Kč ( 169) 51939 H60 HOB4701 Klech Josef 0.00 200.00 Kč ( 170) 301308 P3 HOB5655 Krumpholcová Jarmila 0.00 180.00 Kč ( 171) 53348 H21 HOB7001 Kratochvíl Karel 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 810.00 Kč

HSU Horizont klub Šumperk

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 172) 52600 D55 HSU4850 Kupcová Věroslava 0.00 250.00 Kč ( 173) 52599 D55 HSU5051 Čadilová Alena 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

JAM SK Jamnice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191) 52295 D21 JAM7253 Kašparová Šárka 0.00 250.00 Kč ( 192) 08796 P5 JAM7300 Kovalčík Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 193) 232139 H21 JAM7800 Holas Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 194) 52941 D18 JAM8952 Weissová Lucie 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč

JEN OB Jenišovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 963) 336709 H50 JEN5301 Jedlička Miroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

JIL OK Jilemnice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 196) 09774 H55 JIL5201 Erlebach Josef 0.00 250.00 Kč ( 197) 09071 H45 JIL6101 Král Martin 0.00 250.00 Kč ( 198) 09482 D21 JIL7754 Hrobařová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 199) 09088 D21 JIL8651 Kynčlová Martina 0.00 250.00 Kč ( 200) 08958 H20 JIL8701 Klapka Michal 0.00 250.00 Kč ( 201) 09099 H20 JIL8702 Malý Aleš 0.00 250.00 Kč ( 202) 49478 H20 JIL8703 Černý Martin 0.00 250.00 Kč ( 203) 08555 H20 JIL8806 Mališ Jiří 0.00 250.00 Kč ( 204) 52705 H20 JIL8808 Perůtka Jan 0.00 250.00 Kč ( 205) 08889 D18 JIL8951 Viková Vendula 0.00 250.00 Kč ( 206) 49618 D18 JIL8955 Freyová Andrea 0.00 250.00 Kč ( 207) 51109 H18 JIL9001 Exner Jan 0.00 250.00 Kč ( 208) 49363 H18 JIL9003 Havlíček Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 209) 09091 H18 JIL9006 Černý Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 210) 09049 H18 JIL9007 Klouček Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 211) 515425 D18 JIL9051 Mechlová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 212) 49353 H16 JIL9101 Kobrle Aleš 0.00 250.00 Kč ( 213) 08494 D16 JIL9151 Doškářová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 214) 303904 H16 JIL9207 Janata Jakub 0.00 250.00 Kč ( 946) 301426 H20 JIL8705 Budín Václav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 5000.00 Kč

JPV SK Prostějov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 215) 52498 H45 JPV6112 Jeřábek Luboš 0.00 250.00 Kč ( 216) 52854 H45 JPV6117 Uchytil Vlastimil 0.00 250.00 Kč ( 217) 500879 H45 JPV6217 Chmelař Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 218) 52863 D40 JPV6677 Uchytilová Jana 0.00 250.00 Kč ( 219) 515122 H21 JPV8002 Henek Vladan 0.00 250.00 Kč ( 220) 52855 P5 JPV8335 Černohous Jan 0.00 180.00 Kč ( 221) 234522 D21 JPV8577 Zatloukalová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 222) 08754 P5 JPV8601 Sedláček Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 223) 2000222 P3 JPV9505 Chmelař Martin 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2040.00 Kč

JZL TJ Jižní svahy Zlín

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 224) 49854 H21 JZL5501 Rapant Jaroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

KAR SK Karlovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 970) 52538 H50 KAR5401 Kolář Leopold 0.00 250.00 Kč ( 980) 301265 D65 KAR4150 Stiborová Jitka 0.00 300.00 Kč ( 981) 51947 H60 KAR4701 Tomeček Lubomír 0.00 300.00 Kč
VKLAD CELKEM 850.00 Kč

KBP KBP Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 225) 06645 H60 KBP4500 Valter Petr 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

KON KOB Konice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 226) 52412 D45 KON5887 Smičková Eva 0.00 250.00 Kč ( 227) 08902 H45 KON6111 Grepl Ladislav 0.00 250.00 Kč ( 228) 52417 D40 KON6389 Hlavová Miroslava 0.00 250.00 Kč ( 229) 515485 D21 KON8277 Smičková Eva 0.00 250.00 Kč ( 230) 515153 D20 KON8787 Dittrichová Petra 0.00 250.00 Kč ( 231) 08899 D18 KON8989 Hlavová Jindra 0.00 250.00 Kč ( 957) 08898 D20 KON8888 Hlavová Hana 0.00 250.00 Kč ( 965) 500581 H35 KON6515 Hlava Miroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2000.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 232) 51473 D20 KRL8751 Sedláčková Oldřiška 0.00 250.00 Kč ( 233) 51474 D18 KRL9051 Sedláčková Anna 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

KRN TJ Loko Krnov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 234) 52627 H50 KRN5401 Hrouza Jan 0.00 250.00 Kč ( 235) 52632 H45 KRN5801 Peths Pavel 0.00 250.00 Kč ( 236) 52634 H45 KRN5901 Bohunský Vladimír 0.00 250.00 Kč ( 237) 52626 D45 KRN6151 Hrouzová Jiřina 0.00 250.00 Kč ( 238) 52639 D40 KRN6351 Čmuchálková Růžena 0.00 250.00 Kč ( 239) 52635 D40 KRN6551 Bohunská Jana 0.00 250.00 Kč ( 240) 52645 P5 KRN7656 Baranová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 241) 08648 P5 KRN7801 Kozelský Miroslav 0.00 180.00 Kč ( 242) 52625 P5 KRN8585 Cholastová Eva 0.00 180.00 Kč ( 243) 52636 P5 KRN8651 Bohunská Jana 0.00 180.00 Kč ( 955) 05585 H55 KRN5202 Sukeník Mojmír 0.00 375.00 Kč ( 982) 52643 P5 KRN6804 Zavřel Michal 0.00 180.00 Kč ( 983) 52644 P3 KRN9701 Zavřel Lukáš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2955.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 244) 53649 H50 KSU5749 Janů Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 245) 515101 H21 KSU5801 Šrámek Jaromír 0.00 250.00 Kč ( 246) 229567 D40 KSU6799 Mátlová Yvona 0.00 250.00 Kč ( 247) 229388 H35 KSU6849 Pavlík Radek 0.00 250.00 Kč ( 248) 515111 H21 KSU7940 Halama Jakub 0.00 250.00 Kč ( 249) 515179 H21 KSU7945 Turczer Petr 0.00 250.00 Kč ( 250) 307292 H20 KSU8701 Kvaka Ondrej 0.00 250.00 Kč ( 251) 533306 H21 KSU8702 Krajčík Michal 0.00 250.00 Kč ( 252) 515189 D18 KSU8964 Vozdová Klára 0.00 250.00 Kč ( 253) 515150 H18 KSU9043 Vozda Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 254) 53670 H18 KSU9045 Janů Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 255) 515191 H16 KSU9141 Hnilica Přemek 0.00 250.00 Kč ( 256) 301583 H16 KSU9148 Seitler Milan 0.00 250.00 Kč ( 257) 52656 H16 KSU9149 Strečko Marek 0.00 250.00 Kč ( 258) 53112 P5 KSU9392 Mátlová Pavlína 0.00 180.00 Kč ( 259) 53652 P5 KSU9393 Janů Hana 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3860.00 Kč

KTA SK Kotnov Tábor

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 656) 53676 H21 KTA8008 Klimenko Igor 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 11) 09027 H55 KUN5201 Šroler Zdeněk 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 260) 411760 H55 LBE5000 Hamáček Bohuslav 0.00 250.00 Kč ( 261) 52971 H40 LBE6400 Mezník Vladimír 0.00 250.00 Kč ( 262) 52973 D20 LBE8850 Hamáčková Kristina 0.00 250.00 Kč ( 263) 515113 H18 LBE9000 Procházka Pavel 0.00 250.00 Kč ( 264) 515151 D16 LBE9150 Mezníková Lucie 0.00 250.00 Kč ( 265) 515474 D16 LBE9251 Procházková Zuzana 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 266) 52058 D50 LBM5558 Salajková Věra 0.00 250.00 Kč ( 267) 219280 D50 LBM5795 Janská Iva 0.00 250.00 Kč ( 268) 52080 H45 LBM6110 Matyáš Petr 0.00 250.00 Kč ( 269) 52063 H45 LBM6113 Korpas Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 270) 52093 D40 LBM6460 Matyášová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 271) 52029 P5 LBM7362 Korpasová Ivana 0.00 180.00 Kč ( 272) 52062 P3 LBM9898 Korpasová Tereza 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1610.00 Kč

LCE TJ Slovan Luhačovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 22) 52689 D35 LCE7252 Mudráková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 914) 253362 H21 LCE7701 Bencúr Juraj 0.00 250.00 Kč ( 915) 51609 H21 LCE7708 Zicha Jiří 0.00 250.00 Kč ( 916) 218792 D21 LCE7763 Bencúrová Jitka 0.00 250.00 Kč ( 917) 52684 H21 LCE7835 Hanslián David 0.00 250.00 Kč ( 918) 52675 D20 LCE8762 Vlažná Lucie 0.00 250.00 Kč ( 919) 52706 H20 LCE8803 Cahel Marek 0.00 250.00 Kč ( 920) 52707 H18 LCE8901 Vlažný Jan 0.00 250.00 Kč ( 921) 515460 H18 LCE8902 Slezák Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 922) 515424 H18 LCE9001 Slezák Jiří 0.00 250.00 Kč ( 923) 51502 H18 LCE9003 Valenta Jan 0.00 250.00 Kč ( 924) 52708 D18 LCE9051 Cahlová Blanka 0.00 250.00 Kč ( 925) 52710 D18 LCE9052 Hubáčková Pavla 0.00 250.00 Kč ( 926) 51301 H16 LCE9101 Hubáček Jan 0.00 250.00 Kč ( 927) 52709 H16 LCE9102 Vlažný Jakub 0.00 250.00 Kč ( 928) 416056 H16 LCE9103 Semela Jakub 0.00 250.00 Kč ( 929) 51504 H16 LCE9201 Valenta Jiří 0.00 250.00 Kč ( 930) 53880 H16 LCE9301 Hubáček Michal 0.00 250.00 Kč ( 931) 416063 D40 LCE5451 Cahlová Slávka 0.00 250.00 Kč ( 932) 416057 D50 LCE5551 Stackeová Anna 0.00 250.00 Kč ( 933) 52698 D45 LCE5852 Vlažná Mirka 0.00 250.00 Kč ( 934) 52700 H45 LCE6207 Slezák Libor 0.00 250.00 Kč ( 935) 416072 H40 LCE6602 Kunčar Vít 0.00 250.00 Kč ( 936) 53879 H40 LCE6721 Hubáček Libor 0.00 250.00 Kč ( 937) 416071 P3 LCE9651 Kunčarová Jana 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 6180.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 273) 08110 D50 LIT5051 Neradová Alena 0.00 250.00 Kč ( 274) 08103 H45 LIT5802 Nerad Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 275) 08114 D21 LIT8551 Neradová Alena 0.00 250.00 Kč ( 276) 08115 D18 LIT8951 Neradová Eva 0.00 250.00 Kč ( 277) 08108 H18 LIT9001 Nerad Jaroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 12) 515503 H21 LLI7502 Peterka Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 947) 51205 P5 LLI7551 Peterková Viktorie 0.00 90.00 Kč
VKLAD CELKEM 340.00 Kč

LOL SK OK Olomouc

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 278) 52421 H50 LOL5502 Dosoudil Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 279) 52662 H50 LOL5601 Poklop Lubomír 0.00 250.00 Kč ( 280) 217560 H50 LOL5703 Živěla Aleš 0.00 250.00 Kč ( 984) 52424 D40 LOL6252 Vaňáková Milada 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 1125.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 281) 51153 H45 LPM5800 Šilhavý Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 282) 51152 D45 LPM5951 Šilhavá Jana 0.00 250.00 Kč ( 283) 51154 H40 LPM6500 Hofman Petr 0.00 250.00 Kč ( 284) 51754 D21 LPM7751 Bulenová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 285) 51151 H21 LPM8500 Šilhavý Jakub 0.00 250.00 Kč ( 286) 301706 H16 LPM9202 Kolovský František 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 287) 09328 H55 LPU5101 Knap Jan 0.00 250.00 Kč ( 288) 09260 H55 LPU5201 Farář Václav 0.00 250.00 Kč ( 289) 09257 H55 LPU5206 Třasák Milan 0.00 250.00 Kč ( 290) 09201 H50 LPU5401 Klimpl Petr 0.00 250.00 Kč ( 291) 09234 H50 LPU5404 Juračka Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 292) 09331 H50 LPU5407 Herman Jan 0.00 250.00 Kč ( 293) 09301 H50 LPU5408 Štěrba Pavel 0.00 250.00 Kč ( 294) 09290 D50 LPU5654 Dočkalová Jiřina 0.00 250.00 Kč ( 295) 09228 H45 LPU5801 Vícha Vladimír 0.00 250.00 Kč ( 296) 09211 D45 LPU5851 Víchová Ladislava 0.00 250.00 Kč ( 297) 301183 H45 LPU5905 Novotný Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 298) 09237 D45 LPU6051 Juračková Jana 0.00 250.00 Kč ( 299) 09316 D45 LPU6052 Knapová Iva 0.00 250.00 Kč ( 300) 08913 D45 LPU6054 Vilnerová Eva 0.00 250.00 Kč ( 301) 09277 H45 LPU6102 Roudný Václav 0.00 250.00 Kč ( 302) 09311 D45 LPU6151 Hermanová Dana 0.00 250.00 Kč ( 303) 09231 H40 LPU6401 Kaplan Jan 0.00 250.00 Kč ( 304) 09270 H40 LPU6503 Procházka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 305) 410783 H40 LPU6504 Procházka Radek 0.00 250.00 Kč ( 306) 51183 D40 LPU6554 Roudná Eva 0.00 250.00 Kč ( 307) 09230 H35 LPU6901 Fencl Petr 0.00 250.00 Kč ( 308) 09656 D35 LPU6955 Demlová Jitka 0.00 250.00 Kč ( 309) 416258 D35 LPU7051 Procházková Alexandra 0.00 250.00 Kč ( 310) 416272 D35 LPU7153 Kosová Leona 0.00 250.00 Kč ( 311) 09325 H21 LPU7308 Vávra Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 312) 09321 H21 LPU7601 Jirásek Aleš 0.00 250.00 Kč ( 313) 301173 D21 LPU7667 Vlčovská Marta 0.00 250.00 Kč ( 314) 515170 H21 LPU7710 Lučan Vladimír 0.00 250.00 Kč ( 315) 09288 H21 LPU7811 Kárník Jan 0.00 250.00 Kč ( 316) 09337 H21 LPU7907 Hovorka Jan 0.00 250.00 Kč ( 317) 09203 D21 LPU7951 Klimplová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 318) 515134 D21 LPU7957 Štěrbová Marta 0.00 250.00 Kč ( 319) 09333 D21 LPU8151 Klimplová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 320) 500288 H21 LPU8304 Štěrba Zbyněk 0.00 250.00 Kč ( 321) 515126 D21 LPU8357 Dočkalová Martina 0.00 250.00 Kč ( 322) 52328 D21 LPU8359 Škodová Petra 0.00 250.00 Kč ( 323) 515167 D21 LPU8557 Krčálová Veronika 0.00 250.00 Kč ( 324) 09235 D21 LPU8653 Juračková Jana 0.00 250.00 Kč ( 325) 515102 D21 LPU8654 Duchová Iveta 0.00 250.00 Kč ( 326) 09309 D20 LPU8751 Sůvová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 327) 515136 D20 LPU8752 Hermanová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 328) 301629 D20 LPU8753 Mrštíková Květa 0.00 250.00 Kč ( 329) 253357 D20 LPU8857 Šediváková Helena 0.00 250.00 Kč ( 330) 09249 D18 LPU8953 Nádvorníková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 331) 515036 D18 LPU8960 Procházková Michaela 0.00 250.00 Kč ( 332) 09866 H18 LPU9001 Hovorka Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 333) 515166 H18 LPU9005 Nožka Radek 0.00 250.00 Kč ( 334) 515142 H18 LPU9006 Klapal Jan 0.00 250.00 Kč ( 335) 09332 D18 LPU9053 Knapová Jana 0.00 250.00 Kč ( 336) 410785 D18 LPU9054 Valachová Martina 0.00 250.00 Kč ( 337) 09865 H16 LPU9104 Seidl Jakub 0.00 250.00 Kč ( 338) 301633 H16 LPU9110 Procházka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 339) 515162 H16 LPU9113 Procházka David 0.00 250.00 Kč ( 340) 52135 H16 LPU9119 Bořil Petr 0.00 250.00 Kč ( 341) 09298 H16 LPU9203 Ptáček Adam 0.00 250.00 Kč ( 342) 410796 H16 LPU9302 Kos Oldřich 0.00 250.00 Kč ( 343) 410798 H16 LPU9303 Kos Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 344) 51105 D16 LPU9351 Knapová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 345) 416265 P5 LPU9451 Procházková Klára 0.00 180.00 Kč ( 346) 09657 P3 LPU9502 Deml Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 938) 09212 D21 LPU8552 Fukátková Pavla 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 15110.00 Kč

LTU Lokomotiva Trutnov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 347) 405971 H40 LTU6301 Petržela Pavel 0.00 250.00 Kč ( 348) 405972 D40 LTU6351 Petrželová Alena 0.00 250.00 Kč ( 349) 09609 D40 LTU6352 Hanušová Jitka 0.00 250.00 Kč ( 350) 09632 H40 LTU6501 Hanuš Pavel 0.00 250.00 Kč ( 351) 515140 D18 LTU8951 Petrželová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 352) 515402 H16 LTU9201 Petržela Jan 0.00 250.00 Kč ( 941) 09894 D18 LTU9051 Polzerová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 942) 405975 D16 LTU9251 Grundmannová Hana 0.00 250.00 Kč ( 943) 416282 H16 LTU9102 Lazák Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 944) 416290 H18 LTU9002 Kult Martin 0.00 250.00 Kč ( 945) 515487 P5 LTU9401 Grundmann Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2680.00 Kč

MAS KČT Aš

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 353) 07886 H55 MAS5200 Chotětický Václav 0.00 250.00 Kč ( 354) 04455 H21 MAS5501 Pilař Karel 0.00 250.00 Kč ( 355) 301511 P5 MAS9300 Šulc Marek 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 680.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 356) 416321 H40 MFP6302 Šimek Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 357) 515016 H40 MFP6401 Suk Jiří 0.00 250.00 Kč ( 358) 232264 P5 MFP6450 Suková Eva 0.00 180.00 Kč ( 359) 410727 D21 MFP6850 Tahalová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 360) 51592 H21 MFP7301 Blahuta Marek 0.00 250.00 Kč ( 361) 53196 P5 MFP9250 Suková Anna 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 976) 51706 H60 MKP4700 Koč Zdeněk 0.00 300.00 Kč ( 977) 51691 H45 MKP5800 Tomaščin Jaroslav 0.00 375.00 Kč ( 985) 51660 D40 MKP6350 Ježková Regina 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 1050.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 362) 301487 H65 MLA4201 Sklenář Jan 0.00 200.00 Kč ( 363) 07882 H60 MLA4401 Fišák Jan 0.00 200.00 Kč ( 364) 07880 H45 MLA5801 Milota Josef 0.00 250.00 Kč ( 365) 336705 H40 MLA6404 Kamaryt Miloš 0.00 250.00 Kč ( 366) 07879 H40 MLA6601 Kunc Petr 0.00 250.00 Kč ( 367) 232210 D40 MLA6651 Kamarytová Martina 0.00 250.00 Kč ( 368) 07878 H20 MLA8801 Kunc Petr 0.00 250.00 Kč ( 369) 301412 H20 MLA8807 Kamaryt Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 370) 07877 D18 MLA8951 Kuncová Eliška 0.00 250.00 Kč ( 371) 416173 H16 MLA9102 Bína Martin 0.00 250.00 Kč ( 372) 232227 H16 MLA9205 Kamaryt Michal 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2650.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 373) 52774 H55 MOV5201 Juřeník Josef 0.00 250.00 Kč ( 374) 52776 H45 MOV5803 Ryšavý Jiří 0.00 250.00 Kč ( 375) 52780 H35 MOV7104 Štětínský Pavel 0.00 250.00 Kč ( 376) 232429 H35 MOV7105 Žebrák Zbyněk 0.00 250.00 Kč ( 377) 52778 H35 MOV7202 Svěchota Milan 0.00 250.00 Kč ( 948) 416220 D40 MOV6551 Miturová Radmila 0.00 375.00 Kč ( 949) 232405 D16 MOV9351 Šarmanová Alena 0.00 375.00 Kč ( 971) ? H40 MOV6701 Holec Jan 0.00 250.00 Kč neregistro
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

NEJ TJ Jiskra Nejdek

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 378) 515019 D16 NEJ9250 Veselá Anna 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

NPA SK lyžování a OB Nová Paka

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 379) 09686 H55 NPA5001 Novák Karel 0.00 250.00 Kč ( 380) 09687 H55 NPA5101 Kalibán Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 381) 09688 D50 NPA5351 Kalibánová Jiřina 0.00 250.00 Kč ( 382) 09690 D50 NPA5552 Nováková Jana 0.00 250.00 Kč ( 383) 09967 H35 NPA6705 Zikmund Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 384) 09693 H21 NPA7502 Novák Jiří 0.00 250.00 Kč ( 385) 09694 H21 NPA7701 Novák Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 386) 09697 D21 NPA7852 Tauchmanová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 387) 09698 H21 NPA8001 Antoš Filip 0.00 250.00 Kč ( 388) 09708 H18 NPA9002 Brendl Radek 0.00 250.00 Kč ( 389) 09711 D18 NPA9051 Šmidrkalová Monika 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2750.00 Kč

ODR SKOB Odry

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 390) 51303 H21 ODR8100 Pavlačka Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 391) 52754 H21 ODR8400 Bučánek Antonín 0.00 250.00 Kč ( 392) 49413 D18 ODR9052 Králová Kateřina 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 393) 52529 H50 OOL5707 Zdráhal Robert 0.00 250.00 Kč ( 394) 52734 H20 OOL8705 Brtník Adam 0.00 250.00 Kč ( 395) 52470 H20 OOL8801 Zdráhal Tomáš 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

OOP TJ Opava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 396) 52762 H55 OOP4800 Novotný Stanislav 0.00 250.00 Kč ( 397) 52763 D55 OOP4850 Novotná Ludmila 0.00 250.00 Kč ( 398) 49416 H50 OOP5302 Rychlý Miloš 0.00 250.00 Kč ( 399) 52769 D50 OOP5751 Hájková Ludmila 0.00 250.00 Kč ( 400) 52767 D40 OOP6750 Kociánová Eva 0.00 250.00 Kč ( 401) 49438 H18 OOP9000 Melecký Martin 0.00 250.00 Kč ( 402) 49401 D18 OOP9050 Kociánová Michaela 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1750.00 Kč

OSN SK Orientační sporty Nové Město n. M.

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 403) 550310 H50 OSN5501 Hruška Jiří 0.00 250.00 Kč ( 404) 590124 D45 OSN5950 Hrušková Zdeňka 0.00 250.00 Kč ( 405) 51960 H45 OSN6004 Kamenický Radan 0.00 250.00 Kč ( 406) 06607 H45 OSN6207 Bořil Petr 0.00 250.00 Kč ( 407) 51969 D35 OSN6955 Kamenická Lenka 0.00 250.00 Kč ( 408) 52965 H20 OSN8800 Rajnošek Matěj 0.00 250.00 Kč ( 409) 52125 H18 OSN8935 Hruška Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 410) 52144 D18 OSN8972 Wurzelová Hana 0.00 250.00 Kč ( 411) 51990 H18 OSN9036 Kamenický Matěj 0.00 250.00 Kč ( 413) 51995 P3 OSN9549 Kamenický Jeroným 0.00 180.00 Kč ( 414) 232250 P3 OSN9700 Bořil Jan 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 2610.00 Kč

OTK Jiskra Otrokovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 415) 52349 H18 OTK8931 Panovec Jan 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

PGP SK Praga

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 416) 51700 H65 PGP3800 Attl Vladimír 0.00 200.00 Kč ( 417) 51698 D65 PGP4050 Haňkovská Jana 0.00 200.00 Kč ( 418) 52096 D60 PGP4451 Dvořáková Ladislava 0.00 200.00 Kč ( 419) 51753 H50 PGP5501 Doležal Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 420) 52095 D50 PGP5550 Doležalová Vlasta 0.00 250.00 Kč ( 421) 52156 H50 PGP5601 Šámal Václav 0.00 250.00 Kč ( 422) 51862 D45 PGP5850 Zelená Markéta 0.00 250.00 Kč ( 423) 51632 H21 PGP6000 Kožina Petr 0.00 250.00 Kč ( 424) 51682 H21 PGP6100 Tichovský Martin 0.00 250.00 Kč ( 425) 502090 D45 PGP6150 Buzková Hana 0.00 250.00 Kč ( 426) 53005 D45 PGP6153 Tichovská Jitka 0.00 250.00 Kč ( 427) 232184 D45 PGP6250 Hrabánková Ilona 0.00 250.00 Kč ( 428) 502089 D21 PGP6651 Kožinová Jana 0.00 250.00 Kč ( 429) 51676 D21 PGP6652 Tichovská Hana 0.00 250.00 Kč ( 430) 52225 H35 PGP7101 Drbal Jan 0.00 250.00 Kč ( 431) 51637 H21 PGP7506 Pokorný Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 432) 51638 D21 PGP7562 Pokorná Magdalena 0.00 250.00 Kč ( 433) 07904 D21 PGP7650 Ryšavá Magdalena 0.00 250.00 Kč ( 434) 515056 D21 PGP8056 Hostomská Jitka 0.00 250.00 Kč ( 435) 51718 D21 PGP8153 Ryšavá Vendula 0.00 250.00 Kč ( 436) 51688 D21 PGP8251 Tichovská Hana 0.00 250.00 Kč ( 437) 08301 H21 PGP8301 Hora Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 438) 52105 H21 PGP8302 Sysel Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 439) 515110 H21 PGP8407 Procházka Jan 0.00 250.00 Kč ( 440) 515404 H21 PGP8409 Šedivý Jan 0.00 250.00 Kč ( 441) 51180 D21 PGP8453 Mezníková Lenka 0.00 250.00 Kč ( 442) 51278 D21 PGP8556 Spurná Martina 0.00 250.00 Kč ( 443) 52106 H20 PGP8700 Sysel Ctibor 0.00 250.00 Kč ( 444) 51675 H18 PGP8903 Lejsek Tadeáš 0.00 250.00 Kč ( 445) 232039 H18 PGP8904 Ondřej Pavlů 0.00 250.00 Kč ( 446) 51658 D18 PGP9053 Ježková Dominika 0.00 250.00 Kč ( 447) 416118 H16 PGP9103 Landovský Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 448) 246828 D16 PGP9152 Nováková Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 449) 232168 D16 PGP9153 Jelínková Šárka 0.00 250.00 Kč ( 450) 502088 D16 PGP9251 Landovská Anna 0.00 250.00 Kč ( 451) 515039 D16 PGP9252 Šámalová Ludmila 0.00 250.00 Kč ( 452) 53009 D16 PGP9350 Kožinová Anna 0.00 250.00 Kč ( 950) 51840 H21 PGP6501 Kondrát Martin 0.00 375.00 Kč ( 951) 51745 H21 PGP7601 Matějů Luboš 0.00 375.00 Kč ( 972) 51709 H21 PGP7708 Tesař Pavel 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 10225.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 453) 09102 H65 PHK3801 Mikulecký Jan 0.00 200.00 Kč ( 454) 09460 H65 PHK3901 Weber Petr 0.00 200.00 Kč ( 455) 09371 D50 PHK5351 Jiranová Alena 0.00 250.00 Kč ( 456) 09405 D50 PHK5551 Rybářová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 457) 09401 D50 PHK5651 Běhounová Jiřina 0.00 250.00 Kč ( 458) 09400 H50 PHK5701 Běhoun Pavel 0.00 250.00 Kč ( 459) 09369 H40 PHK6401 Hlaváček Lubomír 0.00 250.00 Kč ( 460) 09407 H35 PHK7205 Kunart Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 461) 52211 H21 PHK7402 Novotný Radek 0.00 250.00 Kč ( 462) 09797 H21 PHK7601 Vítek Petr 0.00 250.00 Kč ( 463) 09399 H21 PHK7605 Kadeřávek Petr 0.00 250.00 Kč ( 464) 09526 H21 PHK7702 Vítek Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 465) 09359 H21 PHK7905 Tihon Michal 0.00 250.00 Kč ( 466) 09360 H21 PHK8005 Černý Michal 0.00 250.00 Kč ( 467) 09416 D21 PHK8054 Melounková Lucie 0.00 250.00 Kč ( 468) 09448 D21 PHK8055 Vítková Lucie 0.00 250.00 Kč ( 469) 09410 H21 PHK8101 Novotný Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 470) 51443 H21 PHK8204 Zvěřina Petr 0.00 250.00 Kč ( 471) 51607 D21 PHK8252 Nováková Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 472) 09428 D21 PHK8569 Panchártková Jana 0.00 250.00 Kč ( 473) 09373 H20 PHK8701 Justa Pavel 0.00 250.00 Kč ( 474) 09358 D20 PHK8752 Doležalová Vendula 0.00 250.00 Kč ( 475) 09464 H20 PHK8802 Panchártek Jan 0.00 250.00 Kč ( 476) 09355 D20 PHK8852 Balcarová Jana 0.00 250.00 Kč ( 477) 09466 D20 PHK8853 Vaculíková Jana 0.00 250.00 Kč ( 478) 09353 D20 PHK8855 Azebová Nina 0.00 250.00 Kč ( 479) 09385 H18 PHK8902 Kubát Jan 0.00 250.00 Kč ( 480) 405952 H18 PHK8903 Müller Martin 0.00 250.00 Kč ( 481) 416329 D18 PHK8954 Hendrychová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 482) 301639 H18 PHK9001 Zelenka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 483) 09458 H16 PHK9101 Kubát Pavel 0.00 250.00 Kč ( 484) 09831 H16 PHK9104 Kamenický Jakub 0.00 250.00 Kč ( 485) 09198 H16 PHK9202 Mikulecký Jan 0.00 250.00 Kč ( 486) 09423 D16 PHK9255 Novotná Tereza 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 8400.00 Kč

PLU TJ Sokol Plumlov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 487) 52481 H21 PLU7917 Otruba Karel 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

PTE TJ Sokol Ptení

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 940) 08851 P3 PTE9421 Holinka Lukáš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

PUL USK Slavie UJEP Ústí n.L.

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 488) 51215 H65 PUL4200 Novotný František 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

PVP VSK Přírodověda - orientační sporty

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 489) 416325 D21 PVP7751 Bernátková Markéta 0.00 250.00 Kč ( 490) 08565 D16 PVP9250 Neumannová Kateřina 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

PZR SKP Žďár nad Sázavou

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 491) 51900 D50 PZR5654 Rosecká Alena 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 492) 52078 H50 RBK5307 Henek Milan 0.00 250.00 Kč ( 493) 515193 H21 RBK8605 Henek Michal 0.00 250.00 Kč ( 494) 232026 P5 RBK9011 Berka Milan 0.00 180.00 Kč ( 495) 232027 H16 RBK9210 Berka Miroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 930.00 Kč

ROZ OK Roztoky

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 496) 416138 H16 ROZ9201 Bělohlávek Jiří 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 497) 51904 H60 SBR4701 Blažek Václav 0.00 200.00 Kč ( 498) 51913 H50 SBR5501 Vodička Luděk 0.00 250.00 Kč ( 499) 51914 H45 SBR6102 Vrábel Jaromír 0.00 250.00 Kč ( 500) 51915 D45 SBR6150 Czaschová Irena 0.00 250.00 Kč ( 501) 307338 H40 SBR6301 Sklenář Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 502) 51917 D40 SBR6550 Kiprá Zdena 0.00 250.00 Kč ( 503) 51909 H40 SBR6601 Sklenář Josef 0.00 250.00 Kč ( 504) 410731 D16 SBR9250 Sklenářová Radka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1950.00 Kč

SCH TJ Skalka Cheb

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 548) 07890 H60 SCH4701 Jirásek Jaroslav 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 506) 51791 H21 SCP8102 Mrázek Jan 0.00 250.00 Kč ( 507) 232330 H21 SCP8103 Kovář Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 508) 51553 D21 SCP8151 Lomáková Iveta 0.00 250.00 Kč ( 509) 51568 D21 SCP8152 Hrazdírová Iva 0.00 250.00 Kč ( 510) 52356 D20 SCP8753 Hrstková Vladěna 0.00 250.00 Kč ( 511) 53594 H20 SCP8807 Modrý Marek 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 512) 09103 H65 SHK4001 Máslo Miroslav 0.00 200.00 Kč ( 513) 410797 H50 SHK5702 Gazdačko Milan 0.00 250.00 Kč ( 514) 301648 H45 SHK5801 Hausvater Karel 0.00 250.00 Kč ( 515) 09117 D45 SHK5851 Gazdačková Jana 0.00 250.00 Kč ( 516) 09122 D40 SHK6352 Chmelařová Marie 0.00 250.00 Kč ( 517) 09123 H40 SHK6401 Teplý Jiří 0.00 250.00 Kč ( 518) 09124 H40 SHK6402 Chmelař Pavel 0.00 250.00 Kč ( 519) 09125 D40 SHK6561 Teplá Hana 0.00 250.00 Kč ( 520) 515141 D40 SHK6751 Müllerová Zorka 0.00 250.00 Kč ( 521) 410782 H35 SHK6901 Müller Robert 0.00 250.00 Kč ( 522) 09849 H35 SHK7101 Hanovec Petr 0.00 250.00 Kč ( 523) 500878 H21 SHK7309 Jedlička Michal 0.00 250.00 Kč ( 524) 09133 H21 SHK7601 Hepner David 0.00 250.00 Kč ( 525) 09135 H21 SHK7605 Svoboda Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 526) 09137 H21 SHK7801 Paclík Roman 0.00 250.00 Kč ( 527) 09140 H21 SHK7911 Weiner Jakub 0.00 250.00 Kč ( 528) 51781 D21 SHK8150 Stehnová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 529) 09142 D21 SHK8152 Fejlková Martina 0.00 250.00 Kč ( 530) 09153 H21 SHK8212 Stulík Jakub 0.00 250.00 Kč ( 531) 09148 D21 SHK8256 Doležalová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 532) 515483 H20 SHK8702 Šmehlík Eduard 0.00 250.00 Kč ( 533) 09182 D20 SHK8753 Doležalová Veronika 0.00 250.00 Kč ( 534) 09841 H20 SHK8804 Vojta Marek 0.00 250.00 Kč ( 535) 09186 D20 SHK8851 Teplá Tereza 0.00 250.00 Kč ( 536) 09188 H18 SHK8901 Jirásek Michal 0.00 250.00 Kč ( 537) 09189 H18 SHK8902 Šabatka Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 538) 09847 H18 SHK8908 Havlas Jan 0.00 250.00 Kč ( 539) 09191 D18 SHK8951 Mádlová Věra 0.00 250.00 Kč ( 540) 09195 H16 SHK9101 Stulík Matěj 0.00 250.00 Kč ( 541) 09196 H16 SHK9102 Chmelař Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 542) 09843 H16 SHK9103 Funda Jan 0.00 250.00 Kč ( 543) 09197 D16 SHK9151 Chmelařová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 544) 09435 D16 SHK9155 Mervartová Kristýna 0.00 250.00 Kč ( 545) 49603 H16 SHK9204 Smitka Jan 0.00 250.00 Kč ( 546) 09199 D16 SHK9251 Teplá Karolína 0.00 250.00 Kč ( 547) 51176 D16 SHK9351 Fundová Eliška 0.00 250.00 Kč ( 960) 405953 H16 SHK9203 Egrt Martin 0.00 250.00 Kč ( 967) 219202 P5 SHK8654 Hausvaterová Pavla 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 9380.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 549) 500268 H70 SJC3601 Havlík Jaroslav 0.00 200.00 Kč ( 550) 09911 H21 SJC7501 Fejk Zbyněk 0.00 250.00 Kč ( 551) 500263 H21 SJC8005 Švihovský Jaromír 0.00 250.00 Kč ( 552) 09982 H21 SJC8202 Kazda Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 553) 500556 D21 SJC8351 Kalenská Romana 0.00 250.00 Kč ( 554) 515130 H21 SJC8601 Henych Martin 0.00 250.00 Kč ( 555) 09082 D21 SJC8665 Uvizlová Martina 0.00 250.00 Kč ( 556) 09987 H20 SJC8702 Holas Štěpán 0.00 250.00 Kč ( 557) 503360 H20 SJC8703 Beneš Jan 0.00 250.00 Kč ( 558) 09903 H20 SJC8709 Drobník Michal 0.00 250.00 Kč ( 559) 09971 D20 SJC8754 Špicarová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 560) 09976 D20 SJC8757 Kakrdová Iva 0.00 250.00 Kč ( 561) 09972 H20 SJC8801 Špicar Petr 0.00 250.00 Kč ( 562) 09989 D18 SJC8951 Soukupová Lucie 0.00 250.00 Kč ( 978) 09962 H35 SJC7010 Zlámal Petr 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 3825.00 Kč

SJH TJ Slovan Jindřichův Hradec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 563) 301345 H65 SJH4201 Gřunděl Ivan 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

SJI OK Jihlava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 564) 301295 H45 SJI6001 Kafka Václav 0.00 250.00 Kč ( 565) 53455 H40 SJI6301 Petráček Aleš 0.00 250.00 Kč ( 566) 51770 H21 SJI7104 Venhoda Milan 0.00 250.00 Kč ( 567) 500580 H21 SJI7313 Prášil Marek 0.00 250.00 Kč ( 568) 52298 D21 SJI7850 Chudíková Barbora 0.00 250.00 Kč ( 569) 52331 H21 SJI8306 Kadlec Jan 0.00 250.00 Kč ( 570) 52335 D18 SJI8956 Kafková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 571) 301266 D18 SJI9055 Boudová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 572) 53452 D18 SJI9056 Řezníčková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 573) 301278 H16 SJI9201 Suchý Jiří 0.00 250.00 Kč ( 574) 301219 H16 SJI9203 Škrabánek Matěj 0.00 250.00 Kč ( 575) 301283 D16 SJI9251 Petráčková Klára 0.00 250.00 Kč ( 576) 00140 P3 SJI9903 Kafka Matěj 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3180.00 Kč

SLA SKOB STAVIMAT Slaný

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 577) 08805 H60 SLA4600 Nosál Stanislav 0.00 200.00 Kč ( 578) 08806 H60 SLA4700 Švec Zdeněk 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 400.00 Kč

SNA TJ Start Náchod

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 579) 09626 H21 SNA7105 Doucha Jiří 0.00 250.00 Kč ( 580) 09606 D35 SNA7155 Douchová Jaroslava 0.00 250.00 Kč ( 581) 09614 H21 SNA7201 Sokolář Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 582) 09630 H21 SNA7349 Slavík Pavel 0.00 250.00 Kč ( 583) 09617 H21 SNA8402 Pýcha Lukáš 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1250.00 Kč

SOP TJ Slezan Opava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 584) 53462 H45 SOP5801 Moravec Stanislav 0.00 250.00 Kč ( 585) 52765 P5 SOP7811 Válka Jan 0.00 180.00 Kč ( 586) 49388 D20 SOP8852 Moravcová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 587) 49389 D18 SOP9052 Moravcová Lucie 0.00 250.00 Kč ( 986) 49344 P5 SOP8606 Kuča Petr 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1110.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 588) 09798 H60 SRK4702 Hrobař Rudolf 0.00 200.00 Kč ( 589) 09485 D50 SRK4751 Mikulecká Nataša 0.00 250.00 Kč ( 590) 09501 D21 SRK7373 Filipová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 591) 09499 D21 SRK7553 Kuncová Jana 0.00 250.00 Kč ( 592) 09525 H21 SRK7807 Potštejnský Jan 0.00 250.00 Kč ( 593) 51175 D21 SRK7952 Dytrtová Dagmar 0.00 250.00 Kč ( 594) 09510 H20 SRK8801 Klícha Martin 0.00 250.00 Kč ( 595) 09504 H18 SRK8902 Dusílek Adam 0.00 250.00 Kč ( 596) 09498 H18 SRK8905 Pátek Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 597) 09491 H18 SRK9002 Ptáček Jiří 0.00 250.00 Kč ( 598) 51359 D18 SRK9053 Mullerová Věra 0.00 250.00 Kč ( 599) 405976 H16 SRK9111 Zemaník Jan 0.00 250.00 Kč ( 600) 09471 D16 SRK9151 Kosová Denisa 0.00 250.00 Kč ( 601) 09804 D16 SRK9152 Říčařová Žaneta 0.00 250.00 Kč ( 602) 09486 H16 SRK9201 Handl Jindřich 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 3700.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 603) 352330 H60 SSU4302 Ostřanský Josef 0.00 200.00 Kč ( 604) 52557 D50 SSU5350 Štáblová Jitka 0.00 250.00 Kč ( 605) 52556 H50 SSU5600 Strachota Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 606) 52553 D45 SSU6091 Králová Zdenka 0.00 250.00 Kč ( 607) 224901 D40 SSU6591 Ostřanská Iveta 0.00 250.00 Kč ( 608) 52555 H21 SSU8243 Král Václav 0.00 250.00 Kč ( 609) 52576 H20 SSU8741 Strachota Petr 0.00 250.00 Kč ( 610) 52552 P5 SSU8799 Králová Lada 0.00 180.00 Kč ( 611) 52450 H20 SSU8802 Poklop Martin 0.00 250.00 Kč ( 612) 52551 H20 SSU8841 Král Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 613) 52550 H18 SSU8943 Benc Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 614) 352306 H18 SSU8945 Přikryl Jan 0.00 250.00 Kč ( 615) 301146 D18 SSU8992 Staňková Štěpánka 0.00 250.00 Kč ( 616) 301699 H18 SSU9010 Opletal Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 617) 52549 H18 SSU9011 Ostřanský Josef 0.00 250.00 Kč ( 618) 352322 H18 SSU9013 Holinek Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 619) 52570 H18 SSU9042 Coufal Radek 0.00 250.00 Kč ( 620) 52541 D16 SSU9191 Březinová Marie 0.00 250.00 Kč ( 621) 224905 D16 SSU9196 Šinclová Zdenka 0.00 250.00 Kč ( 622) 352304 H16 SSU9243 Ostřanský Filip 0.00 250.00 Kč ( 958) 52561 H75 SSU3000 Sita Vratislav 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 5080.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 623) 49990 H50 STB5701 Ludvík Petr 0.00 250.00 Kč ( 624) 49988 D40 STB6798 Abelová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 625) 336701 D21 STB8199 Jedličková Radka 0.00 250.00 Kč ( 626) 49987 D21 STB8297 Bernášková Petra 0.00 250.00 Kč ( 627) 53565 P5 STB9301 Ludvík Vojtěch 0.00 180.00 Kč ( 628) 52904 P3 STB9801 Ludvík Matyáš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1360.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 629) 52517 H55 STE4801 Sklenář Antonín 0.00 250.00 Kč ( 630) 52530 H50 STE5301 Zdráhal Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 631) 52525 H50 STE5701 Václavek Jiří 0.00 250.00 Kč ( 632) 52501 H45 STE5804 Albert František 0.00 250.00 Kč ( 633) 52526 H45 STE5809 Václavek Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 634) 08276 H45 STE5902 Neumann Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 635) 52534 H45 STE5904 Višňa Milan 0.00 250.00 Kč ( 636) 52506 H40 STE6307 Hepnar Lubomír 0.00 250.00 Kč ( 638) 232327 H35 STE6907 Petřivalský Marek 0.00 250.00 Kč ( 639) 52508 H35 STE7001 Skoupý Jan 0.00 250.00 Kč ( 640) 501888 H21 STE7101 Hanák Pavel 0.00 250.00 Kč ( 641) 52510 H35 STE7102 Janků Marek 0.00 250.00 Kč ( 642) 52502 D35 STE7251 Janků Renata 0.00 250.00 Kč neregistro ( 643) 52288 H21 STE7401 Tomanek Daniel 0.00 250.00 Kč ( 939) 52294 P5 STE7552 Tomanková Martina 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 3680.00 Kč

STH SK Studenec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 973) 51110 H16 STH9201 Kučera Michal 0.00 375.00 Kč ( 974) 09081 H16 STH9202 Uvizl Marek 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 750.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 647) 51846 H21 TAP8511 Makovský Jakub 0.00 250.00 Kč ( 648) 232148 H20 TAP8705 Purkyt Jan 0.00 250.00 Kč ( 649) 53644 H20 TAP8808 Hodek Michal 0.00 250.00 Kč ( 650) 416010 D18 TAP9053 Zamazalová Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 651) 416004 D18 TAP9055 Jiříková Dana 0.00 250.00 Kč ( 652) 416007 D18 TAP9057 Siněňkaja Táňa 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 653) 49660 D60 TBM4451 Liščinská Eva 0.00 200.00 Kč ( 654) 53261 D45 TBM5855 Kuchařová Ada 0.00 250.00 Kč ( 655) 53296 H40 TBM6107 Urválek Jiří 0.00 250.00 Kč ( 658) 515094 H21 TBM7835 Čech Radovan 0.00 250.00 Kč ( 659) 515006 D21 TBM7952 Stará Zdenka 0.00 250.00 Kč ( 660) 410199 H21 TBM8002 Udržal Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 661) 515009 H21 TBM8201 Kozák Osvald 0.00 250.00 Kč ( 975) 416107 P3 TBM8411 Liščinský Tomáš 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1880.00 Kč

TEM KOB Temelín

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 962) 52194 H50 TEM5501 Korecký Miroslav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

TJN TJ Tatran Jablonec nad Nisou

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 15) 416834 D20 TJN8853 Fólová Martina 0.00 250.00 Kč ( 16) 416830 H18 TJN9001 Hostaš Petr 0.00 250.00 Kč ( 17) 416837 H18 TJN8901 Kobr Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 18) 416840 H16 TJN9101 Picek Jan 0.00 250.00 Kč ( 19) 07719 D18 TJN8952 Svobodová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 20) 08250 H50 TJN5605 Táborský Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 21) 08255 H21 TJN5901 Zuzánek Zdeněk 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 1750.00 Kč

TJP OOB TJ Sokol Troja

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 964) 08861 H55 TJP4900 Peterka František 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 250.00 Kč

TRC SKOB BETA Třinec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 662) 08789 H50 TRC5701 Bialožyt Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 663) 08787 H40 TRC6200 Niedoba Jan 0.00 250.00 Kč ( 664) 51461 D40 TRC6350 Bialožytová Pavla 0.00 250.00 Kč ( 665) 08788 H40 TRC6400 Trojek Jakub 0.00 250.00 Kč ( 666) 08785 H35 TRC6800 Szturc Radek 0.00 250.00 Kč ( 667) 51447 P3 TRC7051 Szturcová Ivana 0.00 180.00 Kč ( 668) 08772 H16 TRC9103 Kostka Jakub 0.00 250.00 Kč ( 669) 08765 H20 TRC8803 Trojek Pavel 0.00 250.00 Kč ( 670) 08778 D20 TRC8850 Žabková Markéta 0.00 250.00 Kč ( 671) 08766 H18 TRC8901 Sedláček Michal 0.00 250.00 Kč ( 672) 08769 H18 TRC9003 Szturc Jan 0.00 250.00 Kč ( 673) 08780 D18 TRC9050 Bialožytová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 674) 08771 D18 TRC9051 Hudzieczková Eva 0.00 250.00 Kč ( 675) 08768 H16 TRC9102 Szturc Václav 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 3430.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 676) 49330 D60 TRI4650 Gavendová Anna 0.00 200.00 Kč ( 677) 08659 D40 TRI6450 Jastrzembská Jarmila 0.00 250.00 Kč ( 678) 08655 H40 TRI6601 Navrátil Rostislav 0.00 250.00 Kč ( 679) 08651 D35 TRI6950 Kovaříková Mária 0.00 250.00 Kč ( 680) 53293 D21 TRI8657 Martynková Aneta 0.00 250.00 Kč ( 681) 53176 H18 TRI9003 Legerski Martin 0.00 250.00 Kč ( 682) 416125 H16 TRI9103 Kantor Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 683) 08661 H16 TRI9203 Gazda Viktor 0.00 250.00 Kč ( 684) 301582 H16 TRI9205 Verlík Jan 0.00 250.00 Kč ( 685) 49378 D16 TRI9251 Mlčochová Alice 0.00 250.00 Kč ( 686) 49312 D16 TRI9256 Jastrzembská Tereza 0.00 250.00 Kč ( 687) 416127 D16 TRI9258 Kosová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 688) 49365 H16 TRI9301 Argaláš Michal 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 3200.00 Kč

TTR OOB Třebíč

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 689) 52251 H50 TTR5401 Koudelný Jiří 0.00 250.00 Kč ( 690) 303960 H50 TTR5601 Klusáček Martin 0.00 250.00 Kč ( 691) 52248 H45 TTR6101 Nešpor Jan 0.00 250.00 Kč ( 692) 52242 D35 TTR7251 Nešporová Marie 0.00 250.00 Kč ( 693) 336758 H20 TTR8701 Zháňal Jan 0.00 250.00 Kč ( 694) 515502 H20 TTR8801 Fiala Martin 0.00 250.00 Kč ( 695) 00118 H20 TTR8802 Píro Matěj 0.00 250.00 Kč ( 696) 232497 D18 TTR9051 Fialová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 697) 00116 D16 TTR9151 Klusáčková Zuzana 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2250.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 698) 515012 D55 TUR5150 Omová Jana 0.00 250.00 Kč ( 699) 08220 H45 TUR5803 Konopáč Jiří 0.00 250.00 Kč ( 700) 08218 H40 TUR6602 Stárek Filip 0.00 250.00 Kč ( 701) 515024 H21 TUR7900 Šurgan Štefan 0.00 250.00 Kč ( 702) 05599 H21 TUR8001 Gomzyk Andriy 0.00 250.00 Kč ( 703) 515087 H21 TUR8002 Oma Jakub 0.00 250.00 Kč ( 704) 53769 H21 TUR8103 Váňa Petr 0.00 250.00 Kč ( 705) 515086 D21 TUR8153 Omová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 706) 53759 H21 TUR8401 Váňa Martin 0.00 250.00 Kč ( 707) 515082 H21 TUR8406 Kořínek Jindřich 0.00 250.00 Kč ( 708) 515048 H21 TUR8501 Holas Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 709) 515047 H20 TUR8702 Vlček Martin 0.00 250.00 Kč ( 710) 07785 D20 TUR8751 Horáková Veronika 0.00 250.00 Kč ( 711) 416287 D20 TUR8754 Prchalová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 712) 51825 D20 TUR8852 Sehnalová Tereza 0.00 250.00 Kč ( 713) 51820 H18 TUR8902 Kučera Petr 0.00 250.00 Kč ( 714) 51819 D18 TUR8951 Papežová Anna 0.00 250.00 Kč ( 715) 410746 H18 TUR9002 Hyka Jan 0.00 250.00 Kč ( 716) 410747 H18 TUR9005 Procházka Jakub 0.00 250.00 Kč ( 717) 51225 D18 TUR9051 Horáková Aneta 0.00 250.00 Kč ( 718) 515499 H16 TUR9100 Wolf Daniel 0.00 250.00 Kč ( 719) 331529 D16 TUR9151 Dlouhá Tereza 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 5500.00 Kč

TUV SOK TJ Turnov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 720) 08323 H60 TUV4701 Pospíšil Jiří 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 200.00 Kč

TZL SKOB Zlín

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 721) 53321 H75 TZL3125 Valla Stanislav 0.00 200.00 Kč ( 722) 53375 H70 TZL3613 Láznička Alois 0.00 200.00 Kč ( 723) 53848 H55 TZL4902 Jelínek Petr 0.00 250.00 Kč ( 724) 219271 H55 TZL5102 Jelínek Vít 0.00 250.00 Kč ( 725) 08930 D55 TZL5254 Horynová Eva 0.00 250.00 Kč ( 726) 53842 H50 TZL5410 Žaludek Jindřich 0.00 250.00 Kč ( 727) 571221 H50 TZL5704 Krejčík Zbyněk 0.00 250.00 Kč ( 728) 207823 D50 TZL5757 Jelínková Dagmar 0.00 250.00 Kč ( 729) 52219 D45 TZL6262 Krejčíková Monika 0.00 250.00 Kč ( 730) 416155 D40 TZL6556 Korčáková Jana 0.00 250.00 Kč ( 731) 08411 H21 TZL7007 Pekárek Evžen 0.00 250.00 Kč ( 732) 09579 H35 TZL7118 Zrník Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 733) 53853 D21 TZL7155 Podmolíková Dagmar 0.00 250.00 Kč ( 734) 52223 D21 TZL7653 Pekárková Eva 0.00 250.00 Kč ( 735) 53129 D21 TZL8052 Kurfürstová Irena 0.00 250.00 Kč ( 736) 515174 H21 TZL8131 Smola Michal 0.00 250.00 Kč ( 737) 53840 H21 TZL8302 Barták Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 738) 515438 H21 TZL8508 Dlabaja Štěpán 0.00 250.00 Kč ( 739) 52209 D21 TZL8551 Krejčíková Barbora 0.00 250.00 Kč ( 740) 52340 H21 TZL8601 Polášek Jan 0.00 250.00 Kč ( 741) 52339 D21 TZL8658 Otrusinová Jana 0.00 250.00 Kč ( 742) 52343 H18 TZL9009 Schäfer Martin 0.00 250.00 Kč ( 743) 53836 H18 TZL9013 Kolárik Jan 0.00 250.00 Kč ( 744) 53317 H16 TZL9101 Nečas Jiří 0.00 250.00 Kč ( 745) 53360 D16 TZL9151 Vintrová Iva 0.00 250.00 Kč ( 746) 53120 D16 TZL9152 Drgová Markéta 0.00 250.00 Kč ( 747) 53118 D16 TZL9153 Drgová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 748) 416043 D16 TZL9252 Krejčíková Marie 0.00 250.00 Kč ( 749) 416144 P3 TZL9403 Korčák Jakub 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 7080.00 Kč

UOL SK Univerzity Palackého Olomouc

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 750) 352323 H60 UOL4602 Gottfried Jan 0.00 200.00 Kč ( 751) 52448 H50 UOL5301 Navrátil Antonín 0.00 250.00 Kč ( 752) 52730 D45 UOL5852 Špacírová Danuše 0.00 250.00 Kč ( 753) 52451 D40 UOL6451 Poklopová Ivana 0.00 250.00 Kč ( 754) 52466 P5 UOL6452 Štrajtová Zuzana 0.00 180.00 Kč ( 755) 52478 H40 UOL6501 Pernica Jiří 0.00 250.00 Kč ( 756) 52459 H40 UOL6503 Šimek Roman 0.00 250.00 Kč ( 757) 52472 D21 UOL7051 Horčičková Eva 0.00 250.00 Kč ( 758) 53501 P5 UOL8659 Frýdlová Lenka 0.00 180.00 Kč ( 759) 52462 H20 UOL8805 Špacír Jan 0.00 250.00 Kč ( 760) 53690 H20 UOL8812 Zbranek Roman 0.00 250.00 Kč ( 761) 52463 H18 UOL8903 Štrajt Michal 0.00 250.00 Kč ( 762) 52452 D18 UOL8951 Poklopová Lenka 0.00 250.00 Kč ( 763) 52507 D18 UOL9052 Jakobová Adélka 0.00 250.00 Kč ( 764) 52465 D16 UOL9151 Štrajtová Štěpánka 0.00 250.00 Kč ( 765) 52454 D16 UOL9153 Indráková Adélka 0.00 250.00 Kč ( 766) 52727 D16 UOL9155 Čermáková Magdalena 0.00 250.00 Kč ( 767) 52733 D16 UOL9353 Horčičková Vendula 0.00 250.00 Kč ( 768) 515413 D16 UOL9355 Šimková Johanka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 4560.00 Kč

VAM OOB Vamberk

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 769) 09599 H45 VAM5801 Tupec Jiří 0.00 250.00 Kč ( 770) 09672 H45 VAM6201 Smutný Michal 0.00 250.00 Kč ( 771) 09676 D40 VAM6251 Smutná Jana 0.00 250.00 Kč ( 772) 09681 D40 VAM6451 Klapalová Jana 0.00 250.00 Kč ( 773) 09678 D40 VAM6452 Veverková Yveta 0.00 250.00 Kč ( 774) 09669 H21 VAM8401 Veverka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 775) 09674 D21 VAM8651 Smutná Pavla 0.00 250.00 Kč ( 776) 09664 P5 VAM9301 Smutný Šimon 0.00 180.00 Kč ( 912) 09670 H20 VAM8802 Klapal Michal 0.00 250.00 Kč ( 913) 09673 D18 VAM8951 Bednářová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 968) 09685 H40 VAM6403 Hostaš Zdeněk 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 2805.00 Kč

VBM VSK MZLU Brno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 777) 49651 H60 VBM4410 Bauer Emil 0.00 200.00 Kč ( 778) 53217 H60 VBM4732 Chmelík Aleš 0.00 200.00 Kč ( 779) 53305 H55 VBM4806 Dokoupil Vladimír 0.00 250.00 Kč ( 780) 53306 D50 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 781) 53221 H45 VBM6000 Hirš Libor 0.00 250.00 Kč ( 782) 515090 H45 VBM6201 Pulec Pavel 0.00 250.00 Kč ( 783) 410321 H40 VBM6501 Jordanov Nikolaj 0.00 250.00 Kč ( 784) 53735 H35 VBM6900 Hrouda Petr 0.00 250.00 Kč ( 785) 53222 D35 VBM7079 Hiršová Marcela 0.00 250.00 Kč ( 786) 49674 H21 VBM7246 Fučík Karel 0.00 250.00 Kč ( 787) 08008 D21 VBM7751 Fučíková Hana 0.00 250.00 Kč ( 788) 53679 P5 VBM8102 Rouš Pavel 0.00 180.00 Kč ( 789) 53285 H21 VBM8103 Mazal Zdeněk 0.00 250.00 Kč ( 790) 53211 D21 VBM8558 Dokoupilová Radka 0.00 250.00 Kč ( 791) 53699 H20 VBM8702 Kočí Martin 0.00 250.00 Kč ( 792) 301547 H20 VBM8801 Bravený Adam 0.00 250.00 Kč ( 793) 53576 H16 VBM9102 Bravený Vít 0.00 250.00 Kč ( 794) 53696 D16 VBM9153 Hojsáková Martina 0.00 250.00 Kč ( 795) 410320 P3 VBM9501 Jordanov Alexandr 0.00 180.00 Kč ( 796) 416028 P3 VBM9651 Hiršová Gabriela 0.00 180.00 Kč ( 797) 416029 P3 VBM9801 Hirš Otakar 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 4870.00 Kč

VIP SK Viprahlo

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 798) 51699 D21 VIP7557 Brettlová Marta 0.00 250.00 Kč ( 799) 246850 P3 VIP7706 Brettl František 0.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 430.00 Kč

VIZ TJ Sokol Vizovice

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 800) 51515 H45 VIZ5902 Kršák Karel 0.00 250.00 Kč ( 801) 515037 H21 VIZ7938 Starosta Pavel 0.00 250.00 Kč ( 802) 08938 H18 VIZ8901 Hladík Jiří 0.00 250.00 Kč ( 803) 51513 H18 VIZ8911 Malý Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 804) 51512 H18 VIZ9001 Bednařík Antonín 0.00 250.00 Kč ( 805) 53857 H18 VIZ9020 Pavelka Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 806) 53334 D18 VIZ9051 Maliňáková Barbora 0.00 250.00 Kč ( 807) 53889 D18 VIZ9090 Kršáková Veronika 0.00 250.00 Kč ( 808) 53887 D16 VIZ9191 Kršáková Marie 0.00 250.00 Kč ( 952) 253155 D21 VIZ7658 Sikorová Miroslava 0.00 250.00 Kč ( 953) 53331 H18 VIZ9017 Navara Jakub 0.00 250.00 Kč ( 959) 53335 H21 VIZ7615 Vyoral Jan 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 3000.00 Kč

VLI VSK Slavia TU Liberec

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 809) 06113 H55 VLI4100 Maceček Karel 0.00 250.00 Kč ( 810) 08299 H55 VLI5101 Přinda Oldřich 0.00 250.00 Kč ( 811) 08302 H50 VLI5301 Škoda Přemek 0.00 250.00 Kč ( 812) 08303 D50 VLI5650 Škodová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 813) 515132 H21 VLI6001 Henych Petr 0.00 250.00 Kč ( 814) 51227 H45 VLI6205 Poloprutský Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 815) 08298 H21 VLI7503 Pachner Pavel 0.00 250.00 Kč ( 816) 08300 H21 VLI7701 Přinda Lukáš 0.00 250.00 Kč ( 817) 08305 H20 VLI8800 Škoda Jakub 0.00 250.00 Kč ( 818) 515131 H18 VLI9001 Henych Ondřej 0.00 250.00 Kč ( 819) 49951 D16 VLI9251 Poloprutská Markéta 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2750.00 Kč

VOV VSK VŠB-TU Ostrava

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 820) 52660 H60 VOV4401 Vlach Oldřich 0.00 200.00 Kč ( 821) 352349 H40 VOV6702 Tesař Jiří 0.00 250.00 Kč ( 822) 352350 D35 VOV6957 Tesařová Bohumila 0.00 250.00 Kč ( 823) 52641 P5 VOV8203 Kopec Tomáš 0.00 180.00 Kč ( 824) 52533 D21 VOV8456 Višňová Michaela 0.00 250.00 Kč ( 825) 53534 H21 VOV8601 Žaloudík Jiří 0.00 250.00 Kč ( 826) 52948 H20 VOV8701 Fojtík Jan 0.00 250.00 Kč ( 966) 08882 D60 VOV4450 Vlachová Renata 0.00 200.00 Kč
VKLAD CELKEM 1830.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 827) 52664 D35 VRB7051 Sedlářová Pavla 0.00 250.00 Kč ( 828) 51932 H21 VRB7201 Klech Richard 0.00 250.00 Kč ( 829) 301233 H21 VRB8504 Velička Jan 0.00 250.00 Kč ( 830) 301202 P5 VRB8601 Váňa Lukáš 0.00 180.00 Kč ( 831) 04628 H20 VRB8801 Ondrusz Martin 0.00 250.00 Kč ( 832) 51942 D20 VRB8851 Wernerová Marika 0.00 250.00 Kč ( 833) 232102 H18 VRB8906 Válek Filip 0.00 250.00 Kč ( 834) 232155 D18 VRB8950 Hradilová Veronika 0.00 250.00 Kč ( 835) 232123 D18 VRB8951 Veličková Monika 0.00 250.00 Kč ( 836) 301211 D18 VRB8953 Hvorecká Eva 0.00 250.00 Kč ( 837) 52746 D18 VRB8977 Pilcová Barbora 0.00 250.00 Kč ( 838) 04671 H18 VRB9000 Tesař Jan 0.00 250.00 Kč ( 839) 52479 H18 VRB9002 Pernica Jiří 0.00 250.00 Kč ( 840) 232178 D18 VRB9050 Krätschmerová Ivona 0.00 250.00 Kč ( 841) 301214 D16 VRB9150 Válková Tereza 0.00 250.00 Kč ( 842) 416150 D16 VRB9151 Šperlíková Eva 0.00 250.00 Kč ( 987) ? D20 VRB8752 Bajcarová Pavla 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 4305.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 843) ? P5 VRL Schmidt Hynek 0.00 180.00 Kč neregistro ( 844) 08963 H70 VRL3601 Zemánek Bohumil 0.00 200.00 Kč ( 845) 08998 D55 VRL4851 Knoblochová Věra 0.00 250.00 Kč ( 846) 08999 H55 VRL4901 Knobloch Jindřich 0.00 250.00 Kč ( 847) 08975 P5 VRL7553 Schmidtová Jana 0.00 180.00 Kč ( 848) 08982 P5 VRL7601 Kutlvašr Ruda 0.00 180.00 Kč ( 849) 09000 H21 VRL7702 Polák Vlastimil 0.00 250.00 Kč ( 850) 51599 D21 VRL7752 Kutlvašrová Vladimíra 0.00 250.00 Kč ( 851) 08980 H21 VRL8001 Hanč Petr 0.00 250.00 Kč ( 852) 08952 D21 VRL8353 Knoblochová Kamila 0.00 250.00 Kč ( 853) 08988 H20 VRL8803 Krajíček Vojtěch 0.00 250.00 Kč ( 854) 08970 H20 VRL8804 Šafránek Michal 0.00 250.00 Kč ( 855) 08989 H18 VRL8901 Daněk Jáchym 0.00 250.00 Kč ( 856) 09003 H16 VRL9102 Machek Vojta 0.00 250.00 Kč ( 857) 515421 D16 VRL9151 Kubátová Zuzana 0.00 250.00 Kč ( 858) 08960 D16 VRL9252 Doležalová Radka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 3740.00 Kč

VSP USK Praha

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 859) 51743 H60 VSP4300 Dohnal Josef 0.00 200.00 Kč ( 860) 51643 H55 VSP5000 Hořínek Jaroslav 0.00 250.00 Kč ( 861) 52275 H50 VSP5700 Škorpil Martin 0.00 250.00 Kč ( 862) 51750 H21 VSP7000 Bořánek Petr 0.00 250.00 Kč ( 864) 51650 H21 VSP7302 Kučera Jan 0.00 250.00 Kč ( 865) 211303 D21 VSP7455 Škorpilová Jana 0.00 250.00 Kč ( 866) 53546 D21 VSP7551 Horáková Marie 0.00 250.00 Kč ( 867) 07981 H21 VSP7700 Matějů Michal 0.00 250.00 Kč ( 868) 336783 D21 VSP8054 Matějová Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 869) 49616 H21 VSP8612 Flašar Jan 0.00 250.00 Kč ( 870) 307266 H18 VSP8901 Olhava Rastislav 0.00 250.00 Kč ( 954) 09480 D21 VSP8152 Klíchová Jana 0.00 375.00 Kč
VKLAD CELKEM 3075.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 872) 232260 H40 ZBM6301 Hájek Petr 0.00 250.00 Kč ( 873) 52667 H40 ZBM6526 Mlynárik Peter 0.00 250.00 Kč ( 874) 00101 H21 ZBM7207 Zřídkaveselý Libor 0.00 250.00 Kč ( 875) 52036 D21 ZBM7753 Žáčková Iva 0.00 250.00 Kč ( 876) 04771 H21 ZBM8101 Bukovac Palo 0.00 250.00 Kč ( 877) 410337 H21 ZBM8201 Otrusina Jiří 0.00 250.00 Kč ( 878) 08871 H21 ZBM8433 Kabáth David 0.00 250.00 Kč ( 879) 51765 D21 ZBM8459 Tvarůžková Petra 0.00 250.00 Kč ( 880) 49689 H21 ZBM8503 Stehlík Martin 0.00 250.00 Kč ( 881) 500267 H21 ZBM8507 Palas Jan 0.00 250.00 Kč ( 882) 52330 D21 ZBM8658 Palátová Petra 0.00 250.00 Kč ( 883) 515117 H20 ZBM8701 Mazúr Martin 0.00 250.00 Kč ( 884) 08759 H20 ZBM8707 Bialožyt Michal 0.00 250.00 Kč ( 885) 232019 H20 ZBM8740 Zelinka Jiří 0.00 250.00 Kč ( 886) 52075 D20 ZBM8751 Stratilová Marie 0.00 250.00 Kč ( 887) 52136 H20 ZBM8833 Bořil Tomáš 0.00 250.00 Kč ( 888) 301212 H20 ZBM8836 Dědic Filip 0.00 250.00 Kč ( 889) 515127 H20 ZBM8841 Chromý Adam 0.00 250.00 Kč ( 890) 53308 D20 ZBM8852 Borecká Kateřina 0.00 250.00 Kč ( 891) 52085 H18 ZBM8919 Hájek Daniel 0.00 250.00 Kč ( 892) 303927 H18 ZBM8923 Klusáček Matěj 0.00 250.00 Kč ( 893) 49686 H18 ZBM8928 Zimmermann Jakub 0.00 250.00 Kč ( 894) 49376 D18 ZBM8966 Kabáthová Eva 0.00 250.00 Kč ( 895) 515163 H18 ZBM9005 Nykodým Miloš 0.00 250.00 Kč ( 896) 232031 H16 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 0.00 250.00 Kč ( 897) 232355 D16 ZBM9152 Šulerová Pavlína 0.00 250.00 Kč ( 961) 515128 H21 ZBM8506 Rajnošek Zdeněk 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 6750.00 Kč

ZPV KOB Železárny Prostějov

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 898) 52428 H50 ZPV5501 Jirka Jiří 0.00 250.00 Kč ( 899) 352336 H45 ZPV6213 Křeček Miroslav 0.00 250.00 Kč ( 900) 52427 D40 ZPV6553 Jirková Renata 0.00 250.00 Kč ( 901) 515457 H40 ZPV6604 Volf Karel 0.00 250.00 Kč ( 902) 52654 D40 ZPV6666 Pilcová Petra 0.00 250.00 Kč ( 903) 307331 H40 ZPV6712 Holinka Martin 0.00 250.00 Kč ( 904) 52587 D35 ZPV6777 Holinková Hana 0.00 250.00 Kč ( 905) 52582 D35 ZPV7076 Křečková Petra 0.00 250.00 Kč ( 906) 52583 H16 ZPV9111 Křeček Jan 0.00 250.00 Kč ( 907) 08850 P5 ZPV9222 Holinka Matouš 0.00 180.00 Kč ( 908) 303923 D16 ZPV9271 Křečková Lenka 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 2680.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 909) 416096 H70 ZVS3701 Řezanina Josef 0.00 200.00 Kč ( 910) 416129 H60 ZVS4301 Vyškovský Ivan 0.00 200.00 Kč ( 911) 53381 H40 ZVS6601 Řezanina Lubomír 0.00 250.00 Kč
VKLAD CELKEM 650.00 Kč