Seznam přihlášených ke dni 23.5.2007
po kategoriích

Kategorie D16

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232238 Beranová Barbora BSO 9152 A 0 = 00:00:00 232239 Beranová Jana BSO 9153 A 0 = 00:00:00 232237 Brožová Eliška BSO 9250 A 0 = 00:00:00 52541 Březinová Marie SSU 9191 A 0 = 00:00:00 09197 Chmelařová Michaela SHK 9151 A 0 = 00:00:00 331529 Dlouhá Tereza TUR 9151 C 0 = 00:00:00 08960 Doležalová Radka VRL 9252 B 0 = 00:00:00 08494 Doškářová Tereza JIL 9151 A 0 = 00:00:00 53118 Drgová Lenka TZL 9153 B 0 = 00:00:00 53120 Drgová Markéta TZL 9152 B 0 = 00:00:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 0 = 00:00:00 08197 Gorčicová Eliška CHA 9150 B 0 = 00:00:00 405975 Grundmannová Hana LTU 9251 B 0 = 00:00:00 53696 Hojsáková Martina VBM 9153 B 0 = 00:00:00 52733 Horčičková Vendula UOL 9353 A 0 = 00:00:00 52454 Indráková Adélka UOL 9153 A 0 = 00:00:00 301561 Janečková Adriana CEL 9161 B 0 = 00:00:00 49312 Jastrzembská Tereza TRI 9256 A 0 = 00:00:00 232168 Jelínková Šárka PGP 9153 A 0 = 00:00:00 00116 Klusáčková Zuzana TTR 9151 A 0 = 00:00:00 51105 Knapová Lenka LPU 9351 A 0 = 00:00:00 416127 Kosová Barbora TRI 9258 A 0 = 00:00:00 09471 Kosová Denisa SRK 9151 A 0 = 00:00:00 53009 Kožinová Anna PGP 9350 A 0 = 00:00:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 B 0 = 00:00:00 53887 Kršáková Marie VIZ 9191 B 0 = 00:00:00 515421 Kubátová Zuzana VRL 9151 A 0 = 00:00:00 303923 Křečková Lenka ZPV 9271 B 0 = 00:00:00 502088 Landovská Anna PGP 9251 B 0 = 00:00:00 09435 Mervartová Kristýna SHK 9155 A 0 = 00:00:00 515151 Mezníková Lucie LBE 9150 A 0 = 00:00:00 49378 Mlčochová Alice TRI 9251 B 0 = 00:00:00 08565 Neumannová Kateřina PVP 9250 C 0 = 00:00:00 09423 Novotná Tereza PHK 9255 A 0 = 00:00:00 246828 Nováková Kateřina PGP 9152 B 0 = 00:00:00 301283 Petráčková Klára SJI 9251 A 0 = 00:00:00 49951 Poloprutská Markéta VLI 9251 B 0 = 00:00:00 301408 Procházková Monika BSO 9150 A 0 = 00:00:00 515474 Procházková Zuzana LBE 9251 B 0 = 00:00:00 219291 Seifertová Magda DKP 9155 A 0 = 00:00:00 410731 Sklenářová Radka SBR 9250 B 0 = 00:00:00 301368 Svobodná Madla DKP 9154 A 0 = 00:00:00 09199 Teplá Karolína SHK 9251 A 0 = 00:00:00 232236 Uhlíková Tereza BSO 9151 A 0 = 00:00:00 08190 Valešová Jana CHA 9152 A 0 = 00:00:00 515019 Veselá Anna NEJ 9250 A 0 = 00:00:00 53360 Vintrová Iva TZL 9151 B 0 = 00:00:00 301214 Válková Tereza VRB 9150 B 0 = 00:00:00 52727 Čermáková Magdalena UOL 9155 A 0 = 00:00:00 232405 Šarmanová Alena MOV 9351 A 0 = 00:00:00 515413 Šimková Johanka UOL 9355 A 0 = 00:00:00 224905 Šinclová Zdenka SSU 9196 C 0 = 00:00:00 416150 Šperlíková Eva VRB 9151 A 0 = 00:00:00 52465 Štrajtová Štěpánka UOL 9151 A 0 = 00:00:00 232355 Šulerová Pavlína ZBM 9152 A 0 = 00:00:00 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 B 0 = 00:00:00 09804 Říčařová Žaneta SRK 9152 B 0 = 00:00:00

Kategorie D18

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09673 Bednářová Michaela VAM 8951 B 0 = 00:00:00 08780 Bialožytová Tereza TRC 9050 A 0 = 00:00:00 515171 Bochenková Ivana DKP 8950 A 0 = 00:00:00 301266 Boudová Zuzana SJI 9055 B 0 = 00:00:00 52708 Cahlová Blanka LCE 9051 A 0 = 00:00:00 232497 Fialová Zuzana TTR 9051 C 0 = 00:00:00 08479 Folbrechtová Šárka BOR 9051 B 0 = 00:00:00 49618 Freyová Andrea JIL 8955 A 0 = 00:00:00 08798 Hadačová Tereza AOP 9051 A 0 = 00:00:00 416329 Hendrychová Zuzana PHK 8954 B 0 = 00:00:00 08899 Hlavová Jindra KON 8989 A 0 = 00:00:00 51225 Horáková Aneta TUR 9051 B 0 = 00:00:00 232155 Hradilová Veronika VRB 8950 C 0 = 00:00:00 52710 Hubáčková Pavla LCE 9052 A 0 = 00:00:00 08771 Hudzieczková Eva TRC 9051 B 0 = 00:00:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 A 0 = 00:00:00 52507 Jakobová Adélka UOL 9052 A 0 = 00:00:00 51658 Ježková Dominika PGP 9053 A 0 = 00:00:00 416004 Jiříková Dana TAP 9055 B 0 = 00:00:00 49376 Kabáthová Eva ZBM 8966 A 0 = 00:00:00 52335 Kafková Tereza SJI 8956 B 0 = 00:00:00 09332 Knapová Jana LPU 9053 A 0 = 00:00:00 49401 Kociánová Michaela OOP 9050 B 0 = 00:00:00 51887 Kočařová Barbora ABR 9051 C 0 = 00:00:00 neregistro 232178 Krätschmerová Ivona VRB 9050 A 0 = 00:00:00 49413 Králová Kateřina ODR 9052 B 0 = 00:00:00 53889 Kršáková Veronika VIZ 9090 B 0 = 00:00:00 07877 Kuncová Eliška MLA 8951 A 0 = 00:00:00 53334 Maliňáková Barbora VIZ 9051 A 0 = 00:00:00 515425 Mechlová Lenka JIL 9051 A 0 = 00:00:00 49389 Moravcová Lucie SOP 9052 B 0 = 00:00:00 51359 Mullerová Věra SRK 9053 A 0 = 00:00:00 09191 Mádlová Věra SHK 8951 A 0 = 00:00:00 08115 Neradová Eva LIT 8951 B 0 = 00:00:00 09249 Nádvorníková Tereza LPU 8953 B 0 = 00:00:00 51819 Papežová Anna TUR 8951 B 0 = 00:00:00 515140 Petrželová Tereza LTU 8951 A 0 = 00:00:00 52746 Pilcová Barbora VRB 8977 A 0 = 00:00:00 52452 Poklopová Lenka UOL 8951 A 0 = 00:00:00 09894 Polzerová Lenka LTU 9051 A 0 = 00:00:00 515036 Procházková Michaela LPU 8960 A 0 = 00:00:00 08564 Přecechtělová Tereza DKP 8951 B 0 = 00:00:00 51474 Sedláčková Anna KRL 9051 A 0 = 00:00:00 416007 Siněňkaja Táňa TAP 9057 A 0 = 00:00:00 08691 Slavíková Renata BSO 8950 B 0 = 00:00:00 09989 Soukupová Lucie SJC 8951 A 0 = 00:00:00 301146 Staňková Štěpánka SSU 8992 B 0 = 00:00:00 07719 Svobodová Barbora TJN 8952 A 0 = 00:00:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 A 0 = 00:00:00 232123 Veličková Monika VRB 8951 A 0 = 00:00:00 08889 Viková Vendula JIL 8951 C 0 = 00:00:00 515189 Vozdová Klára KSU 8964 B 0 = 00:00:00 52941 Weissová Lucie JAM 8952 A 0 = 00:00:00 52144 Wurzelová Hana OSN 8972 A 0 = 00:00:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 0 = 00:00:00 51893 Zítková Lenka ABR 9055 B 0 = 00:00:00 416154 Šmajstrlová Hana AOV 8954 B 0 = 00:00:00 09711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 A 0 = 00:00:00 53452 Řezníčková Tereza SJI 9056 B 0 = 00:00:00

Kategorie D20

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09353 Azebová Nina PHK 8855 A 0 = 00:00:00 09355 Balcarová Jana PHK 8852 A 0 = 00:00:00 51292 Bochenková Martina DKP 8758 A 0 = 00:00:00 53308 Borecká Kateřina ZBM 8852 B 0 = 00:00:00 515153 Dittrichová Petra KON 8787 A 0 = 00:00:00 49815 Dlouhá Marie DKP 8756 A 0 = 00:00:00 232409 Doležalová Monika DKP 8857 A 0 = 00:00:00 09358 Doležalová Vendula PHK 8752 A 0 = 00:00:00 09182 Doležalová Veronika SHK 8753 A 0 = 00:00:00 416834 Fólová Martina TJN 8853 B 0 = 00:00:00 52973 Hamáčková Kristina LBE 8850 A 0 = 00:00:00 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 0 = 00:00:00 08898 Hlavová Hana KON 8888 A 0 = 00:00:00 07785 Horáková Veronika TUR 8751 R 0 = 00:00:00 52356 Hrstková Vladěna SCP 8753 R 0 = 00:00:00 09976 Kakrdová Iva SJC 8757 B 0 = 00:00:00 51787 Karochová Simona DKP 8853 A 0 = 00:00:00 52934 Klečková Lucie HAV 8852 A 0 = 00:00:00 49388 Moravcová Zuzana SOP 8852 B 0 = 00:00:00 301629 Mrštíková Květa LPU 8753 R 0 = 00:00:00 416287 Prchalová Ivana TUR 8754 R 0 = 00:00:00 51473 Sedláčková Oldřiška KRL 8751 R 0 = 00:00:00 51825 Sehnalová Tereza TUR 8852 A 0 = 00:00:00 52075 Stratilová Marie ZBM 8751 A 0 = 00:00:00 51796 Svobodná Šárka DKP 8850 A 0 = 00:00:00 09309 Sůvová Barbora LPU 8751 B 0 = 00:00:00 09186 Teplá Tereza SHK 8851 A 0 = 00:00:00 09466 Vaculíková Jana PHK 8853 E 0 = 00:00:00 52675 Vlažná Lucie LCE 8762 R 0 = 00:00:00 51942 Wernerová Marika VRB 8851 C 0 = 00:00:00 08778 Žabková Markéta TRC 8850 B 0 = 00:00:00 253357 Šediváková Helena LPU 8857 A 0 = 00:00:00 09971 Špicarová Michaela SJC 8754 A 0 = 00:00:00 08481 Šákrová Michaela BOR 8850 A 0 = 00:00:00

Kategorie D21

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
218792 Bencúrová Jitka LCE 7763 C 0 = 00:00:00 416325 Bernátková Markéta PVP 7751 C 0 = 00:00:00 49987 Bernášková Petra STB 8297 C 0 = 00:00:00 08909 Borovičková Lenka FSP 7350 C 0 = 00:00:00 232324 Bořánková Kristýna VSP 7054 C 0 = 00:00:00 51699 Brettlová Marta VIP 7557 C 0 = 00:00:00 51754 Bulenová Michaela LPM 7751 C 0 = 00:00:00 52298 Chudíková Barbora SJI 7850 E 0 = 00:00:00 53211 Dokoupilová Radka VBM 8558 C 0 = 00:00:00 09148 Doležalová Lenka SHK 8256 C 0 = 00:00:00 515126 Dočkalová Martina LPU 8357 E 0 = 00:00:00 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 0 = 00:00:00 51175 Dytrtová Dagmar SRK 7952 C 0 = 00:00:00 09142 Fejlková Martina SHK 8152 E 0 = 00:00:00 09501 Filipová Ivana SRK 7373 C 0 = 00:00:00 53501 Frýdlová Lenka UOL 8659 C 0 = 00:00:00 09212 Fukátková Pavla LPU 8552 R 0 = 00:00:00 08008 Fučíková Hana VBM 7751 C 0 = 00:00:00 08469 Hanzlová Veronika BOR 8150 C 0 = 00:00:00 51759 Havlíčková Vendula DKP 8350 C 0 = 00:00:00 05177 Hlubučková Dominika CHA 7750 C 0 = 00:00:00 52472 Horčičková Eva UOL 7051 C 0 = 00:00:00 53546 Horáková Marie VSP 7551 C 0 = 00:00:00 515056 Hostomská Jitka PGP 8056 C 0 = 00:00:00 51568 Hrazdírová Iva SCP 8152 E 0 = 00:00:00 09482 Hrobařová Lenka JIL 7754 C 0 = 00:00:00 52142 Hrušková Lenka DKP 8555 R 0 = 00:00:00 336701 Jedličková Radka STB 8199 C 0 = 00:00:00 09235 Juračková Jana LPU 8653 R 0 = 00:00:00 500556 Kalenská Romana SJC 8351 E 0 = 00:00:00 04212 Kašková Barbora CHA 8050 C 0 = 00:00:00 05176 Kašková Kateřina CHA 7850 R 0 = 00:00:00 52295 Kašparová Šárka JAM 7253 C 0 = 00:00:00 09203 Klimplová Lenka LPU 7951 R 0 = 00:00:00 09333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 0 = 00:00:00 09480 Klíchová Jana VSP 8152 C 0 = 00:00:00 08952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 0 = 00:00:00 51755 Kovářová Kristýna DKP 8450 E 0 = 00:00:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 0 = 00:00:00 08532 Krafková Ita BOR 8156 C 0 = 00:00:00 08537 Krafková Lucie BOR 8650 E 0 = 00:00:00 52209 Krejčíková Barbora TZL 8551 C 0 = 00:00:00 515167 Krčálová Veronika LPU 8557 E 0 = 00:00:00 08130 Krásná Václava DOB 8181 C 0 = 00:00:00 09499 Kuncová Jana SRK 7553 E 0 = 00:00:00 53129 Kurfürstová Irena TZL 8052 C 0 = 00:00:00 51599 Kutlvašrová Vladimíra VRL 7752 R 0 = 00:00:00 09088 Kynčlová Martina JIL 8651 R 0 = 00:00:00 51553 Lomáková Iveta SCP 8151 C 0 = 00:00:00 49898 Mališová Barbora DKP 8654 R 0 = 00:00:00 53293 Martynková Aneta TRI 8657 C 0 = 00:00:00 336783 Matějová Kateřina VSP 8054 C 0 = 00:00:00 09416 Melounková Lucie PHK 8054 C 0 = 00:00:00 51180 Mezníková Lenka PGP 8453 C 0 = 00:00:00 08114 Neradová Alena LIT 8551 R 0 = 00:00:00 51607 Nováková Kateřina PHK 8252 R 0 = 00:00:00 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 0 = 00:00:00 52339 Otrusinová Jana TZL 8658 C 0 = 00:00:00 52330 Palátová Petra ZBM 8658 R 0 = 00:00:00 09428 Panchártková Jana PHK 8569 E 0 = 00:00:00 52223 Pekárková Eva TZL 7653 E 0 = 00:00:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 0 = 00:00:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 0 = 00:00:00 51638 Pokorná Magdalena PGP 7562 C 0 = 00:00:00 09394 Rufferová Iva BOR 8354 R 0 = 00:00:00 07904 Ryšavá Magdalena PGP 7650 C 0 = 00:00:00 51718 Ryšavá Vendula PGP 8153 E 0 = 00:00:00 253155 Sikorová Miroslava VIZ 7658 C 0 = 00:00:00 515485 Smičková Eva KON 8277 R 0 = 00:00:00 09674 Smutná Pavla VAM 8651 C 0 = 00:00:00 51278 Spurná Martina PGP 8556 R 0 = 00:00:00 515006 Stará Zdenka TBM 7952 E 0 = 00:00:00 51781 Stehnová Zuzana SHK 8150 E 0 = 00:00:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 0 = 00:00:00 410727 Tahalová Lenka MFP 6850 C 0 = 00:00:00 09697 Tauchmanová Ivana NPA 7852 C 0 = 00:00:00 51688 Tichovská Hana PGP 8251 C 0 = 00:00:00 51676 Tichovská Hana PGP 6652 R 0 = 00:00:00 515494 Topinková Monika BOR 8054 E 0 = 00:00:00 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 0 = 00:00:00 09082 Uvizlová Martina SJC 8665 R 0 = 00:00:00 52533 Višňová Michaela VOV 8456 C 0 = 00:00:00 301173 Vlčovská Marta LPU 7667 R 0 = 00:00:00 09941 Volfová Martina EKP 8051 C 0 = 00:00:00 09448 Vítková Lucie PHK 8055 C 0 = 00:00:00 234522 Zatloukalová Lenka JPV 8577 R 0 = 00:00:00 52336 Zemanová Šárka DKP 8556 C 0 = 00:00:00 52036 Žáčková Iva ZBM 7753 C 0 = 00:00:00 52328 Škodová Petra LPU 8359 R 0 = 00:00:00 211303 Škorpilová Jana VSP 7455 C 0 = 00:00:00 53276 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 0 = 00:00:00 515134 Štěrbová Marta LPU 7957 E 0 = 00:00:00

Kategorie D35

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09656 Demlová Jitka LPU 6955 C 0 = 00:00:00 09606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 0 = 00:00:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 0 = 00:00:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 C 0 = 00:00:00 07768 Hradecká Petra DOK 6850 C 0 = 00:00:00 52502 Janků Renata STE 7251 C 0 = 00:00:00 neregistro 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 0 = 00:00:00 416272 Kosová Leona LPU 7153 C 0 = 00:00:00 52453 Kostková Jana AOP 7151 C 0 = 00:00:00 08651 Kovaříková Mária TRI 6950 R 0 = 00:00:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 0 = 00:00:00 09551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 0 = 00:00:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 0 = 00:00:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 0 = 00:00:00 49405 Pavelková Michaela AOP 6851 C 0 = 00:00:00 416258 Procházková Alexandra LPU 7051 C 0 = 00:00:00 52664 Sedlářová Pavla VRB 7051 C 0 = 00:00:00 352350 Tesařová Bohumila VOV 6957 C 0 = 00:00:00 09556 Švadlenová Ivana CHC 7151 C 0 = 00:00:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 0 = 00:00:00

Kategorie D40

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49988 Abelová Ivana STB 6798 C 0 = 00:00:00 51461 Bialožytová Pavla TRC 6350 C 0 = 00:00:00 52635 Bohunská Jana KRN 6551 C 0 = 00:00:00 416063 Cahlová Slávka LCE 5451 C 0 = 00:00:00 09122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 0 = 00:00:00 08810 Hadačová Gabriela AOP 6751 C 0 = 00:00:00 09609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 0 = 00:00:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 0 = 00:00:00 08659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 0 = 00:00:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 0 = 00:00:00 232210 Kamarytová Martina MLA 6651 C 0 = 00:00:00 51917 Kiprá Zdena SBR 6550 C 0 = 00:00:00 09681 Klapalová Jana VAM 6451 C 0 = 00:00:00 52944 Klečková Zina HAV 6151 C 0 = 00:00:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 0 = 00:00:00 416155 Korčáková Jana TZL 6556 C 0 = 00:00:00 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 0 = 00:00:00 416220 Miturová Radmila MOV 6551 C 0 = 00:00:00 515141 Müllerová Zorka SHK 6751 C 0 = 00:00:00 229567 Mátlová Yvona KSU 6799 C 0 = 00:00:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 0 = 00:00:00 405972 Petrželová Alena LTU 6351 C 0 = 00:00:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 0 = 00:00:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 0 = 00:00:00 52451 Poklopová Ivana UOL 6451 C 0 = 00:00:00 51183 Roudná Eva LPU 6554 C 0 = 00:00:00 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 0 = 00:00:00 09676 Smutná Jana VAM 6251 C 0 = 00:00:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 0 = 00:00:00 232169 Sýkorová Ivana AOP 6451 C 0 = 00:00:00 09125 Teplá Hana SHK 6561 C 0 = 00:00:00 52863 Uchytilová Jana JPV 6677 C 0 = 00:00:00 09678 Veverková Yveta VAM 6452 C 0 = 00:00:00 52648 Žalouďková Marie KRN 6451 C 0 = 00:00:00

Kategorie D45

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
502090 Buzková Hana PGP 6150 C 0 = 00:00:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 0 = 00:00:00 09117 Gazdačková Jana SHK 5851 C 0 = 00:00:00 08714 Glabazňová Jana AOP 6151 C 0 = 00:00:00 09311 Hermanová Dana LPU 6151 C 0 = 00:00:00 232184 Hrabánková Ilona PGP 6250 C 0 = 00:00:00 52626 Hrouzová Jiřina KRN 6151 C 0 = 00:00:00 52358 Hrstková Dana JHB 6051 C 0 = 00:00:00 590124 Hrušková Zdeňka OSN 5950 C 0 = 00:00:00 51897 Jansová Alena CHT 5852 C 0 = 00:00:00 09237 Juračková Jana LPU 6051 C 0 = 00:00:00 09316 Knapová Iva LPU 6052 C 0 = 00:00:00 08467 Kratochvílová Zdena BOR 6250 C 0 = 00:00:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 0 = 00:00:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 0 = 00:00:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 0 = 00:00:00 07868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 0 = 00:00:00 07759 Nováková Pavla DOK 5950 C 0 = 00:00:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 0 = 00:00:00 53005 Tichovská Jitka PGP 6153 C 0 = 00:00:00 08913 Vilnerová Eva LPU 6054 C 0 = 00:00:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 0 = 00:00:00 09211 Víchová Ladislava LPU 5851 C 0 = 00:00:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 0 = 00:00:00 08256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 0 = 00:00:00 51152 Šilhavá Jana LPM 5951 C 0 = 00:00:00 52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 0 = 00:00:00

Kategorie D50

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09401 Běhounová Jiřina PHK 5651 C 0 = 00:00:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 0 = 00:00:00 52095 Doležalová Vlasta PGP 5550 C 0 = 00:00:00 09290 Dočkalová Jiřina LPU 5654 C 0 = 00:00:00 49892 Dudová Hana DKP 5752 C 0 = 00:00:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 0 = 00:00:00 219280 Janská Iva LBM 5795 C 0 = 00:00:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 0 = 00:00:00 09371 Jiranová Alena PHK 5351 C 0 = 00:00:00 09688 Kalibánová Jiřina NPA 5351 C 0 = 00:00:00 09485 Mikulecká Nataša SRK 4751 C 0 = 00:00:00 08110 Neradová Alena LIT 5051 C 0 = 00:00:00 09690 Nováková Jana NPA 5552 C 0 = 00:00:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 0 = 00:00:00 51900 Rosecká Alena PZR 5654 C 0 = 00:00:00 09405 Rybářová Lenka PHK 5551 C 0 = 00:00:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 0 = 00:00:00 416057 Stackeová Anna LCE 5551 C 0 = 00:00:00 08303 Škodová Zuzana VLI 5650 C 0 = 00:00:00 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 0 = 00:00:00 49421 Řezníková Renáta AOP 5451 C 0 = 00:00:00

Kategorie D55

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 0 = 00:00:00 08930 Horynová Eva TZL 5254 C 0 = 00:00:00 08998 Knoblochová Věra VRL 4851 C 0 = 00:00:00 52600 Kupcová Věroslava HSU 4850 C 0 = 00:00:00 05991 Nedvídková Jitka DLT 5151 C 0 = 00:00:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 0 = 00:00:00 515012 Omová Jana TUR 5150 C 0 = 00:00:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 0 = 00:00:00 52599 Čadilová Alena HSU 5051 C 0 = 00:00:00

Kategorie D60

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52096 Dvořáková Ladislava PGP 4451 C 0 = 00:00:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 0 = 00:00:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 0 = 00:00:00 09576 Stará Pavla BOV 4251 C 0 = 00:00:00

Kategorie D65

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 0 = 00:00:00 08542 Langrová Marie BOR 3750 C 0 = 00:00:00

Kategorie H16

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49365 Argaláš Michal TRI 9301 A 0 = 00:00:00 232027 Berka Miroslav RBK 9210 B 0 = 00:00:00 52135 Bořil Petr LPU 9119 A 0 = 00:00:00 53576 Bravený Vít VBM 9102 A 0 = 00:00:00 09870 Brož Petr CHA 9106 A 0 = 00:00:00 416138 Bělohlávek Jiří ROZ 9201 A 0 = 00:00:00 416173 Bína Martin MLA 9102 B 0 = 00:00:00 09196 Chmelař Lukáš SHK 9102 A 0 = 00:00:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 B 0 = 00:00:00 09843 Funda Jan SHK 9103 B 0 = 00:00:00 08661 Gazda Viktor TRI 9203 A 0 = 00:00:00 08799 Hadač Filip AOP 9301 A 0 = 00:00:00 09486 Handl Jindřich SRK 9201 A 0 = 00:00:00 515191 Hnilica Přemek KSU 9141 B 0 = 00:00:00 08850 Holinka Matouš ZPV 9222 C 0 = 00:00:00 51301 Hubáček Jan LCE 9101 A 0 = 00:00:00 53880 Hubáček Michal LCE 9301 A 0 = 00:00:00 303904 Janata Jakub JIL 9207 A 0 = 00:00:00 232227 Kamaryt Michal MLA 9205 B 0 = 00:00:00 09831 Kamenický Jakub PHK 9104 B 0 = 00:00:00 416125 Kantor Ondřej TRI 9103 A 0 = 00:00:00 49353 Kobrle Aleš JIL 9101 B 0 = 00:00:00 301706 Kolovský František LPM 9202 B 0 = 00:00:00 410796 Kos Oldřich LPU 9302 A 0 = 00:00:00 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 0 = 00:00:00 08772 Kostka Jakub TRC 9103 C 0 = 00:00:00 301405 Kovář Tomáš BSO 9101 A 0 = 00:00:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 A 0 = 00:00:00 09458 Kubát Pavel PHK 9101 A 0 = 00:00:00 52583 Křeček Jan ZPV 9111 B 0 = 00:00:00 416118 Landovský Tomáš PGP 9103 B 0 = 00:00:00 416282 Lazák Tomáš LTU 9102 B 0 = 00:00:00 09003 Machek Vojta VRL 9102 B 0 = 00:00:00 09198 Mikulecký Jan PHK 9202 A 0 = 00:00:00 53172 Mokrý Stanislav ABM 9202 A 0 = 00:00:00 253130 Navrátil Boris AOV 9203 B 0 = 00:00:00 53317 Nečas Jiří TZL 9101 A 0 = 00:00:00 04647 Német Kryštof STE 9308 B 0 = 00:00:00 352304 Ostřanský Filip SSU 9243 B 0 = 00:00:00 515402 Petržela Jan LTU 9201 A 0 = 00:00:00 08713 Peřinka Jan AOP 9101 A 0 = 00:00:00 416840 Picek Jan TJN 9101 B 0 = 00:00:00 515162 Procházka David LPU 9113 A 0 = 00:00:00 301633 Procházka Tomáš LPU 9110 B 0 = 00:00:00 09298 Ptáček Adam LPU 9203 A 0 = 00:00:00 301101 Rusý Tomáš DCE 9300 A 0 = 00:00:00 232136 Schuster Marek AOP 9303 A 0 = 00:00:00 09865 Seidl Jakub LPU 9104 B 0 = 00:00:00 301583 Seitler Milan KSU 9148 C 0 = 00:00:00 416056 Semela Jakub LCE 9103 B 0 = 00:00:00 52519 Skyva Petr STE 9307 B 0 = 00:00:00 49603 Smitka Jan SHK 9204 B 0 = 00:00:00 411563 Sochor Vít HAV 9105 B 0 = 00:00:00 52656 Strečko Marek KSU 9149 A 0 = 00:00:00 09195 Stulík Matěj SHK 9101 B 0 = 00:00:00 301278 Suchý Jiří SJI 9201 A 0 = 00:00:00 08768 Szturc Václav TRC 9102 B 0 = 00:00:00 232192 Sýkora Jan AOP 9201 A 0 = 00:00:00 51504 Valenta Jiří LCE 9201 A 0 = 00:00:00 301582 Verlík Jan TRI 9205 B 0 = 00:00:00 52709 Vlažný Jakub LCE 9102 A 0 = 00:00:00 515499 Wolf Daniel TUR 9100 A 0 = 00:00:00 405976 Zemaník Jan SRK 9111 B 0 = 00:00:00 232031 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 A 0 = 00:00:00 301219 Škrabánek Matěj SJI 9203 C 0 = 00:00:00 301422 Švirák Ondřej BSO 9102 B 0 = 00:00:00

Kategorie H18

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51512 Bednařík Antonín VIZ 9001 A 0 = 00:00:00 52550 Benc Tomáš SSU 8943 B 0 = 00:00:00 49881 Betlach Martin DKP 9000 B 0 = 00:00:00 09708 Brendl Radek NPA 9002 B 0 = 00:00:00 52570 Coufal Radek SSU 9042 B 0 = 00:00:00 08989 Daněk Jáchym VRL 8901 B 0 = 00:00:00 09504 Dusílek Adam SRK 8902 A 0 = 00:00:00 51109 Exner Jan JIL 9001 A 0 = 00:00:00 09847 Havlas Jan SHK 8908 B 0 = 00:00:00 49363 Havlíček Lukáš JIL 9003 A 0 = 00:00:00 515131 Henych Ondřej VLI 9001 A 0 = 00:00:00 08938 Hladík Jiří VIZ 8901 A 0 = 00:00:00 352322 Holinek Tomáš SSU 9013 B 0 = 00:00:00 416830 Hostaš Petr TJN 9001 B 0 = 00:00:00 09866 Hovorka Lukáš LPU 9001 A 0 = 00:00:00 52125 Hruška Ondřej OSN 8935 B 0 = 00:00:00 410746 Hyka Jan TUR 9002 B 0 = 00:00:00 52085 Hájek Daniel ZBM 8919 A 0 = 00:00:00 53670 Janů Zdeněk KSU 9045 B 0 = 00:00:00 09188 Jirásek Michal SHK 8901 A 0 = 00:00:00 51990 Kamenický Matěj OSN 9036 A 0 = 00:00:00 52902 Karvánek Matouš BOR 9006 B 0 = 00:00:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 A 0 = 00:00:00 09049 Klouček Tomáš JIL 9007 A 0 = 00:00:00 303927 Klusáček Matěj ZBM 8923 A 0 = 00:00:00 416837 Kobr Tomáš TJN 8901 B 0 = 00:00:00 53836 Kolárik Jan TZL 9013 A 0 = 00:00:00 07761 Kořínek Tomáš BOR 9007 B 0 = 00:00:00 52161 Krejsa Martin CHT 9001 B 0 = 00:00:00 09385 Kubát Jan PHK 8902 A 0 = 00:00:00 416290 Kult Martin LTU 9002 B 0 = 00:00:00 51820 Kučera Petr TUR 8902 A 0 = 00:00:00 53176 Legerski Martin TRI 9003 B 0 = 00:00:00 51675 Lejsek Tadeáš PGP 8903 A 0 = 00:00:00 51513 Malý Ondřej VIZ 8911 A 0 = 00:00:00 49438 Melecký Martin OOP 9000 A 0 = 00:00:00 405952 Müller Martin PHK 8903 A 0 = 00:00:00 53331 Navara Jakub VIZ 9017 B 0 = 00:00:00 08108 Nerad Jaroslav LIT 9001 C 0 = 00:00:00 515166 Nožka Radek LPU 9005 A 0 = 00:00:00 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 A 0 = 00:00:00 307266 Olhava Rastislav VSP 8901 A 0 = 00:00:00 232039 Ondřej Pavlů PGP 8904 B 0 = 00:00:00 301699 Opletal Jaroslav SSU 9010 C 0 = 00:00:00 52549 Ostřanský Josef SSU 9011 B 0 = 00:00:00 52349 Panovec Jan OTK 8931 B 0 = 00:00:00 53857 Pavelka Tomáš VIZ 9020 B 0 = 00:00:00 52479 Pernica Jiří VRB 9002 B 0 = 00:00:00 49459 Petr Jiří BFM 8901 B 0 = 00:00:00 410747 Procházka Jakub TUR 9005 B 0 = 00:00:00 515113 Procházka Pavel LBE 9000 A 0 = 00:00:00 09491 Ptáček Jiří SRK 9002 A 0 = 00:00:00 09498 Pátek Lukáš SRK 8905 A 0 = 00:00:00 352306 Přikryl Jan SSU 8945 B 0 = 00:00:00 52343 Schäfer Martin TZL 9009 B 0 = 00:00:00 08766 Sedláček Michal TRC 8901 B 0 = 00:00:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 A 0 = 00:00:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 A 0 = 00:00:00 301385 Stránský Vojtěch DKP 9005 A 0 = 00:00:00 08769 Szturc Jan TRC 9003 B 0 = 00:00:00 04671 Tesař Jan VRB 9000 B 0 = 00:00:00 53561 Tkadlec Josef DKP 9007 B 0 = 00:00:00 51502 Valenta Jan LCE 9003 A 0 = 00:00:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 A 0 = 00:00:00 515150 Vozda Vojtěch KSU 9043 A 0 = 00:00:00 232102 Válek Filip VRB 8906 B 0 = 00:00:00 301639 Zelenka Tomáš PHK 9001 A 0 = 00:00:00 49686 Zimmermann Jakub ZBM 8928 A 0 = 00:00:00 08470 Čech Ladislav BOR 9000 B 0 = 00:00:00 09091 Černý Vojtěch JIL 9006 B 0 = 00:00:00 09189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 B 0 = 00:00:00 52463 Štrajt Michal UOL 8903 B 0 = 00:00:00

Kategorie H20

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
503360 Beneš Jan SJC 8703 E 0 = 00:00:00 08759 Bialožyt Michal ZBM 8707 R 0 = 00:00:00 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 A 0 = 00:00:00 301547 Bravený Adam VBM 8801 A 0 = 00:00:00 52734 Brtník Adam OOL 8705 C 0 = 00:00:00 301426 Budín Václav JIL 8705 B 0 = 00:00:00 52706 Cahel Marek LCE 8803 A 0 = 00:00:00 515127 Chromý Adam ZBM 8841 E 0 = 00:00:00 09903 Drobník Michal SJC 8709 A 0 = 00:00:00 49999 Duda Antonín DKP 8701 B 0 = 00:00:00 301212 Dědic Filip ZBM 8836 B 0 = 00:00:00 515502 Fiala Martin TTR 8801 B 0 = 00:00:00 52948 Fojtík Jan VOV 8701 C 0 = 00:00:00 53644 Hodek Michal TAP 8808 B 0 = 00:00:00 09987 Holas Štěpán SJC 8702 E 0 = 00:00:00 04130 Hradec Pavel CHA 8801 A 0 = 00:00:00 09373 Justa Pavel PHK 8701 R 0 = 00:00:00 301412 Kamaryt Tomáš MLA 8807 B 0 = 00:00:00 09670 Klapal Michal VAM 8802 B 0 = 00:00:00 08958 Klapka Michal JIL 8701 C 0 = 00:00:00 09510 Klícha Martin SRK 8801 B 0 = 00:00:00 53699 Kočí Martin VBM 8702 A 0 = 00:00:00 08988 Krajíček Vojtěch VRL 8803 A 0 = 00:00:00 52551 Král Vojtěch SSU 8841 A 0 = 00:00:00 07878 Kunc Petr MLA 8801 A 0 = 00:00:00 307292 Kvaka Ondrej KSU 8701 A 0 = 00:00:00 08555 Mališ Jiří JIL 8806 A 0 = 00:00:00 09099 Malý Aleš JIL 8702 R 0 = 00:00:00 515117 Mazúr Martin ZBM 8701 R 0 = 00:00:00 53594 Modrý Marek SCP 8807 B 0 = 00:00:00 04628 Ondrusz Martin VRB 8801 A 0 = 00:00:00 09464 Panchártek Jan PHK 8802 A 0 = 00:00:00 52705 Perůtka Jan JIL 8808 A 0 = 00:00:00 52450 Poklop Martin SSU 8802 A 0 = 00:00:00 232148 Purkyt Jan TAP 8705 B 0 = 00:00:00 00118 Píro Matěj TTR 8802 B 0 = 00:00:00 52965 Rajnošek Matěj OSN 8800 A 0 = 00:00:00 52935 Sochor Jan HAV 8801 A 0 = 00:00:00 52576 Strachota Petr SSU 8741 A 0 = 00:00:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 A 0 = 00:00:00 08765 Trojek Pavel TRC 8803 B 0 = 00:00:00 515047 Vlček Martin TUR 8702 R 0 = 00:00:00 09841 Vojta Marek SHK 8804 C 0 = 00:00:00 53690 Zbranek Roman UOL 8812 B 0 = 00:00:00 52470 Zdráhal Tomáš OOL 8801 B 0 = 00:00:00 232019 Zelinka Jiří ZBM 8740 A 0 = 00:00:00 336758 Zháňal Jan TTR 8701 C 0 = 00:00:00 49478 Černý Martin JIL 8703 A 0 = 00:00:00 08970 Šafránek Michal VRL 8804 A 0 = 00:00:00 08305 Škoda Jakub VLI 8800 A 0 = 00:00:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 0 = 00:00:00 52462 Špacír Jan UOL 8805 B 0 = 00:00:00 09972 Špicar Petr SJC 8801 A 0 = 00:00:00

Kategorie H21

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09698 Antoš Filip NPA 8001 C 0 = 00:00:00 53840 Barták Lukáš TZL 8302 E 0 = 00:00:00 253362 Bencúr Juraj LCE 7701 C 0 = 00:00:00 51592 Blahuta Marek MFP 7301 C 0 = 00:00:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 0 = 00:00:00 04771 Bukovac Palo ZBM 8101 E 0 = 00:00:00 52754 Bučánek Antonín ODR 8400 C 0 = 00:00:00 515075 Cabrnoch Pavel DKL 8200 C 0 = 00:00:00 515438 Dlabaja Štěpán TZL 8508 R 0 = 00:00:00 09626 Doucha Jiří SNA 7105 C 0 = 00:00:00 09911 Fejk Zbyněk SJC 7501 C 0 = 00:00:00 515067 Fibír Tomáš FSP 7901 C 0 = 00:00:00 49616 Flašar Jan VSP 8612 C 0 = 00:00:00 49674 Fučík Karel VBM 7246 C 0 = 00:00:00 05599 Gomzyk Andriy TUR 8001 C 0 = 00:00:00 515111 Halama Jakub KSU 7940 R 0 = 00:00:00 52684 Hanslián David LCE 7835 R 0 = 00:00:00 08980 Hanč Petr VRL 8001 C 0 = 00:00:00 501888 Hanák Pavel STE 7101 C 0 = 00:00:00 515193 Henek Michal RBK 8605 R 0 = 00:00:00 515122 Henek Vladan JPV 8002 R 0 = 00:00:00 515130 Henych Martin SJC 8601 R 0 = 00:00:00 515132 Henych Petr VLI 6001 R 0 = 00:00:00 09133 Hepner David SHK 7601 E 0 = 00:00:00 515048 Holas Ondřej TUR 8501 R 0 = 00:00:00 232139 Holas Tomáš JAM 7800 C 0 = 00:00:00 08301 Hora Vojtěch PGP 8301 C 0 = 00:00:00 09337 Hovorka Jan LPU 7907 E 0 = 00:00:00 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 0 = 00:00:00 08277 Janata Martin DKP 8306 E 0 = 00:00:00 515015 Janeček Oldřich DKP 8211 C 0 = 00:00:00 500878 Jedlička Michal SHK 7309 E 0 = 00:00:00 09321 Jirásek Aleš LPU 7601 C 0 = 00:00:00 08871 Kabáth David ZBM 8433 C 0 = 00:00:00 09399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 0 = 00:00:00 52331 Kadlec Jan SJI 8306 C 0 = 00:00:00 09982 Kazda Ondřej SJC 8202 E 0 = 00:00:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 0 = 00:00:00 08513 Kolařík Tomáš BOR 7809 R 0 = 00:00:00 51840 Kondrát Martin PGP 6501 C 0 = 00:00:00 232330 Kovář Miroslav SCP 8103 R 0 = 00:00:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 0 = 00:00:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 0 = 00:00:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 0 = 00:00:00 533306 Krajčík Michal KSU 8702 E 0 = 00:00:00 53348 Kratochvíl Karel HOB 7001 C 0 = 00:00:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 0 = 00:00:00 51650 Kučera Jan VSP 7302 C 0 = 00:00:00 515098 Kužel Tomáš FSP 7610 C 0 = 00:00:00 09288 Kárník Jan LPU 7811 C 0 = 00:00:00 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 E 0 = 00:00:00 51846 Makovský Jakub TAP 8511 C 0 = 00:00:00 08129 Martan Jiří HAR 7301 C 0 = 00:00:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 0 = 00:00:00 51745 Matějů Luboš PGP 7601 E 0 = 00:00:00 07981 Matějů Michal VSP 7700 R 0 = 00:00:00 53285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 0 = 00:00:00 51791 Mrázek Jan SCP 8102 E 0 = 00:00:00 51797 Mrázek Jiří DKP 7911 R 0 = 00:00:00 52211 Novotný Radek PHK 7402 R 0 = 00:00:00 09410 Novotný Tomáš PHK 8101 R 0 = 00:00:00 09693 Novák Jiří NPA 7502 R 0 = 00:00:00 09694 Novák Zdeněk NPA 7701 C 0 = 00:00:00 515087 Oma Jakub TUR 8002 E 0 = 00:00:00 52481 Otruba Karel PLU 7917 C 0 = 00:00:00 410337 Otrusina Jiří ZBM 8201 C 0 = 00:00:00 08298 Pachner Pavel VLI 7503 C 0 = 00:00:00 09137 Paclík Roman SHK 7801 C 0 = 00:00:00 500267 Palas Jan ZBM 8507 R 0 = 00:00:00 51303 Pavlačka Ondřej ODR 8100 C 0 = 00:00:00 52300 Pašek František DKP 7600 C 0 = 00:00:00 08411 Pekárek Evžen TZL 7007 R 0 = 00:00:00 515503 Peterka Vojtěch LLI 7502 C 0 = 00:00:00 09559 Pešek Ondřej CHC 8502 C 0 = 00:00:00 533303 Piják Ondrej BBA 82.. C 0 = 00:00:00 04455 Pilař Karel MAS 5501 C 0 = 00:00:00 51637 Pokorný Ondřej PGP 7506 C 0 = 00:00:00 09000 Polák Vlastimil VRL 7702 C 0 = 00:00:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 R 0 = 00:00:00 09525 Potštejnský Jan SRK 7807 C 0 = 00:00:00 51611 Princl Pavel FSP 7800 R 0 = 00:00:00 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 0 = 00:00:00 51802 Procházka Jan DKP 8201 C 0 = 00:00:00 515114 Procházka Tomáš DKP 8200 C 0 = 00:00:00 500580 Prášil Marek SJI 7313 R 0 = 00:00:00 09617 Pýcha Lukáš SNA 8402 C 0 = 00:00:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 0 = 00:00:00 08300 Přinda Lukáš VLI 7701 R 0 = 00:00:00 07872 Rambousek Karel BSO 7907 C 0 = 00:00:00 49854 Rapant Jaroslav JZL 5501 C 0 = 00:00:00 08754 Sedláček Tomáš JPV 8601 C 0 = 00:00:00 51610 Seidl Miroslav EKP 7402 R 0 = 00:00:00 09630 Slavík Pavel SNA 7349 C 0 = 00:00:00 515174 Smola Michal TZL 8131 E 0 = 00:00:00 09614 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 0 = 00:00:00 515037 Starosta Pavel VIZ 7938 C 0 = 00:00:00 49689 Stehlík Martin ZBM 8503 C 0 = 00:00:00 09153 Stulík Jakub SHK 8212 C 0 = 00:00:00 09135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 0 = 00:00:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 0 = 00:00:00 51682 Tichovský Martin PGP 6100 C 0 = 00:00:00 09359 Tihon Michal PHK 7905 C 0 = 00:00:00 52288 Tomanek Daniel STE 7401 C 0 = 00:00:00 515179 Turczer Petr KSU 7945 C 0 = 00:00:00 410199 Udržal Tomáš TBM 8002 R 0 = 00:00:00 301233 Velička Jan VRB 8504 C 0 = 00:00:00 51770 Venhoda Milan SJI 7104 C 0 = 00:00:00 09669 Veverka Tomáš VAM 8401 C 0 = 00:00:00 51807 Vlach Martin DKP 8605 R 0 = 00:00:00 08529 Vobr Marek BOR 7801 C 0 = 00:00:00 09325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 0 = 00:00:00 301202 Váňa Lukáš VRB 8601 C 0 = 00:00:00 53759 Váňa Martin TUR 8401 R 0 = 00:00:00 53769 Váňa Petr TUR 8103 E 0 = 00:00:00 09797 Vítek Petr PHK 7601 C 0 = 00:00:00 09526 Vítek Tomáš PHK 7702 C 0 = 00:00:00 09140 Weiner Jakub SHK 7911 C 0 = 00:00:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 0 = 00:00:00 08255 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 0 = 00:00:00 51443 Zvěřina Petr PHK 8204 E 0 = 00:00:00 416195 Čech Jan FSP 7900 C 0 = 00:00:00 515094 Čech Radovan TBM 7835 E 0 = 00:00:00 52855 Černohous Jan JPV 8335 C 0 = 00:00:00 09360 Černý Michal PHK 8005 C 0 = 00:00:00 51783 Žaloudek Petr DKP 8304 C 0 = 00:00:00 53534 Žaloudík Jiří VOV 8601 C 0 = 00:00:00 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 0 = 00:00:00 51151 Šilhavý Jakub LPM 8500 C 0 = 00:00:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 0 = 00:00:00 53232 Štěpánek Martin TBM 7327 C 0 = 00:00:00 500288 Štěrba Zbyněk LPU 8304 E 0 = 00:00:00 515024 Šurgan Štefan TUR 7900 C 0 = 00:00:00 500263 Švihovský Jaromír SJC 8005 R 0 = 00:00:00

Kategorie H35

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52225 Drbal Jan PGP 7101 C 0 = 00:00:00 09230 Fencl Petr LPU 6901 C 0 = 00:00:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 0 = 00:00:00 09849 Hanovec Petr SHK 7101 C 0 = 00:00:00 53735 Hrouda Petr VBM 6900 C 0 = 00:00:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 0 = 00:00:00 51881 Kolář Rudolf ABR 6301 C 0 = 00:00:00 09407 Kunart Tomáš PHK 7205 C 0 = 00:00:00 52345 Kunz Martin BBM 7101 C 0 = 00:00:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 0 = 00:00:00 410782 Müller Robert SHK 6901 C 0 = 00:00:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 0 = 00:00:00 229388 Pavlík Radek KSU 6849 C 0 = 00:00:00 232327 Petřivalský Marek STE 6907 C 0 = 00:00:00 07203 Schröter Pavel HAR 7203 C 0 = 00:00:00 52508 Skoupý Jan STE 7001 C 0 = 00:00:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 0 = 00:00:00 08785 Szturc Radek TRC 6800 C 0 = 00:00:00 51316 Valík Luděk AOP 7101 C 0 = 00:00:00 09967 Zikmund Zdeněk NPA 6705 C 0 = 00:00:00 09579 Zrník Tomáš TZL 7118 C 0 = 00:00:00 00101 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207 R 0 = 00:00:00 232429 Žebrák Zbyněk MOV 7105 C 0 = 00:00:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 0 = 00:00:00

Kategorie H40

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
09124 Chmelař Pavel SHK 6402 C 0 = 00:00:00 08490 Doškář Boris BOR 6400 C 0 = 00:00:00 52663 Hadač Miroslav AOP 6501 C 0 = 00:00:00 09632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 0 = 00:00:00 52506 Hepnar Lubomír STE 6307 C 0 = 00:00:00 09369 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 0 = 00:00:00 51154 Hofman Petr LPM 6500 C 0 = 00:00:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 0 = 00:00:00 07763 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 0 = 00:00:00 53879 Hubáček Libor LCE 6721 C 0 = 00:00:00 232260 Hájek Petr ZBM 6301 C 0 = 00:00:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 0 = 00:00:00 336705 Kamaryt Miloš MLA 6404 C 0 = 00:00:00 09231 Kaplan Jan LPU 6401 C 0 = 00:00:00 232612 Korčák Marián HAV 6508 C 0 = 00:00:00 08127 Kraus Milan FSP 6700 C 0 = 00:00:00 08512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 0 = 00:00:00 07879 Kunc Petr MLA 6601 C 0 = 00:00:00 416072 Kunčar Vít LCE 6602 C 0 = 00:00:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 0 = 00:00:00 52667 Mlynárik Peter ZBM 6526 C 0 = 00:00:00 08655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 0 = 00:00:00 08787 Niedoba Jan TRC 6200 C 0 = 00:00:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 0 = 00:00:00 405971 Petržela Pavel LTU 6301 C 0 = 00:00:00 53455 Petráček Aleš SJI 6301 C 0 = 00:00:00 410170 Peřinka Jan AOP 6301 C 0 = 00:00:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 0 = 00:00:00 09270 Procházka Tomáš LPU 6503 C 0 = 00:00:00 53271 Ptáček Pavel BBM 6508 C 0 = 00:00:00 52753 Schuster Martin AOP 6502 C 0 = 00:00:00 219293 Seifert Jan DKP 6501 C 0 = 00:00:00 51909 Sklenář Josef SBR 6601 C 0 = 00:00:00 307338 Sklenář Miroslav SBR 6301 C 0 = 00:00:00 52520 Skyva Petr STE 6501 C 0 = 00:00:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 0 = 00:00:00 08218 Stárek Filip TUR 6602 C 0 = 00:00:00 515016 Suk Jiří MFP 6401 C 0 = 00:00:00 49467 Svoboda Martin BFM 6701 C 0 = 00:00:00 09123 Teplý Jiří SHK 6401 C 0 = 00:00:00 352349 Tesař Jiří VOV 6702 C 0 = 00:00:00 08788 Trojek Jakub TRC 6400 C 0 = 00:00:00 53296 Urválek Jiří TBM 6107 C 0 = 00:00:00 51911 Vičan Lubomír ABR 6501 C 0 = 00:00:00 515457 Volf Karel ZPV 6604 C 0 = 00:00:00 416321 Šimek Miroslav MFP 6302 C 0 = 00:00:00 52459 Šimek Roman UOL 6503 C 0 = 00:00:00 53381 Řezanina Lubomír ZVS 6601 C 0 = 00:00:00

Kategorie H45

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52501 Albert František STE 5804 C 0 = 00:00:00 52634 Bohunský Vladimír KRN 5901 C 0 = 00:00:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 0 = 00:00:00 06607 Bořil Petr OSN 6207 C 0 = 00:00:00 500879 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 0 = 00:00:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 0 = 00:00:00 08902 Grepl Ladislav KON 6111 C 0 = 00:00:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 0 = 00:00:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 0 = 00:00:00 08478 Janás Jiří BOR 6201 C 0 = 00:00:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 0 = 00:00:00 301295 Kafka Václav SJI 6001 C 0 = 00:00:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 0 = 00:00:00 08220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 0 = 00:00:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 0 = 00:00:00 07762 Kořínek Zdeněk DOK 6200 C 0 = 00:00:00 09071 Král Martin JIL 6101 C 0 = 00:00:00 51515 Kršák Karel VIZ 5902 C 0 = 00:00:00 352336 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 0 = 00:00:00 52080 Matyáš Petr LBM 6110 C 0 = 00:00:00 07880 Milota Josef MLA 5801 C 0 = 00:00:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 0 = 00:00:00 08103 Nerad Jaroslav LIT 5802 C 0 = 00:00:00 08276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 0 = 00:00:00 52248 Nešpor Jan TTR 6101 C 0 = 00:00:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 0 = 00:00:00 08811 Pavelek Luděk AOP 5801 C 0 = 00:00:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 0 = 00:00:00 52632 Peths Pavel KRN 5801 C 0 = 00:00:00 51227 Poloprutský Tomáš VLI 6205 C 0 = 00:00:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 0 = 00:00:00 09277 Roudný Václav LPU 6102 C 0 = 00:00:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 0 = 00:00:00 52700 Slezák Libor LCE 6207 C 0 = 00:00:00 09672 Smutný Michal VAM 6201 C 0 = 00:00:00 09599 Tupec Jiří VAM 5801 C 0 = 00:00:00 52854 Uchytil Vlastimil JPV 6117 C 0 = 00:00:00 52534 Višňa Milan STE 5904 C 0 = 00:00:00 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 0 = 00:00:00 52526 Václavek Tomáš STE 5809 C 0 = 00:00:00 09228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 0 = 00:00:00 51153 Šilhavý Miroslav LPM 5800 C 0 = 00:00:00 207811 Šváb Jan FSP 5801 C 0 = 00:00:00

Kategorie H50

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
08789 Bialožyt Miroslav TRC 5701 C 0 = 00:00:00 09400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 0 = 00:00:00 416324 Cabrnoch Jiří DKL 5400 C 0 = 00:00:00 51753 Doležal Miroslav PGP 5501 C 0 = 00:00:00 52421 Dosoudil Miroslav LOL 5502 C 0 = 00:00:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 0 = 00:00:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 0 = 00:00:00 09331 Herman Jan LPU 5407 C 0 = 00:00:00 52627 Hrouza Jan KRN 5401 C 0 = 00:00:00 550310 Hruška Jiří OSN 5501 C 0 = 00:00:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 0 = 00:00:00 53649 Janů Zdeněk KSU 5749 C 0 = 00:00:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 0 = 00:00:00 52669 Jelínek Roman ADA 5506 C 0 = 00:00:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 0 = 00:00:00 09234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 0 = 00:00:00 52752 Juračka Zdeněk HAV 5702 C 0 = 00:00:00 09201 Klimpl Petr LPU 5401 C 0 = 00:00:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 0 = 00:00:00 52251 Koudelný Jiří TTR 5401 C 0 = 00:00:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 0 = 00:00:00 49990 Ludvík Petr STB 5701 C 0 = 00:00:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 0 = 00:00:00 07755 Novák Tom DOK 5500 C 0 = 00:00:00 52662 Poklop Lubomír LOL 5601 C 0 = 00:00:00 51965 Procházka Antonín DCE 5500 C 0 = 00:00:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 0 = 00:00:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 0 = 00:00:00 52556 Strachota Jaroslav SSU 5600 C 0 = 00:00:00 08863 Sýkora Jiří AOP 5401 C 0 = 00:00:00 08250 Táborský Ondřej TJN 5605 C 0 = 00:00:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 0 = 00:00:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 0 = 00:00:00 52529 Zdráhal Robert OOL 5707 C 0 = 00:00:00 52530 Zdráhal Tomáš STE 5301 C 0 = 00:00:00 53842 Žaludek Jindřich TZL 5410 C 0 = 00:00:00 217560 Živěla Aleš LOL 5703 C 0 = 00:00:00 08302 Škoda Přemek VLI 5301 C 0 = 00:00:00 52275 Škorpil Martin VSP 5700 C 0 = 00:00:00 09301 Štěrba Pavel LPU 5408 C 0 = 00:00:00 52156 Šámal Václav PGP 5601 C 0 = 00:00:00

Kategorie H55

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
336704 Babický Tomáš DLT 5001 C 0 = 00:00:00 07886 Chotětický Václav MAS 5200 C 0 = 00:00:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 0 = 00:00:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 0 = 00:00:00 09774 Erlebach Josef JIL 5201 C 0 = 00:00:00 09260 Farář Václav LPU 5201 C 0 = 00:00:00 411760 Hamáček Bohuslav LBE 5000 C 0 = 00:00:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 0 = 00:00:00 53848 Jelínek Petr TZL 4902 C 0 = 00:00:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 0 = 00:00:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 0 = 00:00:00 09687 Kalibán Jaroslav NPA 5101 C 0 = 00:00:00 09328 Knap Jan LPU 5101 C 0 = 00:00:00 08999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 0 = 00:00:00 06113 Maceček Karel VLI 4100 C 0 = 00:00:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 0 = 00:00:00 09686 Novák Karel NPA 5001 C 0 = 00:00:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 0 = 00:00:00 08299 Přinda Oldřich VLI 5101 C 0 = 00:00:00 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 0 = 00:00:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 0 = 00:00:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 0 = 00:00:00 05585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 0 = 00:00:00 09257 Třasák Milan LPU 5206 C 0 = 00:00:00 09027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 0 = 00:00:00

Kategorie H60

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51700 Attl Vladimír PGP 3800 C 0 = 00:00:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 0 = 00:00:00 51904 Blažek Václav SBR 4701 C 0 = 00:00:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 0 = 00:00:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 0 = 00:00:00 07882 Fišák Jan MLA 4401 C 0 = 00:00:00 352323 Gottfried Jan UOL 4602 C 0 = 00:00:00 301345 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 0 = 00:00:00 09798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 0 = 00:00:00 07890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 0 = 00:00:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 0 = 00:00:00 09102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 0 = 00:00:00 09103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 0 = 00:00:00 08805 Nosál Stanislav SLA 4600 C 0 = 00:00:00 51215 Novotný František PUL 4200 C 0 = 00:00:00 352330 Ostřanský Josef SSU 4302 C 0 = 00:00:00 08323 Pospíšil Jiří TUV 4701 C 0 = 00:00:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 0 = 00:00:00 52665 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 0 = 00:00:00 301487 Sklenář Jan MLA 4201 C 0 = 00:00:00 09577 Starý Břetislav BOV 4402 C 0 = 00:00:00 06645 Valter Petr KBP 4500 C 0 = 00:00:00 52660 Vlach Oldřich VOV 4401 C 0 = 00:00:00 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 0 = 00:00:00 09460 Weber Petr PHK 3901 C 0 = 00:00:00 51763 Ďurčat Jozef DKP 3800 C 0 = 00:00:00 09554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 0 = 00:00:00 08806 Švec Zdeněk SLA 4700 C 0 = 00:00:00

Kategorie H70

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
500268 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 0 = 00:00:00 04132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 0 = 00:00:00 08541 Langr Jan BOR 3601 C 0 = 00:00:00 53375 Láznička Alois TZL 3613 C 0 = 00:00:00 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 0 = 00:00:00 08963 Zemánek Bohumil VRL 3601 C 0 = 00:00:00 416096 Řezanina Josef ZVS 3701 C 0 = 00:00:00

Kategorie H75

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
53531 Balcar Miroslav CHA 3200 C 0 = 00:00:00 53321 Valla Stanislav TZL 3125 C 0 = 00:00:00

Kategorie P3

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
232250 Bořil Jan OSN 9700 C 0 = 00:00:00 53599 Bořánková Karolína VSP 9550 C 0 = 00:00:00 246850 Brettl František VIP 7706 C 0 = 00:00:00 2000222 Chmelař Martin JPV 9505 B 0 = 00:00:00 09657 Deml Tomáš LPU 9502 B 0 = 00:00:00 416029 Hirš Otakar VBM 9801 C 0 = 00:00:00 416028 Hiršová Gabriela VBM 9651 C 0 = 00:00:00 08851 Holinka Lukáš PTE 9421 B 0 = 00:00:00 410320 Jordanov Alexandr VBM 9501 C 0 = 00:00:00 00140 Kafka Matěj SJI 9903 C 0 = 00:00:00 51995 Kamenický Jeroným OSN 9549 C 0 = 00:00:00 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 C 0 = 00:00:00 416144 Korčák Jakub TZL 9403 B 0 = 00:00:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 0 = 00:00:00 416071 Kunčarová Jana LCE 9651 C 0 = 00:00:00 04684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 0 = 00:00:00 52904 Ludvík Matyáš STB 9801 C 0 = 00:00:00 416014 Mokrý Ondřej ABM 9410 B 0 = 00:00:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 0 = 00:00:00 337646 Odehnalová Tereza ABM 9757 C 0 = 00:00:00 232243 Peřinková Petra AOP 9451 C 0 = 00:00:00 51177 Procházková Marie DCE 9550 B 0 = 00:00:00 301292 Ptáček Pavel BBM 9600 B 0 = 00:00:00 49462 Svobodová Radka BFM 9451 B 0 = 00:00:00 51447 Szturcová Ivana TRC 7051 C 0 = 00:00:00 331262 Záděra Pavel BBM 9500 C 0 = 00:00:00

Kategorie P5

09.06.2007 Mistrovství ČR na krátké trati - semifinále - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 23.05.2007   17:44

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52645 Baranová Lenka KRN 7656 C 0 = 00:00:00 232026 Berka Milan RBK 9011 B 0 = 00:00:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 0 = 00:00:00 52625 Cholastová Eva KRN 8585 C 0 = 00:00:00 515487 Grundmann Jan LTU 9401 B 0 = 00:00:00 53652 Janů Hana KSU 9393 B 0 = 00:00:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 0 = 00:00:00 51883 Kolářová Renata ABR 9351 B 0 = 00:00:00 52641 Kopec Tomáš VOV 8203 C 0 = 00:00:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 0 = 00:00:00 08796 Kovalčík Tomáš JAM 7300 C 0 = 00:00:00 08648 Kozelský Miroslav KRN 7801 C 0 = 00:00:00 52552 Králová Lada SSU 8799 C 0 = 00:00:00 08982 Kutlvašr Ruda VRL 7601 C 0 = 00:00:00 301310 Ledabyl Pavel HOB 8401 C 0 = 00:00:00 53565 Ludvík Vojtěch STB 9301 B 0 = 00:00:00 301313 Mrázová Pavla DCE 9350 B 0 = 00:00:00 53112 Mátlová Pavlína KSU 9392 B 0 = 00:00:00 51205 Peterková Viktorie LLI 7551 C 0 = 00:00:00 416265 Procházková Klára LPU 9451 A 0 = 00:00:00 53679 Rouš Pavel VBM 8102 C 0 = 00:00:00 ? Schmidt Hynek VRL C 0 = 00:00:00 neregistro 08975 Schmidtová Jana VRL 7553 C 0 = 00:00:00 09664 Smutný Šimon VAM 9301 B 0 = 00:00:00 53196 Suková Anna MFP 9250 C 0 = 00:00:00 232264 Suková Eva MFP 6450 C 0 = 00:00:00 52294 Tomanková Martina STE 7552 C 0 = 00:00:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 0 = 00:00:00 52466 Štrajtová Zuzana UOL 6452 C 0 = 00:00:00 301511 Šulc Marek MAS 9300 B 0 = 00:00:00